Samsung Beyaz Eşya Hakkındaki Görüşleriniz

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
slowfood slowfood hocam mesajını şimdi gördüm gözümden kaçmış😳İşlerin yoğun olduğu için mi gelemiyorsun?
Estağfurullah. Bazen gerçekten gözden kaçıyor. Açıkçası bir taraftan iş yoğunluğu, bir taraftan zaten tatil beldesinde yaşadığımız için çok fazla tatil için takvim oluşturma alışkanlığımız olmadığından. Tabii biraz da ekonomi. Açıkçası ben biraz fazla keyif insanıyım gibi geliyor. O yüzden biraz birşeyler eksik olursa tatil ya da dinlence bana eziyet oluyor. Otel v.b. tatili de daha önceki işlerimden dolayı bana hitap etmediği için, eğer koşullar uyarsa bir karavan edindikten sonra rahatça, ailecek bir karadeniz turu var aklımda.

J Çevrimdışı

Janavar

Yeni Üye
3 Haz 2021
8
41
Bende 2017 model buzdolabı ve 2014 model çamaşır makinesi var.

Çamaşır makinesinde kronik arıza var, sürekli su akıtıyor, onun dışında problem yok. Çamaşır makinesi alacak olsam sanırım bir daha Samsung tercih etmem.

Buzdolabında önemli bir sorun yok fakat onda da tasarım hatası var. Kaydırmalı rafların bağlantı noktaları aşınıyor ve dolaba bütünleşik olduğu için değiştirme gibi bir seçeneğim yok. Yine buzdolabı alacak olsam Samsung konusunda şöyle bir düşünürüm. Daha önce Profilo marka vardı, ondan daha çok memnunduk.
ben de 2014 model çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, davlumbaz, TV var.

-Çamaşır makinesini körükteki yırtık sebebiyle, orijinali körük değişti. ama 3-5 ay sonra aynı sorunları tekrar etti, deterjan alma yeri ve bazı plastik bölüm ve metal bölüm birleşim yerleri pas içindeydi.
-Buzdolabı kapak köşeleri Pas içinde. buna ek olarak lastikleri çok kötü yırtılmalar başladı, tasarım hatası sebebiyle buzluk çekmeceleri kapak lastiğine sürtüyor açarken.
- TV bulutlanmalar var bu sebeple kullanmıyorum
- Fırın anakartı bozuldu ve kullanılamaz durumda şuan
- Ocak düğmelerindeki kaplamalar döküldü, kararmalar var, döküm demir kısımlar ise pas içinde. kaplama boyası gitti.
- Davlumbaz çalışıyor , ama çalışırken kimse konuştuğunu anlamıyor .

Mersinde denize yakınım, fakat bunun bu kadar sorun yaratmaması gerekir. farklı marka ürünlerde pas gibi sorunlar söz konusu değil

Geri
Üst Alt