Saç Tıraş Makinesi Tavsiyesi

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Korona işi biraz daha uzayacak gibi. Aylardır başımıza iş almayalım diye berbere gidemez oldum. Evde sakal kesmek, şekillendirmek için toplamda 4-5 tane makine var ama hepsi saç kesmek için çok güçsüz ve şarjlı olduğu için verimsiz geliyor. Çok uğraştırıyor. Bu nedenle Saç tıraşı maksatlı güzel, kaliteli, parasının hakkını veren, temizliği kolay prizde de kayıpsız çalışan bir makine arıyorum. Berberlerin kullandığı makineler çok güçlü oluyor. Benim yarım saatte kesebildiğim saçı çekmeden, etmeden 2 dakikada kesebiliyor. O tarz bir şey lazım. Bütçe en fazla 500 TL düşünüyorum. Ne tavsiye edersiniz?

E Çevrimdışı

Ertanpel 

Aktif Üye
9 Nis 2019
394
Pek bi fikrim yok ben remigton sözde titanyum kaplama 3 12 mm ayarlı tras makinesini kullaniyorum oyle cekme filan yapmiyor

Ama bilindik markalar yerine berberde hic adi sani duyulmamis yani ben duymamisim diyeyim oyle şarjlı cihazlar kullaniyolar benim kullandigim urunden kat kat iyi bu tur cihazları araştırın artik bunlarin profosyoneli oluyormu bilmiyorum

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
ben 10 yıldır
Moser 1400 Profesyonel Saç Kesme Makinası kullanıyorum memnunum.yıllar sonra ilk kez bu sene altındaki plastik kızak kırıldı kendim internetten sipariş verip değiştirdim hizmete devam ediyor.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Abi Phılıps al derim 9 yıldır kullanıyorum çeşitli başlıkları var 6 aydır da ben evde traş oluyorum saçı sakalı sıfıra vuruyorum rahat mis.

H Çevrimdışı

HAYALET01

Aktif Üye
29 Kas 2020
84
40
Abi Phılıps al derim 9 yıldır kullanıyorum çeşitli başlıkları var 6 aydır da ben evde traş oluyorum saçı sakalı sıfıra vuruyorum rahat mis.
moser i tek geçerim şarjlı yerine kablolu ürünleri tavsiye derim. Ben alacaktım Maltepe de sonra vazgeçtim, ayda yılda bir kullanırım diye.

M Çevrimdışı

m.menguc

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ben 10 yıldır
Moser 1400 Profesyonel Saç Kesme Makinası kullanıyorum memnunum.yıllar sonra ilk kez bu sene altındaki plastik kızak kırıldı kendim internetten sipariş verip değiştirdim hizmete devam ediyor.
Babamın da var bi 5-6 senelik moser 1400'ü tarakları kayıp. Piyasaya baktım da çinli markalar sarmış etrafı. Ben de tarak alayım olmadı 15-20 liraymış. Macera aramayalım paramız cebimizde kalsın. :cay:cak

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
phılıps kullandım fakir kullandım bunların bir sürü ürünü var ama moser ise bu işin uzmanı o yüzden orijinal alman moser tek geçerim çakma moser için bir şey diyemem.

M Çevrimdışı

merlot 

Aktif Üye
26 Ara 2018
263
49
moser edition(gri renk) ve şarjlı kemei pro KM-1986 kullanıyorum saç kesimleri güzel

Son düzenleme:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
A101 den 50 TL ye Aprilla marka olanı almıştım , korona çıktığından beri hala sorunsuz kullanıyorum ?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
4 yıl önce 30 liraya goldmaster aldım hâlâ kullanıyorum tavsiye ederim ancak ülke ekonomisi mükemmel olduğu için 200 liranın üzerinde fiyatı var. Emeği geçenlerin Allah belasını tersten versin. Amin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri