Ssiptv Uygulaması Vewd AppStoreden Kaldırılmış Çözümü Var mı?

P Çevrimdışı

piyoner

Yeni Üye
12 Nis 2018
17
36
D0D76A67-2C49-4D64-B58E-50BBC62021DF.jpg

Benim tv bu şuanda daha önceden netfilix de yoktu burada değerli bir abimiz mevcut yazılımı modifiye edip netfilixi eklemişti ip tv programı içinde aynı şeyi yapabilirmi bilmiyorum bu konuda caremiz tavsiyeforum bekliypruz.

O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158

I ilkerinho3455

Kanal listesini IP TV sağlayıcınızın web portalına giriş yaparak, burada bulunan bazı kanal türlerini seyre kapalı hale getirmeniz gerekiyor.

Daha sonra OTT Player ya da OTT Player 2 'nin web sayfasına giderek kayıt yaptırıp listeyi yüklemeniz gerekiyor, bilmiyorsanız bu forumda teraspy teraspy üstadın anlattığı bir konu var, ben oradan yardım aldım çünkü unutmuşum. Teşekkürler üstad.

Şu an da deniyorum, sıkıntısız çalışıyor.

Kanal listesini ottplayer.tv sayfasına yüklerken hata verirse, tarayıcınızın sol üst kısmında bulunan geri (<--) tuşuna ve F 5 'e basın liste yüklenecektir.
Ben Chrome kullanıyorum, ben de bu şekilde yüklendi, kolay gelsin...

Yusufturgut Çevrimdışı

Yusufturgut

Yeni Üye
26 Eki 2018
48
Merhaba, aynı sorun benim TV de de var, iki gün önce bakmıştım SS IP TV vardı, bir saat önce baktım uygulama yok, vewd içinde de yok, tamamen kaldırılmış, sanırım malum nedenlerden dolayı...
Ott ve Ott Player 2 duruyor, ama onlara SS IP TV de olduğu gibi liste yüklenmiyor
bir ara denemiştim, kanal listesini çok küçültmek gerekiyor.
teraspy teraspy üstad, hangi android box ı tavsiye edersiniz, hiç anlamıyorum, bir de stick gibi flash bellek şeklinde olanlar varmış, aklım karıştı doğrusu...
Saygılar.
Vestel satış mağazalarındaki Smart tv lerde ne var acaba oynatıcı bakmak lazım

E Çevrimdışı

Egeliyiz

Yeni Üye
30 Kas 2020
38
37

home-iptv-kurulumu-1.jpg

• adresine girip kanal listesini yüklememiz gerekiyor.
  • Home iptv'deki eski kanal listemizi silmek için Home iptv uygulamasının bize verdiği TV ID'yi (mac adresini) Upload IPTV channels m3u playlist kısmındaki TV ID kutucuğuna girip sonra Delete Channel butonuna basmanız yeterli olacaktır.
  • Daha sonra yükleme yapmak için, televizyonumuzdaki Home iptv uygulamanın bize verdiği TV ID'yi (mac adresini) TV ID kutucuğuna yazıyoruz.

Ekran-goruntusu-2023-02-13-184424c1f2853460d5baeb.png

Son düzenleme:
O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158
Konu ile ilgilenen tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Evet, SS IP Tv uygulaması Vestel Smart Tv'me geri gelmiş, forumda bir mesaj okumuştum hangi arkadaş yazdı şu an hatırlamıyorum kusura bakmasın...

Smart TV'lerin marketlerinde bulunan yazılımların belli bir lisans süresi oluyormuş mesela 1 yıllık diyelim, o süre sonunda lisans yenilenmezse yazılım , marketten kaldırılıyormuş. Sanırım SS IP TV'de de böyle oldu, yazılımın Vestel ile anlaşma süresi doldu, kaldırıldı sonra yeniden anlaşma yapıldı ve uygulama geri yüklendi.

Bizler de, haliyle başka alternatiflere yöneldik, OTT Player'ı şimdilik kaldırdım ve SS ile devam ;)

Kolay gelsin...

E Çevrimdışı

Emre78

Aktif Üye
3 Ara 2018
389
45
Merhaba kardeş yüklemiş olduğun video açılmıyor bahsettiğin uygulama vestel tvdeki uygulamaların içinde varmı ben göremedim de

M mert5445, teraspy teraspy, O Ocico,
hocam ben alternatif uygulama media station x kurulumu yaptım isterseniz bir bakın

Alıntı

home-iptv-kurulumu-1.jpg

• adresine girip kanal listesini yüklememiz gerekiyor.
  • Home iptv'deki eski kanal listemizi silmek için Home iptv uygulamasının bize verdiği TV ID'yi (mac adresini) Upload IPTV channels m3u playlist kısmındaki TV ID kutucuğuna girip sonra Delete Channel butonuna basmanız yeterli olacaktır.
  • Daha sonra yükleme yapmak için, televizyonumuzdaki Home iptv uygulamanın bize verdiği TV ID'yi (mac adresini) TV ID kutucuğuna yazıyoruz.

Ekran-goruntusu-2023-02-13-184424c1f2853460d5baeb.png
Merhaba kardeş Bu uygulamayı vestel tv üzerinden izleyebiliyormuyuz

Son düzenleme:
V Çevrimdışı

venceremos

Yasaklı Üye
29 Ağu 2023
7
32
Merhaba bu sorun şuan devam ediyormuş bugün vestel 55q9900 tv kurulumu gerçekleşti fakat ne ssiptv bede smartonetv açılmıyor siyah ekran olarak kalıyor

Geri
Üst Alt