Sungate titan wi-fi bağlantı sorun çözümü

P Çevrimdışı

peakyblinders

Yeni Üye
25 Ağu 2020
19
yeni multi driver yazılımı yapılıyor sorun çözülmüştür birkaç gün sonra yazılım online güncellemeye verilecektir
Merhaba, usta bu mesajınızın üstünden 2 hafta geçmiş fakat bu yazılım güncellemesi hala cihaza gelmedi. Ne zaman verilecek acaba? En beklenen ve wifi sorununu gidermesini umduğumuz bu güncellemeyi bekliyoruz.

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
içiniz rahat olsun yazılımlar detaylı testlerden geçmeden kullanıcıya sunulmaz başkaları gibi yazılımları kullanıcılarına test ettirmez :) sungate kullanmak bir ayrıcalıktır

A Çevrimdışı

aligokpinar

Yeni Üye
27 Nis 2020
11
52
Ustam eline sağlık..Yeni yazılım için nacizane bir önerim olacak..Mümkünse önceden verilen sungate_TITAN-IPTV_v2.02.17_20211019_add_new_menu_logo.mupg gibi yeni menü olursa mükemmel olur her zamanki renk ve menüden sıkıldık..İlgilenirsen çok iyi olur selamlar..

P Çevrimdışı

peakyblinders

Yeni Üye
25 Ağu 2020
19
Merhaba, multi ağ dediğiniz özelliği söyleyeli 1 yıl oldu neredeyse. Fakat bu özellik hiç gelmedi. Wifi cihaz seçmesi nedeniyle bir kez ağa bağlandıktan sonra kopmasın diye cihazı, hızlı kapatma modunda yani sürekli açık kullanıyorum 1 yıldır. Diğer özellikler gelirken, gelecek dediğiniz bu özellik-düzenleme maalesef gelmedi.

M Çevrimdışı

mrbalkan77

Yeni Üye
18 Ağu 2022
3
46
Ben cihazi ethernet ile kablolu kullaniyorum fakat elektrik gidip geldiginde cihaz wifi ile baglaniyor wifi yi bu cihazda surekli nasil kapatabilirim ?

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Sungate titan 2.02.27 güncellemesini az önce yaptım.
Wifi problemi ortadan kalmış görünüyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt