Sungate TITAN 4K

bydublor Çevrimiçi

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
239
Arkadaşlar cihaz elime geçti. ilk izlenimlerimi dile getirmek istiyorum.
- kutudan kumanda pili çıkmadı.
- kumandasinin tuş takımı gömülü olmasi alisilmis kabartmali kumanda kullanimi bakimindan zorluk çıkarıyor.
- Bu cihazda Autrol sistem sanırım yok yada bulamadım.(*Ayarlar yedekleme ve kurtarma altinda Autrol kismi varmis.)
- Ana menude ve uygulamalar bölümünde calismayan menuler var. Mesela en onemlisi Xtream kismi calismiyor. Ağ üzerinden panelden manuel girdim yine acilmadi yani İPtv suan acilmiyor 😅 ki ozellikle iptv tarzi islerim icin tercih ediyorum.ediyorum.(**Autrol altinda Stalker ve Xtreams i yukleyip aktif edince Xtreamİptv aciliyor)
- Normalde bu tarz cihazlarda kendisinin freetv haricinde İPtv kismi iki yıl veya bir yıl sureli hediye edilir onun icinde aktivasyon kodu gerekir o kisim bos aktifsiz geliyor verirler mi bilmiyorum.
-Magic kisminda da bir iki sıkıntı var filmin uzerine geliyorsun misal filmin ismi kayboluyor file missing diye acmiyor. kucuk bir video ile hem xtreame giremedigimi hemde kumandanin tus takimini gostermek istedim.

- Menuye bastiktan sonra aşağı yon tusu ile asagiya inip ardindan kuruluma gelip yukari tusu ile ayarlara gecmek isterseniz gecmiyor :) yana Uygulamalara gecip sonra sag yon tusu ile gecebiliyorsunuz sonra düzeliyor. Menüden cikip tvye geldiginizde tekrar menüye girdiginizde yine ilk asagiya giderseniz yukari cikmiyor gibi gibi bir durum var :)

- Iposat ayarlarda otomatik seçili ama uydu listesinde cikmiyor.

- Birde cok fazla tekrar var gereksiz eski veri. Keza soyle ornek verim Uygulamalarda Webtvye girdiginizde ordaki bir cok veri eski bir yerde guncelleme bitmis. Ordaki Titan iptv içeriği Yine anamenude Web icinde var ve icindekiler de cok guncel degil.

- Web portal icerisinde bazi içeriklerden Exit ile back tusu gibi donebilirke bazilarinda donemiyorsunuz. Menu ile komple cikmak gerekiyor.

- Yine kullanilan gorsellerin buyuklukleri logo bakimindan orantisiz. filmlere girince sitedeki kategorilerin cerceveleri falan yine oyle.

** görüntü soluklugu projeksiyondan kaynakli.
** Gofretin reklamini yapmıyorum sadece kutu büyük mu diye soranlar oluyordu gofret kadar bisi 😅

M memoli1478

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt