Sungate TITAN 4K

U Çevrimdışı

umut64

Yeni Üye
9 Eki 2019
3
60
Şuan cıhaz satışımız devam edıyor sungate tıtan 4k gelmiştir tüm destegını bızlerden esırgemeyen memoli ustaya çok teşekkürler. Adana seckın. Elek.

İletısın no muz cep no 05325586857 seckın elek. Farkıyla sızlerleyız siparişlerınız watsap dan yazarsanız

İletısın no muz cep no 05325586857 seckın elek. Farkıyla sızlerleyız siparişlerınız watsap dan yazarsanız
salam dostum yurtdisi satislariniz varmi yani almanya gönderme imkani varmi
saygi selamlar iyi satislar

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
239
Bu bana hiç yabancı gelmiyor, ne dersin sevgili M memoli1478 :alala

20240221_222355.jpg
20240221_222333.jpg

Bu menuleri kast ettim. Aslinda ana menu kutucukları gibi olsa gorsel olarakta guzel durur. Son yaptiklari 2.0.0.6 guncellemesi ile cihazin menusel hizi iyilesti gibi geldi bana.

Screenshot_20240221-223717_WhatsApp.jpg

Mesela ana menüde en sagdaki kosedeki stalker logosu ustunde yer alan kurulum ve ayarlar ile ayni hizada değil. yine logonun genisligi usteki kurulum ile ayni degil. Sanki biraz simetrik algım yüksek.

20240221_223753.jpg

Mesela ana menudeki Kurulum icerigi aslinda Ayarlar menusunun içinde Dvb Ayarları olarak da mevcut. Dolayısıyla tekrar eden menu veya icerige gerek yok. Mesela kurulumu kaldirip orayi Uygulamalar menusu gibi uzun kurulum & ayarlar diye tek logo yapilabilir.

20240221_223819.jpg

Bazen Anamenuden uygulamalara girip WebTv ve Web içeriğine girmek istedigimde bu hatayi aliyorum muhtemelen içerik güncelleniyor diye düşünüyorum.

20240221_223908.jpg

4k ya gecmeden evvel Titan iptv kullanıyordum o cihaz mesela iposat aktifti. Menu ayarlarda otomatik olmasina karsin mesela 4k cihazinda aldığımdan beri İposat aktif degil uydu listesinde çıkmıyor. Gerci muhtemelen calisma vs var diye düşünüyorum.

20240221_223330.jpg

Menü ye tiklayinca ilk aşağı yön tusu ile asagiya inip stalker yapip sonra kuruluma gecip ayarlara gelmek istediğinizde kumanda ayarlara gecmiyor. Sebebi launcher icindeki config dosyasinda Kurulum logosunun up index degerinin 0 olarak kalmis olmasindan kaynakli.

Şimdi bunlar cihazda gordugum cogu gorsellik ile alakali sıkıntılar ve zamanla çözüleceğinden suphem yok. destek calisiyor biraz sabr lazim ama kolay halledilebilecek şeyler

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bu bana hiç yabancı gelmiyor, ne dersin sevgili M memoli1478 :alala

20240221_222355.jpg
20240221_222333.jpg

Bu menuleri kast ettim. Aslinda ana menu kutucukları gibi olsa gorsel olarakta guzel durur. Son yaptiklari 2.0.0.6 guncellemesi ile cihazin menusel hizi iyilesti gibi geldi bana.

Screenshot_20240221-223717_WhatsApp.jpg

Mesela ana menüde en sagdaki kosedeki stalker logosu ustunde yer alan kurulum ve ayarlar ile ayni hizada değil. yine logonun genisligi usteki kurulum ile ayni degil. Sanki biraz simetrik algım yüksek.

20240221_223753.jpg

Mesela ana menudeki Kurulum icerigi aslinda Ayarlar menusunun içinde Dvb Ayarları olarak da mevcut. Dolayısıyla tekrar eden menu veya icerige gerek yok. Mesela kurulumu kaldirip orayi Uygulamalar menusu gibi uzun kurulum & ayarlar diye tek logo yapilabilir.

20240221_223819.jpg

Bazen Anamenuden uygulamalara girip WebTv ve Web içeriğine girmek istedigimde bu hatayi aliyorum muhtemelen içerik güncelleniyor diye düşünüyorum.

20240221_223908.jpg

4k ya gecmeden evvel Titan iptv kullanıyordum o cihaz mesela iposat aktifti. Menu ayarlarda otomatik olmasina karsin mesela 4k cihazinda aldığımdan beri İposat aktif degil uydu listesinde çıkmıyor. Gerci muhtemelen calisma vs var diye düşünüyorum.

20240221_223330.jpg

Menü ye tiklayinca ilk aşağı yön tusu ile asagiya inip stalker yapip sonra kuruluma gecip ayarlara gelmek istediğinizde kumanda ayarlara gecmiyor. Sebebi launcher icindeki config dosyasinda Kurulum logosunun up index degerinin 0 olarak kalmis olmasindan kaynakli.

Şimdi bunlar cihazda gordugum cogu gorsellik ile alakali sıkıntılar ve zamanla çözüleceğinden suphem yok. destek calisiyor biraz sabr lazim ama kolay halledilebilecek şeyler
Katılıyorum, çünkü bizim memoli ile sohbetimiz de bu yöndeydi (logo fotoları hakkında). Bu nedenle de "bana hiç yabancı gelmiyor" demiştim :ok

F Çevrimdışı

faramir

Yeni Üye
3 Mar 2024
3
29
Selamlar, ürün hangi uydulardaki kanalları çözüyor? Diğer sorum süreli mi süresiz mi çözüyor?
Ürünün satın alma sayfasında
4-Otomatik oscam güncelleme sistemi ( süresiz )
5-otomatik ncam güncelleme sistemi ( süresiz )
oscam güncelleme sistemi süresiz yazıyor bu ne demek oluyor?

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

cashh

Yeni Üye
28 Nis 2024
5
38
Cihazı kullanan varmı varsa nasıl cihaz bilgi verebilirmi kasma donma gibi problemler varmı almak isteyenler gönül rahatlığıyla alabilirmi

C Çevrimdışı

cashh

Yeni Üye
28 Nis 2024
5
38
Arkadaşlar cihaz elime geçti. ilk izlenimlerimi dile getirmek istiyorum.
- kutudan kumanda pili çıkmadı.
- kumandasinin tuş takımı gömülü olmasi alisilmis kabartmali kumanda kullanimi bakimindan zorluk çıkarıyor.
- Bu cihazda Autrol sistem sanırım yok yada bulamadım.(*Ayarlar yedekleme ve kurtarma altinda Autrol kismi varmis.)
- Ana menude ve uygulamalar bölümünde calismayan menuler var. Mesela en onemlisi Xtream kismi calismiyor. Ağ üzerinden panelden manuel girdim yine acilmadi yani İPtv suan acilmiyor 😅 ki ozellikle iptv tarzi islerim icin tercih ediyorum.ediyorum.(**Autrol altinda Stalker ve Xtreams i yukleyip aktif edince Xtreamİptv aciliyor)
- Normalde bu tarz cihazlarda kendisinin freetv haricinde İPtv kismi iki yıl veya bir yıl sureli hediye edilir onun icinde aktivasyon kodu gerekir o kisim bos aktifsiz geliyor verirler mi bilmiyorum.
-Magic kisminda da bir iki sıkıntı var filmin uzerine geliyorsun misal filmin ismi kayboluyor file missing diye acmiyor. kucuk bir video ile hem xtreame giremedigimi hemde kumandanin tus takimini gostermek istedim.

- Menuye bastiktan sonra aşağı yon tusu ile asagiya inip ardindan kuruluma gelip yukari tusu ile ayarlara gecmek isterseniz gecmiyor :) yana Uygulamalara gecip sonra sag yon tusu ile gecebiliyorsunuz sonra düzeliyor. Menüden cikip tvye geldiginizde tekrar menüye girdiginizde yine ilk asagiya giderseniz yukari cikmiyor gibi gibi bir durum var :)

- Iposat ayarlarda otomatik seçili ama uydu listesinde cikmiyor.

- Birde cok fazla tekrar var gereksiz eski veri. Keza soyle ornek verim Uygulamalarda Webtvye girdiginizde ordaki bir cok veri eski bir yerde guncelleme bitmis. Ordaki Titan iptv içeriği Yine anamenude Web icinde var ve icindekiler de cok guncel degil.

- Web portal icerisinde bazi içeriklerden Exit ile back tusu gibi donebilirke bazilarinda donemiyorsunuz. Menu ile komple cikmak gerekiyor.

- Yine kullanilan gorsellerin buyuklukleri logo bakimindan orantisiz. filmlere girince sitedeki kategorilerin cerceveleri falan yine oyle.

** görüntü soluklugu projeksiyondan kaynakli.
** Gofretin reklamini yapmıyorum sadece kutu büyük mu diye soranlar oluyordu gofret kadar bisi 😅

M memoli1478
Merhaba cihaz nasıl donma kasma gibi problem varmı bende almak istiyorum kullanışlı bir cihazmı tavsiye eder misin

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
239
Merhaba cihaz nasıl donma kasma gibi problem varmı bende almak istiyorum kullanışlı bir cihazmı tavsiye eder misin
Genel olarak memnunum suan icin bir sıkıntı yok daha iyi olabilir mi olabilir zaten ar ge ekibi olmasi icin calisiyor. Ama cogu islevini rahatlikla kullanabiliyorsunuz. Donma ben bir veya ikikez yasadim sonrasinda yaşamadım. Kronik olarak bi sorunu olsa basima gelirdi diye düşünüyorum

Geri
Üst Alt