Sungate TITAN 19 01 2021 Yazılımı

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
emeklerine sağlık sevgili dostum jet hızı ile eklemişin... yetişemedik hızına:mutlu

Tüm Sungate_titan kullanıcılarına hayırlı olsun güzel bir yazılım daha oldu titanı izlemeye davam edin

OMEGA Çevrimdışı

OMEGA 

Aktif Üye
22 Ocak 2020
384
57
Biraz ayrıntı landıralım yazılımı...
Sungate_titan kullanıcılarının geri bildirim ve isteği üzerine,
Sungate TITAN V2.02.06 Yazılımı yapıldı...
emeği geçen herkese başta sevgili memoli1478 üstat olmak üzere. müteşekkiriz...

yazılımda yapılan düzenlemeler ve eklenen özellikler...

1. Online izlediğiniz flim + dizi v,s içerikler iptv dahil Dolby Dijital plus Ses desteği eklendi.
2. Tüm AC ses formatları desteklemektedir artık.
3. XTREAM liste ekleme sınırsız oluşturuldu artık.
4. THCAM Server de auto ıd okuma özelliği eklendi, Oscam da olduğu gibi.
5. dolby digital plus AC ses formatındaki Vodlar da ok.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Geri dönüşler olsun,gruptan olsun verilen cevaplar cihazı deneyerek mi yazılıyor ,yoksa öylesine mi :)
Oscam girip (default olana değil) de çalıştıran var mı aranızda 06 yazılımında :alala ,yoksa elimdeki cihazın sağlam olduğundan şüphe etmeye başladım artık :)
Ben iki işlem yapıyorum ,sungate team bir daha açılmıyor "internet bağlantını kontrol et" diyor,ha bire cihaza reset atıyorum ,bu normal mi size göre acaba,yoksa bendeki cihaza özel bir durummudur bilemedim.
Ayrıca isterdim ki ,cam ayarları menüsünde başlat yazısının basılacağı tuş "yeşil" ,durdurun ise "kırmızı" olması,bu kısımlara çok ilgi yok herhalde ,başlat kırmızı,durdur yeşilde kalmış,en azından bunlar da düzeltilebilirdi :alala
Bir de neden 2 tane oscam menüsü var anlamış değilim ,biri default oscam ,diğeri normal oscam :) ,yeni yazılımda normal oscam olan çalışmıyor zaten ,aralarındaki fark nedir ,diğerinin yanında (defult) yazmaktan başka .
Hava durumu ikonları 4.6 mb ,ama kullanılmıyor ,yaklaşık 5 mblik yer kaplıyor boşu boşuna ,ben sildim o klasörü ,hava durumu ikonları hala çıkıyor güzelce, ama kimse " bunlar yer kaplıyor ,yeni yazılımda kalksın "dememiş sanırım.
oscam-gx 2 mb ,yük binmiş ,gereksiz modüller eklenmiş ,ben derledim 984kb ,fıstık gibi çalışıyor,1 mb de buradan,al sana 6mb lık boş alan :)
Örneğin "bak" dosyaları fazladan duruyor,kullanıldıkça şişecek bu dosyalar(yedekleme dosyaları) ,bence gereksiz ,boşuna şişkinlik cihazda bunlar,en azında cihaz kapatılınca kill olmalı bu dosyalar :ok
Thcamı yazmıyorum şimdi ,köye gittiğimizde motorlu çanakta deneyeceğim ,belki astra19 da (burada sadece bu çanak var) işe yaramıyordur ama diğer uydularda işe yarıyordur :ok

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
Geri dönüşler olsun,gruptan olsun verilen cevaplar cihazı deneyerek mi yazılıyor ,yoksa öylesine mi :)
Oscam girip (default olana değil) de çalıştıran var mı aranızda 06 yazılımında :alala ,yoksa elimdeki cihazın sağlam olduğundan şüphe etmeye başladım artık :)
Ben iki işlem yapıyorum ,sungate team bir daha açılmıyor "internet bağlantını kontrol et" diyor,ha bire cihaza reset atıyorum ,bu normal mi size göre acaba,yoksa bendeki cihaza özel bir durummudur bilemedim.
Ayrıca isterdim ki ,cam ayarları menüsünde başlat yazısının basılacağı tuş "yeşil" ,durdurun ise "kırmızı" olması,bu kısımlara çok ilgi yok herhalde ,başlat kırmızı,durdur yeşilde kalmış,en azından bunlar da düzeltilebilirdi :alala
Bir de neden 2 tane oscam menüsü var anlamış değilim ,biri default oscam ,diğeri normal oscam :) ,yeni yazılımda normal oscam olan çalışmıyor zaten ,aralarındaki fark nedir ,diğerinin yanında (defult) yazmaktan başka .
Hava durumu ikonları 4.6 mb ,ama kullanılmıyor ,yaklaşık 5 mblik yer kaplıyor boşu boşuna ,ben sildim o klasörü ,hava durumu ikonları hala çıkıyor güzelce, ama kimse " bunlar yer kaplıyor ,yeni yazılımda kalksın "dememiş sanırım.
oscam-gx 2 mb ,yük binmiş ,gereksiz modüller eklenmiş ,ben derledim 984kb ,fıstık gibi çalışıyor,1 mb de buradan,al sana 6mb lık boş alan :)
Örneğin "bak" dosyaları fazladan duruyor,kullanıldıkça şişecek bu dosyalar(yedekleme dosyaları) ,bence gereksiz ,boşuna şişkinlik cihazda bunlar,en azında cihaz kapatılınca kill olmalı bu dosyalar :ok
Thcamı yazmıyorum şimdi ,köye gittiğimizde motorlu çanakta deneyeceğim ,belki astra19 da (burada sadece bu çanak var) işe yaramıyordur ama diğer uydularda işe yarıyordur :ok
Dün geceki verdiklerimden sonra oscam adama döndü ? nds sıfır donma oldu ecm değerleri düştü işlemciye yük azaltıldı

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
slm dostum nasıl bir işlem yaptığına bağlı normalde bağlantı kontrol edin uyarısı vermemesi gerekiyor ama eminim bir yerde bir hata yapıyorsundur
bu şekilde denersen sevinirim yedeklemeye gir ve sadece dvb işaretleyip yedekle sonra fabrika ayarına alıp yedek aldığın dosyayı geri yükleyip test et autrol sistemi senden ricam

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
oscam yerine ncam olsaymış oscam cok donuyor nds lerde ama ncamda sıfır donma oluyor hiç kurcalamadıgında oscamı ncama benzetcez die deli oluyor insan :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
slm dostum nasıl bir işlem yaptığına bağlı normalde bağlantı kontrol edin uyarısı vermemesi gerekiyor ama eminim bir yerde bir hata yapıyorsundur
bu şekilde denersen sevinirim yedeklemeye gir ve sadece dvb işaretleyip yedekle sonra fabrika ayarına alıp yedek aldığın dosyayı geri yükleyip test et autrol sistemi senden ricam
İnan bir işlem yapılmadı ,sadece oscam denemeleri yapıyorum,daha ncam giriş yapmadım ,yolun en başındayım henüz :)
Bak sana film atayım ,herşey görünüyor orada :ok Bu arada kilitlenme işini softcam.key yüklediğmde yaptı ,onu da telnetten reboot ile açtım :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
... yedeklemeye gir ve sadece dvb işaretleyip yedekle sonra fabrika ayarına alıp yedek aldığın dosyayı geri yükleyip test et autrol sistemi senden ricam
Pikoda sky da film izliyordum ,bitince titanı taktım ,dediğini yaptım :
Önce reset attım ,boş kanal listesine teamdan çoklu uydu liste yükledim, ardından kontrol ettiğimde teama girildi.şimdi tek tek bendeki bağlantı hatası veren yazılımdan şimdiki yazılıma aktarma yapacağım,bakalım nerede verecek bu hatayı :ok
1- Çöken yazılımdaki kanal listesini attım ,cihazda sorun yok ,team içine giriliyor :ok
2- Sistem ayarlarını hesaplarla birlikte attım cihaza , ve bingo ,bu dosyayı geri yüklediğimde hatayı verdi maalesef. ?
3- Cihaz ilk geldiğinde aldığım yedekten sistem ayarlarını hesaplarla birlikte yükleyince tekrar team girişi oldu :ok

Kullanıcılar için gizli metin: memoli1478 

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
717
43
dostum aynen sistem ayarları ile birlikte yedek alma tüm ayarlarını yap sonra sadece dvb ve oscam yedek alman yetiyor sonrasında hiç sorun yaşamazsın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri