Sungate titan wi-fi bağlantı sorun çözümü

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253
Bu sorun yazılım güncellemesinden sonra başladı donanımsal hata olduğunu düşünmüyorum.

yzzze Çevrimdışı

yzzze 

Aktif Üye
30 Eki 2019
125
74
Merhaba
Bende titan cihazını 6 aydır kullanıyorum wifi bağlantısını her yeni yazılım yüklediğinizde yeniden yapmanız gerekiyor bunu yaparsanız sorun yaşamazsınız.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
her defasında bu işlem zor ama
Böyle maalesef
Bu sorun yazılım güncellemesinden sonra başladı donanımsal hata olduğunu düşünmüyorum.
2 farklı cihaz var ,memoli "ikisi de aynı demişti ama bence değil.
ilk çıktığında bu cihazı almıştım 6 ay kullandım o zaman böyle sorun görmedim.hocam dediğinize katılıyorum.
+1 katılıyorum,test için kullandım çünkü
Merhaba
Bende titan cihazını 6 aydır kullanıyorum wifi bağlantısını her yeni yazılım yüklediğinizde yeniden yapmanız gerekiyor bunu yaparsanız sorun yaşamazsınız.
:ok
yok her açılıp kapanınca bağlanmıyor.bugün servise yolladım
Aaa,bakalım ne diyecekler merak ediyorum :alala

P Çevrimdışı

peakyblinders

Yeni Üye
25 Ağu 2020
19
yok her açılıp kapanınca bağlanmıyor.bugün servise yolladım
Bu sorun kronik. Cihaz kablosuz modem/router beğenmiyor. Bendeki eski 13 yıllık airtiesa bağlanırken; yeni tip routerıma her kapayıp açınca bağlanmıyordu. Anten kablosunu sökünce direkt bağlanır ama. Ayrıca menü-ayarladan hızlı kapama seçeneğini aktif edersen, cihaz tam kapanmadığından sürekli olarak bağlı kalıyor. Kopmuyor. Bu seferde boşa elektrik harcayıp, cihazın donma-takılma oranı artıyor tabi.

500 tane stalker-xtream eklemek değil, onu kullanacağımız wifiye bağlanması daha önemli. Ama maalesef hiç bir gelişme olmadı. Ben bu sorunu Mart ayında ilk yazdığımdan bu yana kaç ay geçti siz hesap edin...

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Bu sorun kronik. Cihaz kablosuz modem/router beğenmiyor. Bendeki eski 13 yıllık airtiesa bağlanırken; yeni tip routerıma her kapayıp açınca bağlanmıyordu. Anten kablosunu sökünce direkt bağlanır ama. Ayrıca menü-ayarladan hızlı kapama seçeneğini aktif edersen, cihaz tam kapanmadığından sürekli olarak bağlı kalıyor. Kopmuyor. Bu seferde boşa elektrik harcayıp, cihazın donma-takılma oranı artıyor tabi.

500 tane stalker-xtream eklemek değil, onu kullanacağımız wifiye bağlanması daha önemli. Ama maalesef hiç bir gelişme olmadı. Ben bu sorunu Mart ayında ilk yazdığımdan bu yana kaç ay geçti siz hesap edin...
Önceki yazılımlarda yoktu sorun,bende vardı deneme için çünkü baya denedim cihazı,işin ilginç yanı çözüm de bulamıyorlar nedense ,zaten forumlarda cevap da yok ,vermezler "şöyle yap böyle yap" diye ,çok ısrar edilirse ancak yazıyorlar ,ama en iyi cevap "instegrama gel" oluyor nedense.
Mutlaka değildir ama acaba instegramda ücretli yardım mı yapılıyor diye de düşünmeden edemiyorum.Tv yazılımı verenler kadar olamıyorlar ne yazık ki(fiko,tekno,trol gibi) ,veya modlama yapanlar kadar da olamıyorlar ki en az 2000tl lik tvden bahsediyorum,tvde sıkıntı olduğunda çözene kadar cevap veriliyor ve %95 i çözülüyor ,400 tlik cihaz alıyorsun ,memoli olmasa elde kalıyor :)

M memoli1478 ,lafım sana değil ,hemen üzerine alınıp cevap yazma ,çok üye var cihazı kullanan ,en azından her mesajına "eline sağlık" diye cevap veren kullanıcılar var ,bunlardan birisi de mi bir cevap yazmaz sorun olduğunda anlamış değilim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri