SEG 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ - 999 TL

C Çevrimdışı

canciger

Aktif Üye
5 Ocak 2018
163
İşte ben, Forumumuzun farkının burada olduğunu düşünüyorum. çekirdek bir kitleyiz yalnız hiç kimse hiç kimseye mal pazarlama kaygısında değil, herkes GERÇEK kullanıcı deneyimini İYİ veya KÖTÜ her ne ise olduğu gibi aktarabiliyor.

Düşüncelerini bu şekilde bizlerle paylaştığını için teşekkür ediyorum :ok

hocam bu makineye 7 yıl garanti yapılır mı

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
238
Adem Helvacı Ado abi ağzına sağlık, teşekkür ederim. Anladığım üzere regalden bir eksigi yok, bizim kısıtlı bütçemizde fazlasiile is gorur. + 4 yilida caktik mı tamamdır :))

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
bizim makine 3 yıl garantiliydi diye hatırlıyorum ama yanılıyorda olabilirim. hoş garantisi bitti ama zaten masrafınıda çıkardı. eski makineye 350-400 lira tamir parası vermek akıl işi değil, zaten bu vesile ile çevremizdeki bir sürü insan a101 üzerinden segin 7kg makinelerini aldı.

bu arada ben makineyi alırken ; 7kg 599 lira , 8kg 699 lira 9kg 799 liraya satılıyordu. 4 seneyi geçti, şu andaki fiyatlara baktığında bu 999 liralık rakam benim fırsat ölçülerimde bedavadır.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
bizim makine 3 yıl garantiliydi diye hatırlıyorum ama yanılıyorda olabilirim. hoş garantisi bitti ama zaten masrafınıda çıkardı. eski makineye 350-400 lira tamir parası vermek akıl işi değil, zaten bu vesile ile çevremizdeki bir sürü insan a101 üzerinden segin 7kg makinelerini aldı.

bu arada ben makineyi alırken ; 7kg 599 lira , 8kg 699 lira 9kg 799 liraya satılıyordu. 4 seneyi geçti, şu andaki fiyatlara baktığında bu 999 liralık rakam benim fırsat ölçülerimde bedavadır.

İşte böyle kampanyalar ile insanların evlerine bu kalite ve güvencede bu fiyata ürün girmesini sağlayan gerek A101, gerek BİM ve gerekse VESTEL markalarına ben TEŞEKKÜR ettiğimde nedense biraz böyle bu firmaların yanlısıymışım gibi algılanıyor lakin günümüz koşullarında insanların evine 999TL ye 9KG makine girebiliyorsa ancak taşın altına elini koyan bu gibi firmalar sayesinde olabiliyor. Gönül isterdi ki son güncellemeler de olmasın da @newrophat kardeşimizin belirttiği eski rakamlardan satış olsaydı ama nasip değilmiş demek. :ok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Adem Helvacı Ado abi ağzına sağlık, teşekkür ederim. Anladığım üzere regalden bir eksigi yok, bizim kısıtlı bütçemizde fazlasiile is gorur. + 4 yilida caktik mı tamamdır :))
REGAL den eksiği yok fazlası var diyelim :ok

Eksik olarak 1 yıllık garanatiyi görebiliriz lakin her ne kadar 2 yıl garantili ürünleri eleştirsem de, ek garanti hakkı tanındığı için önemdemedim :ok

P Çevrimdışı

Pitbull

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Vay anasını ya 7 KG Altus 7100ML aldık A101 makineyi öyle piyasaya sürdü hemde 180₺ fazla vererek 7 KG aldık

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
@Pitbull, kısmet bu işler, nasipte yokmuş ayrıca bende 7kg kullanıyorum 3 kişiyiz fazlasıyla yetiyor. altusta arçelik ürünü kötü bir marka değil yani, belkide daha iyidir segden, boşver takma kafana

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
5M Migros'dan aldım, montajıda yaptılar. Bu arada SEG marka garanti uzatma ücreti 140₺ Altus 250-300₺ bunu da anlamış değilim.

O kadar olmuş mu yahu ? :alala

Tamam marka değerleri var kabul de, bu abartılı sanki. Gerçi 140 150Tl ye +4 yıl garanti bana göre bedava ama umarım VESTEL kısa zamanda işe uyanmaz da vatandaş biraz daha rahat eder. Bu piyasa koşullarında halen bu şekilde hizmet verenlere de selam olsun :ok

P Çevrimdışı

Pitbull

Kayıtsız / Doğrulanmamış
@Pitbull, kısmet bu işler, nasipte yokmuş ayrıca bende 7kg kullanıyorum 3 kişiyiz fazlasıyla yetiyor. altusta arçelik ürünü kötü bir marka değil yani, belkide daha iyidir segden, boşver takma kafana
Valla pişman oldum. Bizde eski vestel 5 KG 5108T vardı. Onun kazanı ile bu 7 KG Altusun kazanı arasında sadece 2 CM fark var bizzat ölçtüm. Demek ki kazan KG başına 1 CM artıyor.

Geri
Üst Alt