Samsung Beyaz Eşya Hakkındaki Görüşleriniz

E Çevrimdışı

enessevgi

Yeni Üye
28 Şub 2023
6
25
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Samsung çamaşır makinalari genel olarak sorunsuz ve temiz yıkama anlamında başarılar.
10 yıldır kendi evimde, 7 yıldır annemin evinde kullanıyoruz.
tercih ettiğiniz modelde çamaşır ekleme gözü bulunmuyor. Kendime yeni makina alacak olsam kesinlikle olmasını isterdim.

RS66A8100 modelini 2 aydır kullanıyorum.
Hacimsel olarak büyük, kompresör olarak yeterince sessiz. soğutma muazzam yiyecekleri çok uzun sure muhafaza edebiliyor.
Biz her iki bölümüde soğutucu olarak kullanıyoruz. Dondurma özelliği için birşey söylemem doğru olmaz.
ayrıca sağ bölümün hacmi daha geniş ve derin.

RF85A911ASL Çok beğendiğim bir model :slap

Samsung bulaşık makinaları yıkama performansi olarak iyi sayılır. Bazı modellerde Kapak kilindinin önünde bulunan lcd ekran soketleri zamanlar oksitlenir ve arızalar başlar. Sizin tercih ettiginiz modelde konum farklı ve tasarımı farkli.
Tercih edebilirsiniz.

E Çevrimdışı

enessevgi

Yeni Üye
28 Şub 2023
6
25
Samsung çamaşır makinalari genel olarak sorunsuz ve temiz yıkama anlamında başarılar.
10 yıldır kendi evimde, 7 yıldır annemin evinde kullanıyoruz.
tercih ettiğiniz modelde çamaşır ekleme gözü bulunmuyor. Kendime yeni makina alacak olsam kesinlikle olmasını isterdim.

RS66A8100 modelini 2 aydır kullanıyorum.
Hacimsel olarak büyük, kompresör olarak yeterince sessiz. soğutma muazzam yiyecekleri çok uzun sure muhafaza edebiliyor.
Biz her iki bölümüde soğutucu olarak kullanıyoruz. Dondurma özelliği için birşey söylemem doğru olmaz.
ayrıca sağ bölümün hacmi daha geniş ve derin.

RF85A911ASL Çok beğendiğim bir model :slap

Samsung bulaşık makinaları yıkama performansi olarak iyi sayılır. Bazı modellerde Kapak kilindinin önünde bulunan lcd ekran soketleri zamanlar oksitlenir ve arızalar başlar. Sizin tercih ettiginiz modelde konum farklı ve tasarımı farkli.
Tercih edebilirsiniz.
Merhaba aradan uzun zaman geçtikten sonra evliliğin yaklaşmasınında akabinde aşağıdaki modelleri satın aldım.Umarım beklediğim gibi olur.Ankastre fırın olarak modelini nv7b6665ian almayı düşünüyorum almalı mıyım sizce?

RF65A90TESL​

WD12TP34DSX/AH​

DW60A8050FS​

NA64M7100AW​

NK24M7060VW​

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Merhaba aradan uzun zaman geçtikten sonra evliliğin yaklaşmasınında akabinde aşağıdaki modelleri satın aldım.Umarım beklediğim gibi olur.Ankastre fırın olarak modelini nv7b6665ian almayı düşünüyorum almalı mıyım sizce?

RF65A90TESL​

WD12TP34DSX/AH​

DW60A8050FS​

NA64M7100AW​

NK24M7060VW​

Samsung beyaz esyaları genel olarak sorunsuz oluyor.
Geçenlerde bir arkadaş çamaşır makinaların kazan sürtmesi olduğunu dile getirmişti.

Yaklaşık 10 yıldır kullanıyoruz böyle bir problem görmedim.
6-7 yıl olacak annemde samsung çamaşır mak. onda da sorun yok.
Belirli model ve seride yaşanan problem olabilir.

Samsung buzdolabı konusunda rakiplerin çok ötesinde model olarak güzel tercih yapmışsın.

Bulaşık mak. ekransiz modeli almışsın.
bana gore doğru yaptın.

ekranli modelde sorun yaşamıştım yeni ekranli modelleri bu sorunu astılar mı fikrim yok.

E Çevrimdışı

eren15935

Yeni Üye
15 Ocak 2020
43
43
Selamlar. Konu yeni değil ancak tecrübe açısından deneyimlerimi yazayım. 2015 gibiydi sanırım. Samsung Led tv aldım. Son yıllara doğru morarmalar oluşmaya başladı. 1 2 3 derken en son 6 civarı vardı. Telefon olarak da sıfır aldığım telefonda servisle sıkıntı yaşadım. Sonuç olarak yeni tv seçimini Sony den yana kullandım. Telefon olarak da oneplus. Evdeki diğer beyaz eşyaların hepsi ise arcelik. 2012 yılından beri sorunsuz hizmet ediyorlar. Şimdi buraya yazdım 2 güne bozulurlar kesin:kiskis

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,567
Selamlar. Konu yeni değil ancak tecrübe açısından deneyimlerimi yazayım. 2015 gibiydi sanırım. Samsung Led tv aldım. Son yıllara doğru morarmalar oluşmaya başladı. 1 2 3 derken en son 6 civarı vardı. Telefon olarak da sıfır aldığım telefonda servisle sıkıntı yaşadım. Sonuç olarak yeni tv seçimini Sony den yana kullandım. Telefon olarak da oneplus. Evdeki diğer beyaz eşyaların hepsi ise arcelik. 2012 yılından beri sorunsuz hizmet ediyorlar. Şimdi buraya yazdım 2 güne bozulurlar kesin:kiskis
2013 yılında tüm beyaz eşya tv Samsung marka tercih ettim.
Tek pişmanlık yaşadığım ürün bulaşık makinası oldu.
Bu meretlerin kapak kilidinin arkasına ekranı koymanın mantığını anlayamadım.

Ordan içeriye girmesi muhtemel buhar nereye gidecek.!

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arçelik Beko Koç grubu iyidir Beyaz eşya konusunda.
Beko NF Buzdolabı var bozulmuyor bozulsa'da yenisini alsak :kiskis

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merak ettim doğrusu😀Buzdolaplarında kompresör ve radyatör temizliği gerekli mi?
Bende merak ettim ve baktım tekrar gece gece :kiskis

IMG_20230624_233404.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt