Sokağa çıkma yasağı geldi

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Alın bakalım ???
F5DCCC8F-46FC-4454-82FD-17055D20693B.jpg
Ya kadın acıkırsa... :dil

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Yasak beni kapsamıyor da ben işe neyle gidip gelicem acaba ? Şu an onu düşünmeye başladım :deli devlet acaba işe gideceklere nasıl bir çözüm bulacak ? Toplu taşımada yasaklandı.
belediye otobüsü diye duydum ama belediyenin bile haberi yokmuş bu durumdan :kiskis

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,460
32
ne yaptın ağam bize bir şey kalmaz mazallah herkes öyle yaparsa,
latife tabii, bilinçli tedbir her zaman iyidir sağlıklı bir yaşam dilerim size ve tüm sevdiklerinize...
valla inan ondan değil hocam? migros indirimleri güzel oluyor ekonomi tasarruf hemde kafa rahatlığı adına böyle yapıyoruz.Netice de bunlar bozulacak şeyler değil .Ben biraz kafası rahat insanım?? Ama inan benden beterleri var düne kadar sen edirne ye gelen bulgar yunanları görsek şok olurdun adamlar kutu kutu koli koli alıyorlardı.Hatta sevgili yerli esnafımız bize ürün satmaz ilgilenmezlerdi.Şimdi anladılar yerli esnafın gerçek müşterisinin yerli müşteri olduğunu ama iş işten geçti artık.

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Ben de toplu taşıma yasak diye duydum , belediye otobüsleri çalışacak mı hocam :saskin
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu 31 ilde 2 gün boyunca toplu taşımanın olmayacağını açıkladı. Yasaktan muaf olup işe gidecekler toplu taşımayı kullanacak.

:hmm

Geri
Üst Alt