Siz Olsanız Hangisini Tercih Ederdiniz

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Beyler en pratiğinden şu siteye bir göz atın derim ben;

Teknik bilgilerin hemen hepsi vardır! ayrıca sıralama yaparak hangi modelin en yeni(en son çıkan)
veya eski v.s olduğunu da görebilirsiniz

PPI Density değerinin de min.350 olmasına dikkat edin tercihen de 400 olmasına dikkat edin!
Camera önemliyse bunuda oradan inceleyin
Merhabalar hocam öncelikle hoş geldiniz.
Girdiğimde sonuçlar bu şekilde çıkıyor. Verdiğiniz degerlerin üstünde.

screenshot_20180321-150529-png.png

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,224
ppi önemlidir! 400 den başlayın!
Camera incelemesi de önemlidir tercihen 2.0 ve altı olmalıdır veya 1.9 OK dir,Cam kalitesi de ayrıca önemlidir!
1.9 olur ama iyi resim çekemez!

resimle işim pek olmaz derseniz bunu atlayın ama ppi önemlidir!

sanırım iyi resim çekenler Sony ler de oluyor ama ben hiç kullanmadım

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,224
ppi zaten fiyatı da belirliyor beyler!
ama Samy den sanırım son zamanlar da pek moda olan(F/P olarak) Galaxy J7 Prime modeli 407ppi dir!
1 kağıda bulunuyor bu cihaz 1,4/1,6 ya da satanlar var ama 1 kağıda bulunabiliyor bende yazıldım buna
eski telefonum bozuldu Asus ZenPhone Laser2 beş para etmez cihazdı attım gitti!
telefonla fazla "iddiam" yoktur,biraz iyi resim çeksin yeter başka bir atraksiyon hemen hiç yapmam ben
marka v.s takıntım zaten olmaz! 1 kağıda cihaz bakıyorum şimdi daha fazla çalışmaz benden+

not;yukarıdaki resimler bence gayet iyi

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
ppi zaten fiyatı da belirliyor beyler!
ama Samy den sanırım son zamanlar da pek moda olan(F/P olarak) Galaxy J7 Prime modeli 407ppi dir!
1 kağıda bulunuyor bu cihaz 1,4/1,6 ya da satanlar var ama 1 kağıda bulunabiliyor bende yazıldım buna
eski telefonum bozuldu Asus ZenPhone Laser2 beş para etmez cihazdı attım gitti!
telefonla fazla "iddiam" yoktur,biraz iyi resim çeksin yeter başka bir atraksiyon hemen hiç yapmam ben
marka v.s takıntım zaten olmaz! 1 kağıda cihaz bakıyorum şimdi daha fazla çalışmaz benden+

not;yukarıdaki resimler bence gayet iyi
Hocam benim aldığım cihaz Hepsiburada da 1050 TL filan kamera şarj ve performans olarak memnunum. Düşünürseniz tavsiye ederim " Xiaomi mi A1 "

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Eskiden beri Samsung Kullanıcısıyım Arayüzü Nasıl Alışabilirmiyiz tek korkum o birde batarya bitti yenisine hemen ulaşabilirmiyiz

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,224
Hocam benim aldığım cihaz Hepsiburada da 1050 TL filan kamera şarj ve performans olarak memnunum. Düşünürseniz tavsiye ederim " Xiaomi mi A1 "

dediğim gibi özellikle MARKA takıntım kesinlikle yoktur!
şimdi senin cihaza baktım gsmarena dan ve RAM4Gb gördüm doğrumu bu? yoksa bize kırpıyorlarmı?
4Gb çok çok iyi yaw hoş 3Gb iyidir,camera da senin resimlerine bakarak bana iyi geldi zaten bir iddiam da yoktur!
1 kağıt bana fazla bile geliyor laf aramızda,ben böyle absürt rakamlar bu cihazlara veremem

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
dediğim gibi özellikle MARKA takıntım kesinlikle yoktur!
şimdi senin cihaza baktım gsmarena dan ve RAM4Gb gördüm doğrumu bu? yoksa bize kırpıyorlarmı?
4Gb çok çok iyi yaw hoş 3Gb iyidir,camera da senin resimlerine bakarak bana iyi geldi zaten bir iddiam da yoktur!
1 kağıt bana fazla bile geliyor laf aramızda,ben böyle absürt rakamlar bu cihazlara veremem
Doğru hocam 4 GB ram var cihaz da . İşlemcisi de güzel bir cihaz . Batarya 3080 mah 64 GB hafıza kamerası da çok guzel.

Geri
Üst Alt