Samsung HW-N450 Soundbar Bilgi Ekranı Çalışmıyor

Muhammet Sarıçam Çevrimdışı

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Abiler merhaba. Yaklaşık 3 senedir kullandığım Samsung HW-N450 soundbar’ın ses seviyesi, bağlantı girişi gibi bilgilerini gösteren led ekranı bir kaç aydır çalışmıyor. Bir sabah Tv’yi açınca çalışmadığını farkettim. Kendim açıp bakmak istedim fakat ekran ulaşılabilecek bir yerde değil, beni aşan bir iş. Cihazı hdmi arc girişinde kullandığım için ses seviyesini sadece bu ekran üzerinde görebiliyordum. Şimdi bunu Samsung servisine göndersem yapılabilir mi? Garantisi de bitmiş. Siz ne önerirsiniz? Özellikle A Adem Helvacı abi’den Samsung olduğu için yardım rica ediyorum.

F3CCF145-FB84-43A0-BE0B-6AF060339644.jpg
A57761BA-C327-4718-A463-CDC109AA13D1.jpg

EB7852FD-0E0A-4A58-85DE-6A0FE4645899.webp

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Anladığım kadarı ile üzerindeki led'ler yanmış gösterge ondan çalşmyor cihazı söküp ledlerin değişmesi lazm

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Yarın servisi arayıp ne yapılabileceği hakkında bilgi alacağım. Maliyeti makulsa yaptırırım. Uçuksa kalsın böyle yapacak bişey yok ??‍♂️

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Google da arama yaptım aynı problem yurtdışı sitelerde de yazılmış reset ve firmware upgrade yapıp düzeltenler var

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Google da arama yaptım aynı problem yurtdışı sitelerde de yazılmış reset ve firmware upgrade yapıp düzeltenler var
Usb girişi yok nasıl firmware yükleyebilirim bilmiyorum. Bir de ekranı görmeden yükleme adımlarını uygulamak zor

Edit: Şimdi baktı micro usb girişi varmış. Bende bir tarafı micro diğer tarafı normal usb olan bir flash var acaba o iş görür mü?

Son düzenleme:
ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Usb girişi yok nasıl firmware yükleyebilirim bilmiyorum. Bir de ekranı görmeden yükleme adımlarını uygulamak zor

Edit: Şimdi baktı micro usb girişi varmış. Bende bir tarafı micro diğer tarafı normal usb olan bir flash var acaba o iş görür mü?

Yükleme yöntemine bakmadım

İki taraflı flash belleğiniz iş görür

Muhammet Sarıçam 

Süper Üye
20 May 2018
717
34
Anakart arızalı dedi servis. Tüm fonksiyonları çalışırken sadece ekrana görüntü gelmemesi anakart’la ilişkili olur mu? 600 lira fiyat verdiler

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt