Sakıncalı - Mimli Satıcılar Listesi

Sakıncalı Firmalar ile İlgili bu içerikleri toplum adına faydalı buluyormusunuz?

• Hayır

Oy: 0 0.0%
  • Anlamsız

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    67
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bence de ayrı bir konu başlığıaltında açılmalı ve bu satıcılar ifşa edilmeli. Hattı başka mecralarda da paylaşırız.
Aras foto dolaylı yoldan Adem hocamı iki kere mağdur etmiş hafıza kartı olayı da olmuş.

Tavsiye forumu ailesi aras fotoyu kara listeye eklesin bedava ürün satsa yinede aras fotodan ürün satın almayalım....

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
Aras foto dolaylı yoldan Adem hocamı iki kere mağdur etmiş hafıza kartı olayı da olmuş.

Tavsiye forumu ailesi aras fotoyu kara listeye eklesin bedava ürün satsa yinede aras fotodan ürün satın almayalım....
Bunlar önemli . Damlaya damlaya göl olur. Biz başlatırsak, çığ gibi büyür.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı
Youtube da ifşa videolarını ayrı bir grup olarak tutarsanız daha faydalı olacaktır. Böylece ileride kategorilere ayrılmış videolar ile arama yapan kişiler daha kolay erişebilecektir.
Hmmm Ayrı bir izleme listesi oluşturmuştum ama kategoriye ayırma işi nasıl oluyor ona bakayım veya biliyorsanız anlatın lütfen :ok

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Hmmm Ayrı bir izleme listesi oluşturmuştum ama kategoriye ayırma işi nasıl oluyor ona bakayım veya biliyorsanız anlatın lütfen :ok
Youtube'da yayın yapmak gibi bir hedefim olmadığı için ne yazık ki bilemiyorum. Ama ötnek olarak "Cutting Edge Engineering Australia" diye aratırsanız ana ekranda ne demek istediğimi görebilirsiniz.

RUHİTAN Çevrimdışı

RUHİTAN 

Aktif Üye
11 Tem 2021
260
64
Bunun yanında gerçekten işini yapan firmalar da var. Kız arkadaşımın kargoyla birlikte 105 liraya aldığı tuzlu lambayı ben tanesi 69 liradan üç tane aldım. Herbiri yaklaşık 4 kilo. Üçünü kargo ücretsiz 207 liradan aldım ve arkadaşımın aldığından daha güzel. Bir gün sonra da elime ulaştı.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri