Sosyal medya fenomeni Dilan Koç’un şikayet dilekçesi ortaya çıktı

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
vahşi batıya döndü ülke iyice. kimler cesaretlendiriyor bu suç işlemeyi kafaya koyanları? ya da suç işlediklerinde, cinayet işlediklerinde bundan kurtulacaklarından neden bu kadar eminler? bu sorulara cevap verilse her şey ayan beyan ortaya dökülmüş olur.

L Çevrimdışı

Lost_NeBuLa

Yeni Üye
2 Tem 2020
19
30
insan yetiştirme sanatı neredeyse unutuldu çocukluk zamanlarını gördüklerimizin ekserisi olgunluk seviyesine erişemiyor yarım yamalak insanlardan oluşan bireyler toplumu oluşturuyor. 18. Yüzyılda farklılaşan insan 21. Yy da belirsizlik yolunda daha emin adımlarla ilerlemekte
İnsanlık tarihi başından bu yana Tüm insanlar acınasıydı zaten ama artık insanımsılaşmış zavallılara birşey kar etmez(Farkına varanlar müstesna).
Yinede ALLAH insanlara iyilik versin...

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Keşke güzel ülkemi mevcut siyasiler yerine Tarık kardeşim gibi Cumhuriyet çocukları yönetse. ?
Sorun kişilerde değil hocam... Yarın yönetime Tarık kardeşimiz geçse, ilk önce bizler arayıp bir şeyler talep edeceğiz ve yapmak zorunda kalacak... Sistem bozuk.

Gücü eline alan, zehirleniyor maalesef... Eline çekiç verilenler, bir müddet sonra beğenmedikleri çivi olarak görüyor. :hmm

İstisnasız 500 yıldır böyle... Düzelme imkan ihtimali de yok maalesef... Hani demişler ya, coğrafya kaderdir diye... :coskun

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Sorun kişilerde değil hocam... Yarın yönetime Tarık kardeşimiz geçse, ilk önce bizler arayıp bir şeyler talep edeceğiz ve yapmak zorunda kalacak... Sistem bozuk.

Gücü eline alan, zehirleniyor maalesef... Eline çekiç verilenler, bir müddet sonra beğenmedikleri çivi olarak görüyor. :hmm

İstisnasız 500 yıldır böyle... Düzelme imkan ihtimali de yok maalesef... Hani demişler ya, coğrafya kaderdir diye... :coskun
bozuk düzende sağlam çark olunmaz, diyorsunuz. sizden önce pir sultan demiş hocam. ?

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Kötülük kadar olmasada iyilikte bulaşıcıdır. Son zamanlarda gördüğüm hep sosyal medyada tepkiler konuşuyor ama eyleme döküldüğünede pek rastlamadım. Umarım ilerisi için dünya daha güzel olur. Konuyla direkt ilgili değil ama mevzu iyilik dün ve önceki gün Alanya Kleopatra sahilindeki çöplerden 2 poşet topladım. Görenler şaşırdı ama umarım bu tip girişimler domino etkisiyle kitleleri etkiler.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Keşke yayalara öncelik kırmızı çizgimiz demek yerine kızlarımız, çocuklarımız hayvanlarımız deseler..
Yayalara öncelik diye bir olayda yok malesef, ben yayayken arabalar polisin gözünün önünde geçiyor. Sürücüyken yaya geçidinde durduğum için çok kişiyle münakaşa ettim. Yani malesef çok kötü ama gerçek şu ki ülkemizde tüm canlılara ve doğaya karşı sevgi ve saygı yok oluyor. Ben küçükken eskileri özleyen amcaları anlamazdım ama şimdi onları daha iyi anlıyorum :(

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
bozuk düzende sağlam çark olunmaz, diyorsunuz. sizden önce pir sultan demiş hocam. ?
Yavuz'dan sonra (hatta etnik ve din bazlı Yavuz zamanında) işler bozulmaya başladı, güç kudret olunca ilk zamanlar fark edilmedi... Ama hem dışarıda hem içeride cebi ve menfaati için çalışanlar daha doğrusu asalaklar çoğaldıkça, ülkenin nimetlerinden faydalanma sırası hiç bir zaman millete gelmedi.

Misalen; Osmanlı imparatorluğunun dış işleri bakanı bir veya iki dönem ermeniydi... Günümüzde Osmanlı tuğrasını Doblo'nun arkasına nakşettirmiş caka satan kirli sakallı dar paça pantolonlu, nargileci ileri zekalı torunlarına gel de bunu anlat... :bye

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
Yavuz'dan sonra (hatta etnik ve din bazlı Yavuz zamanında) işler bozulmaya başladı, güç kudret olunca ilk zamanlar fark edilmedi... Ama hem dışarıda hem içeride cebi ve menfaati için çalışanlar daha doğrusu asalaklar çoğaldıkça, ülkenin nimetlerinden faydalanma sırası hiç bir zaman millete gelmedi.

Misalen; Osmanlı imparatorluğunun dış işleri bakanı bir veya iki dönem ermeniydi... Günümüzde Osmanlı tuğrasını Doblo'nun arkasına nakşettirmiş caka satan kirli sakallı dar paça pantolonlu, nargileci ileri zekalı torunlarına gel de bunu anlat... :bye
Elde büyük cüzdan ve logolu araba anahtarını unutmuşsunuz hocam ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt