Ssiptv Uygulaması Vewd AppStoreden Kaldırılmış Çözümü Var mı?

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59

Sevgili osmanke osmanke, şöyle yapalım bence,alıntı yaptığın web sitesi sayfasının tamamını kopyala yapıştır yapmak yerine,web sitesinin linki vermek çok daha iyi olur ,çünkü kopya-yapıştır ile sitedeki fotoğraflar da o web sitesinden gelmektedir,bu telif hakkına neden olabilir :ok

teraspy

Moderatör tarafında düzenlendi:
O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158
Merhaba, aynı sorun benim TV de de var, iki gün önce bakmıştım SS IP TV vardı, bir saat önce baktım uygulama yok, vewd içinde de yok, tamamen kaldırılmış, sanırım malum nedenlerden dolayı...
Ott ve Ott Player 2 duruyor, ama onlara SS IP TV de olduğu gibi liste yüklenmiyor
bir ara denemiştim, kanal listesini çok küçültmek gerekiyor.
teraspy teraspy üstad, hangi android box ı tavsiye edersiniz, hiç anlamıyorum, bir de stick gibi flash bellek şeklinde olanlar varmış, aklım karıştı doğrusu...
Saygılar.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Merhaba, aynı sorun benim TV de de var, iki gün önce bakmıştım SS IP TV vardı, bir saat önce baktım uygulama yok, vewd içinde de yok, tamamen kaldırılmış, sanırım malum nedenlerden dolayı...
Ott ve Ott Player 2 duruyor, ama onlara SS IP TV de olduğu gibi liste yüklenmiyor
teraspy teraspy üstad, hangi android box ı tavsiye edersiniz, hiç anlamıyorum, bir de stick gibi flash bellek şeklinde olanlar varmış, aklım karıştı doğrusu...
Saygılar.
Hımmm,cihaz kullanan biri gerekir tavsiye için ,mesela sevgili The_SreT The_SreT ve Mert Temizer Mert Temizer gibi :)
Ayrıca aşağıdaki linkten devam edebilirsin :ok

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158
Hımmm,cihaz kullanan biri gerekir tavsiye için ,mesela sevgili The_SreT The_SreT ve Mert Temizer Mert Temizer gibi :)
Ayrıca aşağıdaki linkten devam edebilirsin :ok

Bilgilendirme için teşekkürler üstad, inceleme yapacağım.
Saygılar...

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,614
59

Sevgili osmanke osmanke, şöyle yapalım bence,alıntı yaptığın web sitesi sayfasının tamamını kopyala yapıştır yapmak yerine,web sitesinin linki vermek çok daha iyi olur ,çünkü kopya-yapıştır ile sitedeki fotoğraflar da o web sitesinden gelmektedir,bu telif hakkına neden olabilir :ok

teraspy

sorun yok dostum ama ben kardeşlerimin oraya yönlendirmek yerine direk burdan bakıp görürler diye düşünmüştüm :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
sorun yok dostum ama ben kardeşlerimin oraya yönlendirmek yerine direk burdan bakıp görürler diye düşünmüştüm :ok
Oradan fotolar da geliyor ,açıp baktığımda görünce link vermenin daha iyi olacağını düşündüm,biliyorsundur fotolar ve karikatürler için telif hakkı sıkıntısı yaşandı forumda, Sota Sota uğraştı durdu :ok

A Çevrimdışı

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
622
Cluddy var ücretli (yıllık 50tl) ama ssiptv'den çok daha hızlı çalışıyor. benim mb130'da hala var ssiptv uygulaması.

cluddy
smart one
ssiptv

uygulamaları var.

Son düzenleme:
I Çevrimdışı

ilkerinho3455

Yeni Üye
26 Mar 2022
21
30
Saygılar.
Kanal listesini nasıl küçültebiliriz ?

vewd içinde yoksa sıkıntıdır,en iyisi ucuz yollu bir android box almanız bana göre.
Tv yazılımını güncellemiştim geçen yıl, ilk yazılımına döndürsem vewd storeda tekrar görünür mü kullanabilir miyim ssiptv uygulamasını

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri