Selamlar. Aranıza yeni katıldım.

İlteriş Yılmaz Çevrimdışı

İlteriş Yılmaz 

Süper Üye
18 Eyl 2020
698
Aynı duyguları paylaşıyoruz abi. Kendini tanıtınca sanki birileri bir şey ister gibi mi düşünülüyor bilmiyorum ama dostane iletişim için birbirimiz hakkında ufak bir fikir sahibi olmak tanışmak için yeterli. Tüm iyi dileklerin için teşekkür ederim abi. Allah tüm evlilik niyeti olanlara kolaylık versin.
StoGun şöyle oluşan bir rumuz abi: Adım Salih soyadım TAŞKIN. Öz Türkçe'de "Tögün" kelimesinin: dağ, güçlü, çekici, yakışıklı gibi anlamları vardı. Soyadımın söylenişine yakın bir kelime ile rumuz yapayım diye yıllar önce bakınıp StöGün yapmıştım. Tabi her yerde İngilizce karakter desteği olmadığı için StoGun oldu. Öyle de kaldı. Derin bir manası yok. G harfini de bir yabancı rumuzumu okursa (es tu gan şeklinde okursa "S" tuşu bir çok oyunda geri veya durma görevi gördüğü için) "Silaha dur" gibi de algılanabilir diye büyük yapmıştım. Saygılarımla.

Düzeltme: "imla"

Hoş buldum, teşekkür ederim. Aynı duygularla hayırlı forumlar :bye
Bu kısım çok ilgimi çekti. :hihi

Hoşgeldiniz, renk katacağınıza şüphe yok. Rabbim mutlu, mesut kılsın şimdiden. ☺️

S Çevrimdışı

StoGun

Yeni Üye
7 Ara 2021
18
33
mattik Çevrimdışı

mattik

Aktif Üye
29 Kas 2021
74
40
Aynı duyguları paylaşıyoruz abi. Kendini tanıtınca sanki birileri bir şey ister gibi mi düşünülüyor bilmiyorum ama dostane iletişim için birbirimiz hakkında ufak bir fikir sahibi olmak tanışmak için yeterli. Tüm iyi dileklerin için teşekkür ederim abi. Allah tüm evlilik niyeti olanlara kolaylık versin.
StoGun şöyle oluşan bir rumuz abi: Adım Salih soyadım TAŞKIN. Öz Türkçe'de "Tögün" kelimesinin: dağ, güçlü, çekici, yakışıklı gibi anlamları vardı. Soyadımın söylenişine yakın bir kelime ile rumuz yapayım diye yıllar önce bakınıp StöGün yapmıştım. Tabi her yerde İngilizce karakter desteği olmadığı için StoGun oldu. Öyle de kaldı. Derin bir manası yok. G harfini de bir yabancı rumuzumu okursa (es tu gan şeklinde okursa "S" tuşu bir çok oyunda geri veya durma görevi gördüğü için) "Silaha dur" gibi de algılanabilir diye büyük yapmıştım. Saygılarımla.

Düzeltme: "imla"

Hoş buldum, teşekkür ederim. Aynı duygularla hayırlı forumlar :bye
Hoşgeldiniz sayin S StoGun
Allah yardimciniz olsun (:

S Çevrimdışı

StoGun

Yeni Üye
7 Ara 2021
18
33
U Çevrimdışı

uyunusoglu

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ben de çok memnun oldum. Abi ben de çaycılık yapabilirim müsadenle. Memleket Erzurum sabahtan akşama akşamdan yatsıya çay var bizde ?

Bulusma olursa caylar senden o zaman abi. Pidelerde benden olur, bildigim cok guzel pideci var. :kiskis Ama iste su pandemi belasi yuzunden herkeste de var bi tedirginlik.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt