Seg cm910 gürültü problemi

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ben müşteri hizmetlerini aradım. Tam anlayamadılar fakat sipariş geçilmiş onu kontrol ettiler. Arka kazan grubu olarak sipariş geçilmiş dediler. İnşallah iyi bir şekilde tamiri olur. Sağolun hocam.
Rutin müdahale o olduğu için öyle işlem yapılmış. Çok güzel. İnşallah sorun tamamen çözülür tekrar sıkıntı çıkarmaz.

T Çevrimdışı

tester

Yeni Üye
24 Ara 2018
28
38
Bugün makineyi gelip aldılar, bir yaşıma daha girdim. Gelen personel önce ne çabuk bozmuşsunuz dedi sonra makina en fazla üç kg yıkar dedi. Kullanma kılavuzunu okuyacak mışız. Okudum diyorum makine 10kg diyorum gülüyor. Servisten sağlam gelirse satmayı düşünüyorum. Pişman oldum aldığıma dostlar.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bugün makineyi gelip aldılar, bir yaşıma daha girdim. Gelen personel önce ne çabuk bozmuşsunuz dedi sonra makina en fazla üç kg yıkar dedi. Kullanma kılavuzunu okuyacak mışız. Okudum diyorum makine 10kg diyorum gülüyor. Servisten sağlam gelirse satmayı düşünüyorum. Pişman oldum aldığıma dostlar.
Servis personelinin kişisel bilgilerini alın ve müşteri hizmetlerine lütfen ivedilikle iletin. Hepimizin servis geçmişi olabilir, servis personeli de olabiliriz ancak böyle bir üslupla yalnızca kendi başını yakmalı. Bir mesleğe sahip tüm insanları zan altında bırakmamalı.

Kişisel bilgilerine ulaşamazsanız yine sorun değil. Sonuçta servis kaydının açılışına göre kimin işlem yaptığı belli olur.

T Çevrimdışı

tester

Yeni Üye
24 Ara 2018
28
38
Servis personelinin kişisel bilgilerini alın ve müşteri hizmetlerine lütfen ivedilikle iletin. Hepimizin servis geçmişi olabilir, servis personeli de olabiliriz ancak böyle bir üslupla yalnızca kendi başını yakmalı. Bir mesleğe sahip tüm insanları zan altında bırakmamalı.

Kişisel bilgilerine ulaşamazsanız yine sorun değil. Sonuçta servis kaydının açılışına göre kimin işlem yaptığı belli olur.
Ne bileyim hocam bize denk geliyor heralde. Makinayı ilk kurmaya gelende siz takamazsınız diyerek kazan sabitleme civatalarını aldı gitti ilk kurulumda. Her gelen başka sanırım boş olan servisi yönlendiriyorlar. Hangi birini şikayet edelim hocam. Şikayet ettikçe bizim moralimiz bozuluyor. İyice soğudum bu işten 😞

T Çevrimdışı

tester

Yeni Üye
24 Ara 2018
28
38
Merhaba makineyi teslim ettiler. Şimdilik bir sorun yok gibi duruyor. Aynı elemanlar geldi fakat ayaklarını ayarlamamislar, birde suyu acmamislar. Öyle calistirmislar. Fark etmesek belki birde rezistans problemi yaşayacaktik. Bunlar dışında bir sıkıntı yok.

Yalnız makine kendinden soğuttu. Acaba satabilirsek başka bir marka almalı mıyız? Daha dayanıklı bir model tavsiyeniz var mı?Bu konuda yardıma ihtiyacım var.

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba makineyi teslim ettiler. Şimdilik bir sorun yok gibi duruyor. Aynı elemanlar geldi fakat ayaklarını ayarlamamislar, birde suyu acmamislar. Öyle calistirmislar. Fark etmesek belki birde rezistans problemi yaşayacaktik. Bunlar dışında bir sıkıntı yok.

Yalnız makine kendinden soğuttu. Acaba satabilirsek başka bir marka almalı mıyız? Daha dayanıklı bir model tavsiyeniz var mı?Bu konuda yardıma ihtiyacım var.
Açıkçası özellikle çamaşır makinesi grubunda vestel grubunu çok tavsiye edemiyoruz. Ancak şu piyasada tekrar problem çıkarmazsa hiç uğraşmayın derim.

Geri
Üst Alt