Sungate TITAN 19 01 2021 Yazılımı

memed3 Çevrimdışı

memed3 

Aktif Üye
11 Kas 2018
241
43
Ben hiremco dreamstar ve titan i inceledim. Almayı düşündüm ama fiyatı yüksek bulduğum için almadım. Belki ikinci el denk gelirse alırım.

E Çevrimdışı

erhan1573

Yeni Üye
27 Ocak 2021
27
44
bende dreanmstar la hiremco var dremstarda görüntü güzel ama mozaiklenme var hiremco v8 d ise çok iyi değil bide memoli usta destek veriyor diye sungate titan almak istiyorum ama görüntü önemli benim için
Tv yayınlarında insanların yüzü hafif bulanık gibi. Yazılımla düzelir diye düşünüyorum. Bi de açılış hızı düzelirse cihaz güzel

F Çevrimdışı

Fatihsener 

Aktif Üye
2 Ara 2019
54
35
Tv yayınlarında insanların yüzü hafif bulanık gibi. Yazılımla düzelir diye düşünüyorum. Bi de açılış hızı düzelirse cihaz güzel
anladım hocam verdiğin bilgiler için teşekkür ederim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ben hiremco dreamstar ve titan i inceledim. Almayı düşündüm ama fiyatı yüksek bulduğum için almadım. Belki ikinci el denk gelirse alırım.
hocam dreamstar çok mükemmel bir cihaz ama destek sıfır hiremco idare eder sungate titanı bilmiyorum

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Pahalı evet ,verilmez yaklaşık 400 tl ,ben vermem gerçi verene de karışmam hayırlı olsun derim ,sana tavsiyem ,ikini el koraxV4 bulursan ve çalışıyorsa kaçırma ,iks bitmiş olsa bile al,sungateV8 at içine 2 yıl iks ve free iptv geliyor ,üstelik stalker de cabası :hihi
Oralarda bit pazarı varsa ,dolaş ,kesin bulursun bir tane ,koraxV4(eski tip olandan ) :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Açılış hızı düzelmez asla ,eskiye nazaran olsa olsa 1-2 saniye fark eder ,çünkü linux cihaz:ok
Haaa,kapatma tuşuna basıldığında "kapan" yerine "uyku" ya alınırsa bilemem ,ama bu sefer de cihaz hep açık kalacak ,sadece hdmi kapanacak ,(bunu tvde-vestel- uyguluyoruz ,uyku moduna geçiyor tv ,açılışı 1sn sürüyor)

E Çevrimdışı

erhan1573

Yeni Üye
27 Ocak 2021
27
44
slm dostum nasıl bir işlem yaptığına bağlı normalde bağlantı kontrol edin uyarısı vermemesi gerekiyor ama eminim bir yerde bir hata yapıyorsundur
bu şekilde denersen sevinirim yedeklemeye gir ve sadece dvb işaretleyip yedekle sonra fabrika ayarına alıp yedek aldığın dosyayı geri yükleyip test et autrol sistemi senden ricam
Yazılım sayfasına girince internete bağlı olduğu halde bağlantı ayarlarını kontrol edin diyo. Neden acaba

F Çevrimdışı

Fatihsener 

Aktif Üye
2 Ara 2019
54
35
dönüşüm at tiger echolink gibi destek devam eder :)

dönüşüm at tiger echolink gibi destek devam eder :)
Dönüşüm nasıl yapılıyor abi nasıl bir yol izlemeliyiz çokta bilgim yok ama hevesliyim
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Açılış hızı düzelmez asla ,eskiye nazaran olsa olsa 1-2 saniye fark eder ,çünkü linux cihaz:ok
Haaa,kapatma tuşuna basıldığında "kapan" yerine "uyku" ya alınırsa bilemem ,ama bu sefer de cihaz hep açık kalacak ,sadece hdmi kapanacak ,(bunu tvde-vestel- uyguluyoruz ,uyku moduna geçiyor tv ,açılışı 1sn sürüyor)
Abi anladığım kadarıyla hiremco v8 d ile aynı cihaz ama Memoli abi baya destek veriyor hiremcoda da görüntü kötü bence dreamstar çok başarılı açılış hızı çok iyi linux olmasına rağmen ama destek tirt ilgi sıfır

Geri
Üst Alt