Tavsiye Forumuna benim de bir tavsiyem var ...

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Ben şunu gördüm gençler tavsiyeforumu.com her konuda %100 bilgi veriyorsunuz kutluyorum sizleri tabiki kıskananlarda olaçak dünyamınız doğasında var bilgi paylaşıyorsunuz Akıllı tüketici oluşturuyorsdunuz kutluyorum ben tavsiyeforumu.com'a emeği geçenleri kutluyorum buğün evimin tv'sini yeniliyorum Lg kulanıyordum, Bu form sayesinde bilinçli tüketici oldum ve Vestel 58U9500 58" 4K Ultra HD Smart LED TV Sipariş verdim sadece evimin güvenliği ailemin sağlığı için nedenmi Vestel Yerli malı Türk Malıdır:

:
hayırlı olsun

U Çevrimdışı

umtars60

Yeni Üye
29 Ara 2020
1
26
Merhabalar bende bir sıkıntım hakkında bilgi almak istiyordum Adem bey tavsiye verirmisiniz ?

Apple airpods ürünüm var alalı 1 sene olmadı daha 1 sene ıcerısınde donanımsal sıkıntı (sesın az gelmesınden kaynaklı) oldugundan 4 kere ürün değişimi yapıldı ve bu urunun bukadar degısım yapıldıgında hakem heyetı vb. ürün donanımsal sıkıntı ve iade isteme gibi bir hakkım doğuyormu veyahutta bulunuyormu yardımcı olurmusunuz ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Merhabalar bende bir sıkıntım hakkında bilgi almak istiyordum Adem bey tavsiye verirmisiniz ?

Apple airpods ürünüm var alalı 1 sene olmadı daha 1 sene ıcerısınde donanımsal sıkıntı (sesın az gelmesınden kaynaklı) oldugundan 4 kere ürün değişimi yapıldı ve bu urunun bukadar degısım yapıldıgında hakem heyetı vb. ürün donanımsal sıkıntı ve iade isteme gibi bir hakkım doğuyormu veyahutta bulunuyormu yardımcı olurmusunuz ?
Konu başlığına istinaden, tavsiyeniz nedir?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49

alttaki konudan destek alınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt