Son Jungfrau :)

A Çevrimdışı

adminser

Yeni Üye
21 Haz 2016
8
Cvp: Son Jungfrau :)

ustadım 1 sene garantılı ıkıncı elını buldum cesaret edıp alamıyorum ama 12btu ar5000 buldum 1650tl ye gelıyor samsung alacam karar verdım ama
ıkıcı el bı Jungfrau yoksa sıfır 10 sene dıs 5 sene ıc garantılı ar5000 modelımı tercıg etmeyım

dusuncemın sebebıne gelıcek olursam Jungfrau 780w derken ar5000 1030w verıyor sogutmada

kullanan bırı olarak sogutma acısından ar5000 arasındakı sarfıyat farkı dogrumudur yardımcı olabılırmısın cok kararsızım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253

Jungfrau serisi AR serisini kalite Olarak Tokatlar
Kaldiki AR Serisini Kesinlikle Onermiyoruz

Dis Unitenin Alüminyum Konderser Olmasi Sebebiyle
Cok Cabuk Deformansyona Ugrayacaktir

Artik Yagan Yagmur PH Notr Degil
Asidik O sebeple Birkac Seneye Kalmadan
Delinmeler Kacinilmaz Hale Gelecektir.

A Çevrimdışı

adminser

Yeni Üye
21 Haz 2016
8

Ustadim peki sarfiyat konusunda ne dersin dis unitem cati aldinda ve yagmur kesinlik ile gormicek maksimum butcem 2000 tl benim ilk onceligim sarfiyat

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253

nominal tuketimi kafana takma 890 olmasi 1030 pek birsey
Degistirmez
Klima surekli nominal tuketim yapmaz
Yapmis olsaydi dedigin dogruydu

Mesala suan anlik tuketimim 250watt

A Çevrimdışı

adminser

Yeni Üye
21 Haz 2016
8
Cok tesekkur ederim ustadim midea secenefim var bide ustam hangi modeli onerirsin

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253

Blanc yada mission hangisi butcene uygunsa
Onu al
Blanc altseridir ona gore tercihini yaparsin

P Çevrimdışı

ProofStriker

Kayıtsız / Doğrulanmamış

sota jungfarular hakkında son durum nedir.bilgin vardır bunların üretimmi bitirmişler bizim ülkemizemi gelmiyor.bilsek zamanında stok yapar bu gün satardık dimi :) :)

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253

Ustam Yanılmıyorsam 2014 Tum Uretımı Bıtırdıler

Hayatımda BuKadar Stratejı Hatası Yapan Bır Fırma Gormedım Super Bır Urun Yapıyorsun Dusuk Etıket Fıyatı Verıyorsun

9luk Turkıyeye Getırılmedı
12lik Modelini (2300-2400)
18lik Modelini (2700-2800) Rahatlıkla Alınabılıyordu

Suan Gırıs Sınıfı Urunler Bu Fıyat
Leblebı Satılacak Urun ama Reklamını Bıle Ulkemızde Dogru Durust Yapmamıssın  EER 4.5  COP 4.5  Daha Ne Olsun

Istanbulda 2 Adet Var ama Satıcı Buyuk Depoda Duruyor Gıdıp Bakmam Lazım Dedı, Yolla Bana Onları Dedım

Buyuk Depoya Gıtmen Mumkun Degıl Islerım Yogun Dıyor Cıldırttı Benı :)

Samsung Koreye Mesaj Atmayı Dusunuyorum Bu Kalıtede Yenı Urunler Cıkarmanızı Beklıyoruz Seklınde :)

H Çevrimdışı

harbi_biri

Yeni Üye
12 Nis 2016
16

Sota' Alıntı:

Hayatımda BuKadar Stratejı Hatası Yapan Bır Fırma Gormedım Super Bır Urun Yapıyorsun Dusuk Etıket Fıyatı Verıyorsun

Leblebı Satılacak Urun ama Reklamını Bıle Ulkemızde Dogru Durust Yapmamıssın  EER 4.5  COP 4.5  Daha Ne Olsun

Istanbulda 2 Adet Var ama Satıcı Buyuk Depoda Duruyor Gıdıp Bakmam Lazım Dedı, Yolla Bana Onları Dedım

Samsung Koreye Mesaj Atmayı Dusunuyorum Bu Kalıtede Yenı Urunler Cıkarmanızı Beklıyoruz Seklınde :)

donanımda bu klimayı överken ne camur yedik ama banamısınd emiyor maşallah şota ne yaptın türkiyede iilk keşfeden bendim komisyonumu alırım şota ::) haberin olsun

H Çevrimdışı

harbi_biri

Yeni Üye
12 Nis 2016
16

Sota' Alıntı:

donanımda bu klimayı överken ne camur yedik ama banamısın demiyor maşallah şota ne yaptın türkiyede iilk keşfeden bendim komisyonumu alırım şota ::) haberin olsunbir kişi daha alacak nerden bulacak onu bilmiyorum youtubeden buraya davet ettim yardımcı oluver beni aşlar artık reklamını yaparken hediye yollamaları lazımdı korelilerin bana :)

A Çevrimdışı

adminser

Yeni Üye
21 Haz 2016
8
Merhabalar ustalarim malesef bulamdimiz icin lg sirius serisi samsung un muadilimidir acaba

A Çevrimdışı

adminser

Yeni Üye
21 Haz 2016
8
Ustadim acaba nerdedir bu toptanci gidim kapisinda yatim :) lg siriusu arastirirken bakir dis kasasinin geldigini gordum en azindan yakinlasmismidir jua ya

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,253

Verim ve Elektrik Tüketimi Olarak Jungfrau'nun Yanından Bıle Gecemez :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri