seg 40sc5600

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
konu kilitlenmiştir.
tanışma köşesinde kendini tanıtman gerekir yazılım isteği değil!!

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Abi konu yanlış yerde ?
Bizde torpil yok biz herkese senin veya benim akrabam gibi hizmet veririm yeterki doğru konuda olsun ?
Yahu bir (1) mesajlı adam, Ünlem işaretli yazılarla koca ustamıza fırça atıyorsun o da tükkana gelip bana fırça atıyor :rant

Zaten koca usta yaşlanmış, gözleri onay mailini bile görmüyor, onay mailini tıklamamış sonra kalkmış gelmiş ofise ''Ne biçim forumunuz var yazılım indiremiyoruz'' diye :kop

Biz mi uğraşacağız bunlarla kardeşim, vatandaşa yol gösterin konu kilitleyeceğinize, bu insanlar nerede kalacak, nerede bu devlet? :rant

Heeey gidi Reha Muhtar.

Var mı içinizde Reha Muhtarın bu sorusunu hatırlayan? :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yahu bir (1) mesajlı adam, Ünlem işaretli yazılarla koca ustamıza fırça atıyorsun o da tükkana gelip bana fırça atıyor :rant

Zaten koca usta yaşlanmış, gözleri onay mailini bile görmüyor, onay mailini tıklamamış sonra kalkmış gelmiş ofise ''Ne biçim forumunuz var yazılım indiremiyoruz'' diye :kop

Biz mi uğraşacağız bunlarla kardeşim, vatandaşa yol gösterin konu kilitleyeceğinize, bu insanlar nerede kalacak, nerede bu devlet? :rant

Heeey gidi Reha Muhtar.

Var mı içinizde Reha Muhtarın bu sorusunu hatırlayan? :kiskis
Ben hatırlıyorum ? Ustamıza selamlar hayırlı işler, seni bir yerde etiketleyip bir şey sormuştum ama bakabilirsen mutlu olurum abi ?

Geri
Üst Alt