seg 40sc5600

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
konu kilitlenmiştir.
tanışma köşesinde kendini tanıtman gerekir yazılım isteği değil!!

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi konu yanlış yerde ?
Bizde torpil yok biz herkese senin veya benim akrabam gibi hizmet veririm yeterki doğru konuda olsun ?
Yahu bir (1) mesajlı adam, Ünlem işaretli yazılarla koca ustamıza fırça atıyorsun o da tükkana gelip bana fırça atıyor :rant

Zaten koca usta yaşlanmış, gözleri onay mailini bile görmüyor, onay mailini tıklamamış sonra kalkmış gelmiş ofise ''Ne biçim forumunuz var yazılım indiremiyoruz'' diye :kop

Biz mi uğraşacağız bunlarla kardeşim, vatandaşa yol gösterin konu kilitleyeceğinize, bu insanlar nerede kalacak, nerede bu devlet? :rant

Heeey gidi Reha Muhtar.

Var mı içinizde Reha Muhtarın bu sorusunu hatırlayan? :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Yahu bir (1) mesajlı adam, Ünlem işaretli yazılarla koca ustamıza fırça atıyorsun o da tükkana gelip bana fırça atıyor :rant

Zaten koca usta yaşlanmış, gözleri onay mailini bile görmüyor, onay mailini tıklamamış sonra kalkmış gelmiş ofise ''Ne biçim forumunuz var yazılım indiremiyoruz'' diye :kop

Biz mi uğraşacağız bunlarla kardeşim, vatandaşa yol gösterin konu kilitleyeceğinize, bu insanlar nerede kalacak, nerede bu devlet? :rant

Heeey gidi Reha Muhtar.

Var mı içinizde Reha Muhtarın bu sorusunu hatırlayan? :kiskis
Ben hatırlıyorum ? Ustamıza selamlar hayırlı işler, seni bir yerde etiketleyip bir şey sormuştum ama bakabilirsen mutlu olurum abi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt