SEG 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ - 999 TL

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
SEG SCM 9100 AA+ 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ

11 EKİMDE A101 MARKETLERDE SATIŞTA, ÜCRETSİZ TESLİMAT VE KURULUM. İHTİYACI OLAN KAÇIRMASIN, TANIDIK MAĞAZALARDAN ŞİMDİDEN AYIRTTIRMANIZI TAVSİYE EDERİM.

edit ; ürün şu anda online mağazadan alınabiliyor !

Screenshot_20181003-014532_1.jpg

Son düzenleme:
bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
A Ado hocadan teknik detay + bir soru sormak istiyorum ürünü aldim. 11 Ekim'de diyelim. Ürünu Kasım'da Aralık'ta montaj yaptırdım servise fatura tarihimi baz alınır garanti başlangıcı yoksa montaj tarihi mi?

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
bydublor bydublor, ürünü aldıktan sonra 1 sene zamanınız var. 1 sene içerisinde ne zaman kurulum olursa o zaman garanti başlar.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Ado hocadan teknik detay + bir soru sormak istiyorum ürünü aldim. 11 Ekim'de diyelim. Ürünu Kasım'da Aralık'ta montaj yaptırdım servise fatura tarihimi baz alınır garanti başlangıcı yoksa montaj tarihi mi?

Günaydın kardeşim;

VESTEL de çeyizlik uygulama süresi 5 yıl olarak kabul görmektedir. ( TEKNOwest teknovest 5 yıl uygulaması devam değil mi?) Bu koşullarda sizin fatura tarihiniz ne olursa olsun, FATURAYI İBRAZ ETMEK ŞARTI İLE bu süre içerisinde dilediğiniz zaman diliminde montaj hizmeti alırsınız ve garantiniz ise ekibin montajı sisteme girdiği gün ve saat itibari ile başlar :ok

Bunun dışında @newrophat Ahmet kardeşimin belirttiği gibi resmi mevzuatta 1 yıl hakkınız bulunmaktadır :ok

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
enişteye söyledim ben(siemens bozulunca) dinlemedi gitmiş.1700 tl Arçelik almış.inşallah iyi çıkar.(kendi bildiğini okuduğu için biraz kızdım modeline bakmadım ama Arçelik 7 kg yazıyordu)

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
öncelik le çeyizlik olarak alınacaksa faturaya (çeyizlik ibaresi) yazdırılmalı ürünü a101 den aldığınız direk size teslim etmezler cihaz fabrikadan servise gelir. servise a101 montaj ve nakliye çağrısı açar. siz ürünü kurdurmak istemezseniz servis nakliyeyi yapar montaj çağrısını iptal eder.garanti montaj tarihinden başlar

Son düzenleme:
bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
236
Teknik detayı youtube video ile anlatayım o zaman Mehmetim :ok
Valla abi on yillik bosch vardi rahmetli amcada makine dun cortladi servis o var bu var su var dedi 350 lira istedi on yillik makineye 350 verecegime yeni almayi dusundum arayisa girdim :)) bütçe kısıtlı oluncada regal 8101 v bu modelde kaldim ki bunuda sağolsun newrophat newrophat atmasa gormemistim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teknik detayı youtube video ile anlatayım o zaman Mehmetim :ok
Bu arada en sonunda bana noneconnect tvyi sattirip connect aldiracaksin ama :)))

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
makine canavar, başka bir konuda dahq yazmıştım bunun 7 kg olanını kullanıyoruz carrefoursadan almıştım 4 seneyi geçti tık demedi daha maşallah. ihtiyacı olan kaçırmasın üzülür sonra.

P_20180929_13420043b56b2c923b4162.jpg

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
https://tavsiyeforumu.com/konu/seg-scm9100-camasir-makinesi-9kg-1000-devir-a101-satisi-899tl.936/

Çamaşır makinesi alma arefesinde yukarıdaki konuya rastlamam ile, hem böyle güzel bir forum olduğundan haberdar oldum, forumdaki yönlendirme ve tavsiyeler ile de aşağıdaki konuda iyi kötü incelemesini yaptığım Seg 9100 çamaşır makinesini 5 Temmuz tarihinde aldım, 20 Temmuz tarihinde kurulum yapıldı, 140 lira karşılığında garantisini 2+4= 6 yıl yaptırdım, memnunum, çamaşır makinesine ihtiyacı olanlar hiç düşünmeden alsın derim.

https://tavsiyeforumu.com/konu/seg-9100-camasir-makinesi-kendi-capimda-inceleme.1988/

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
https://tavsiyeforumu.com/konu/seg-scm9100-camasir-makinesi-9kg-1000-devir-a101-satisi-899tl.936/

Çamaşır makinesi alma arefesinde yukarıdaki konuya rastlamam ile, hem böyle güzel bir forum olduğundan haberdar oldum, forumdaki yönlendirme ve tavsiyeler ile de aşağıdaki konuda iyi kötü incelemesini yaptığım Seg 9100 çamaşır makinesini 5 Temmuz tarihinde aldım, 20 Temmuz tarihinde kurulum yapıldı, 140 lira karşılığında garantisini 2+4= 6 yıl yaptırdım, memnunum, çamaşır makinesine ihtiyacı olanlar hiç düşünmeden alsın derim.

https://tavsiyeforumu.com/konu/seg-9100-camasir-makinesi-kendi-capimda-inceleme.1988/

İşte ben, Forumumuzun farkının burada olduğunu düşünüyorum. çekirdek bir kitleyiz yalnız hiç kimse hiç kimseye mal pazarlama kaygısında değil, herkes GERÇEK kullanıcı deneyimini İYİ veya KÖTÜ her ne ise olduğu gibi aktarabiliyor.

Düşüncelerini bu şekilde bizlerle paylaştığını için teşekkür ediyorum :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt