Sinovac vs Biontech - Hangi aşı ? Anket İçerir

Sinovac mı ? Biontech mi ? Hangi Aşıyı Olurdunuz ?

• Sinovac ( Çin ) inaktif aşı

• Biontech ( Almanya - Abd ) mnra aşı

• Diğer aşılardan

• Hiçbir aşıyı yaptırmam

• Aşı olsun da ne olursa olsun

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tesla Çevrimdışı

Tesla

Aktif Üye
2 Ara 2020
88
Kimse onlara gökten zembille para göndermedi ama?
Evet adamlar çalışa çalışa para kazandılar.Faiz vs ... Ben aksini mi iddia ettim ? Almanlar 2. Dünya savaşını kaybettiklerinde doğru düzgün 1 fabrikası bile yoktu. Biz onlardan daha iyi durumdaydık ama onlar disiplinli bir şekilde çalıştılar ve bizi geçtiler. Kalite algısına vurgu yaptım ama anlaşılmadı :)

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Almanlarin covid ismini vermeden salgini 8 yil onceden bilmesi ne kadar garip

Gelismis ulkelerin asi ellerinde olmasina ragmen asilama hizlarida garip

Bizde yokken yavas onlarda varken yavas ab ulkeleri ile asi hizimiz hemen hemen birbirine yaklasik buda garip

Para ile isi olmayan asiyi bulan bu ülkeler aşının formülünü neden ülkelere dagitmiyorlar seri sekilde aşılama yapılsın buda garip

Neresinden bakarsan bi gariplik var

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Bill Gates hem sinovac hemde biontech e ortak olduğu için sıkıntı yapmayın ortak mataryel vardır yaptırın geçin

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bizim milletimiz komplo teorilerini ne kadar çok seviyor ya. Nerede devlet sırrı anında biliyor, nerede büyük resim anında görüyor. Hiç kaçmaz.

Bu arada anneme ve babama Biontech aşı için randevu aldım. Bir sorun olmazsa Salı günü olacaklar bakalım. Hayırlısı.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Almanya aşı üreten ve ihraç eden ülke iken aşı olayını ağırdan alıyor.2-3 yıla kanser pandemisi bizi bekliyor

Horizon707 Çevrimdışı

Horizon707 

Süper Üye
4 Eyl 2020
795
Bizim milletimiz komplo teorilerini ne kadar çok seviyor ya. Nerede devlet sırrı anında biliyor, nerede büyük resim anında görüyor. Hiç kaçmaz.

Bu arada anneme ve babama Biontech aşı için randevu aldım. Bir sorun olmazsa Salı günü olacaklar bakalım. Hayırlısı.
Kimyacısı, mikrobiyoloji uzmanı bilmiyor bizim vatandaş süper anlıyor ama nasılsa. Bilip konuşana da satılmış damgası vuruyor, kimse bu dış mihraklar gidip bu işte uzman herkesi satın almış. Adam aşının tam olarak nasıl çalıştığını etken maddelerini sayıyor, cevap sen bilmezsin oluyor çok ilginç. Neyse zaten beyinlerimizi de uzaktan kontrol edebiliyorlar, ben gidip bir alüminyum folyo şapka yapayım en iyisi korur. :cool

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Devlet sirri yok az okusan görüp anlayabilecegin seylerler bunlar
Verilenlerin dogruluk payi varmi baksan yeter

Teori yok gercek var arastirirsan gorursun ama bizim turk milleti arastirmayi sevmez ilk aklina ne yatarsa yanlista olsa dogruda olsa diger tum bilgiler teori kalir

Eyy teori bi kere sen kimsin:ara

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bir öğretmen, sınıfı
İmam, cemaati
Hakem, sporcuları

Yönetemiyorken, birileri milyarlarca insanı yönetiyor... Nasıl mı? Konudaki Herkesin, ucundan kıyısından yazdığı gibi...

Ama, komplo teorileri ile, ama görüneni, göremeyecek durum ile, ya görünmeyeni, araştırıp ortaya çıkarmış gibi göstererek, ya da bir gösterip onu bir milyar yaptırarak...

Onlar için çok basit şeyler aslında. Bu basitlik, çeşit çeşit olan insanlar için kimi zaman imkansız, kimi zaman mükemmel, kimi zamanda görünmez olarak tezahür ediyor. Bu farklılıkların odaklanarak toplandığı yerde esasen tek bir şeye hizmet ediyor... İstesek de, istemesek de...

Misalen; 8 yaşından, 78 yaşına herkesin elinde olan akıllı telefon gibi. :alsana

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Bana mesaj gelmiş,Sağlık Bakanlığı sistemi üzerinden aşı randevunuzu alabilirsiniz diye.E-nabızdan girip baktığımda aşı olmada öncelikli gruplar içerisinde yer almaktasınız,ancak geçmişte pozitif PCR sonucunuz olması nedeniyle aşı olmanız uygun değildir yazıyor.Kısacası şu an aşı olamayacağım anlaşılan.Hayırlısı bakalım.

Y Çevrimdışı

yasinlive

Yeni Üye
4 Nis 2021
14
34
Yan etkileri göz önünde bulundurmak lazım ama bir yandan da aynı yola çıkıyor

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Yan etkileri göz önünde bulundurmak lazım ama bir yandan da aynı yola çıkıyor
astrazeneca şimdiden yan eti gösterdi bazı ülkeler yasak bile getirdi. 30 yıllık aids in bile kati tedavisi yokken covid aşılarının paldür küldür yapılması ne derece doğru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt