SEG 9 KG ÇAMAŞIR MAKİNESİ - 999 TL

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Ürünün ebatları hakkında bilgi verebilecek arkadas var mı?
Arka bölümdeki boru ve kabloyu kuracak şekilde derinlik 70 cm makine öne taşabilir dersen 60-65 cm de kurtarır. Ancak buzdolabı, bulaşık/çamaşır makinesi gibi eşyaların kapalı yerde çalışmasının sakıncalı olduğu kanaatindeyim.

Genişlik 60
Yükseklik 80

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
a101-23-ocak-2020-katalogu-seg-camasir-ve-bulasik-makinesi.jpg

23 ocakta tekrar satışta

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
bu zincir marketlerin kredi kartına taksitte vade farkı koyması resmen hırsızlıktır, kimsede bunlara demiyor ki aga sizin cironuz bankalarla anlaşmanız yetmiyor mu zarar mı ediyorsunuz neyin komisyonudur bu ?!?

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
bu zincir marketlerin kredi kartına taksitte vade farkı koyması resmen hırsızlıktır, kimsede bunlara demiyor ki aga sizin cironuz bankalarla anlaşmanız yetmiyor mu zarar mı ediyorsunuz neyin komisyonudur bu ?!?

Aynı sorunu ben de bilgisayar parçaları araştırırken yaşıyorum, komisyon eklemeyen kalmamış belli ki hocam. :bilmiyom

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Aynı sorunu ben de bilgisayar parçaları araştırırken yaşıyorum, komisyon eklemeyen kalmamış belli ki hocam. :bilmiyom
devletin kredi kartı alışverişlerinde belirlediği yasal sınırlar var ama komisyonculuk vade farkı vs... bu işler 20 sene öncesinin çakal küçük esnaf oyunları, zaten belirli bir işlem hacmi olan yerlerden bankalar vade farkı almıyor kredi kartının amacı bu zaten, domatese bibere mi taksit yaptıracak insanlar elbette belirli bir tutarın üzerini ödeyebilmek için kredi kartını kullanıyorlar ve bunu fırsata çevirip yasal sınırdaki taksit sayısına vade farkı uygulamak usulsüzlüktür, elbette yasal olarak kendilerini garantiye almışlardır ama her şeyden öte "ETİK" değil, koskoca bim a101 sanırsın çemizkezekte mahalle bakkalı, ayıptır.

C Çevrimdışı

cadprofesor

Yeni Üye
12 Ocak 2020
11
32
Merhaba, bugün için 23 ocaktaki fiyat ile tavsiye eder misiniz? Kullanan arkadaşlar var mı aramızda.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Merhaba, bugün için 23 ocaktaki fiyat ile tavsiye eder misiniz? Kullanan arkadaşlar var mı aramızda.

Evet tavsiye ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt