Sungate TITAN 29 04 2022 YAZILIMI

A Çevrimdışı

angelbilgin

Yeni Üye
16 Nis 2021
2
50
kolay gelsin memoli usta dün geçe yeni yazılımı yükledim ve yeni içeriklerin yüklendiğini gördüm. güzel olmuş eline sağlık
ama bir sorum var . MENÜLERİN İÇİNDE METAIPTV bölümü var ve serverleri güncelleyip kaydettikten sonra MACİCIPTV de OK dediğimizde tarıyordu şimdi ise kullanıcı adı ve şifre soruyor. nasıl kullanıcaz bu bölümü ? yardımların için şimdiden teşekkür ederim.

R Çevrimdışı

Recep03 

Aktif Üye
6 Tem 2020
51
60
kolay gelsin memoli usta dün geçe yeni yazılımı yükledim ve yeni içeriklerin yüklendiğini gördüm. güzel olmuş eline sağlık
ama bir sorum var . MENÜLERİN İÇİNDE METAIPTV bölümü var ve serverleri güncelleyip kaydettikten sonra MACİCIPTV de OK dediğimizde tarıyordu şimdi ise kullanıcı adı ve şifre soruyor. nasıl kullanıcaz bu bölümü ? yardımların için şimdiden teşekkür ederim.
Bu yazılım bundan sonraki yazılımlar için temel yazılım vazifesi görecek. Meta iptv ye xtream bölümüne yazdığınız gibi giriliyor.

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
Yedek almadan yükleme yapabilirmiyim yedek almak şart mı yedek alırsam yeni yazılım yükledikten sonra yedeğimi yükleyeceğim lütfen yedek yükleme ile ilgili yardımcı genel bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
sadece kanal listeni yedekle her ihtimale karşı fabrika ayarına alırsan hesapların silinmiyor sadece kanal listen siliniyor
onun için sadece kanal listeni yedekle yeter

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
sadece kanal listeni yedekle her ihtimale karşı fabrika ayarına alırsan hesapların silinmiyor sadece kanal listen siliniyor
onun için sadece kanal listeni yedekle yeter
Kanal litesi uydu Tp listesi ise onu yeniden indiririm hem yeni kanallar eklenmiş olur o ben extreamıptv den silinmesinden çekiniyorum o ve diğer uygulamalar bir şey olmazsa uydu tp yeniden ındiririm. Ona güre bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
hesaplar silinmiyor ama ne olur ne olmaz sen yedek al
Merhaba yazılımı yedek alarak yükledim yazılımdan sonra her şey normal şekilde açıldı yazlnız sizin ekran görüntüsü koydugunuz şekile dönüşmedi bende eski şekilde devam ediyor menu görüntüsü yazılıma baktım son yazılım ama menü neden değişmedi anlamadım. sizce sebebi nedir bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
arge menü resimleri ekli internet güncellemede 2 farklı menülü yazılım bulunuyor
Merhaba yükleme yaparken öyle seçenek çıkmadı ama menü şekli haricinde baska bir şey yoksa önemli değil sadece yazılım yüklerken yanlış bir şey mi yaptım diye sormak istedim. Teşekkürler

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
Merhaba yükleme yaparken öyle seçenek çıkmadı ama menü şekli haricinde baska bir şey yoksa önemli değil sadece yazılım yüklerken yanlış bir şey mi yaptım diye sormak istedim. Teşekkürler
yüklerken sormaz. aynı yazılımdan, iki ayrı yazılım olur, aynı versiyon numaralı. siz hangisini seçerseniz, o yüklenir.

atıyorum, v.12.02.2 diye 2 ayrı yazılım. umarım anlatabilmişimdir. versiyon numarasını salladım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri