Sungate TITAN 29 04 2022 YAZILIMI

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
müsayit olamıyorum bir türlü yapacağın şey çok basit ftp programı ile cihazın içinde gir meta tv dosyasını açıp bilgilerini ekle kaydet okadar artık silinmez metatv xtrm sistemden çok daha stabil çalışan bir sistemdir
bir şekilde çalıştırdım. sağ olun. keşke web arayüzden de girilebilse.

N Çevrimdışı

nisren

Yeni Üye
15 Ağu 2022
3
56
Arkadaşım sana göre basit ama hiç bilmeyen birisi nasıl yapacak neden siz herşeyi biliyor gibi davranıyorsunuz mesela FTP programı nedir nerede. İndirilir ve nasıl kullanılır

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Arkadaşım sana göre basit ama hiç bilmeyen birisi nasıl yapacak neden siz herşeyi biliyor gibi davranıyorsunuz mesela FTP programı nedir nerede. İndirilir ve nasıl kullanılır
eğer bana yazdıysanız , şöyle cevap vereyim. ftp, bir dosya transfer protokolüdür. benim karşıma genellikle, windows-linux arası transfer yaparken çıktı. normalde kullanımı kolay görünse de, linux'a has işlemler içerir. yani bunu size buradan basitçe anlatmaya kalksam, yapacağınız bir yanlış, daha büyük sorunlara yol açabilir. en güzeli, internetten , tanıdık birilerinden vb. öğrenmeniz olur. transfer için veya bilgi girmek için başka yollar da açıklanabilir tabi. konuyu takip etmekte yarar var.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt