Regal megal almayın.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Aslında aynı şeyleri, mecaz yaparsak "birebir aynı dili" konuşuyoruz. Dh ve vesair yerlerle ilgili dediklerinize de aynen katılıyorum.
Bu arada farkındaysanız konuyu konu dışının sohbet kısmına açtım, regal ya da vestel bölümlerine değil.
Arada biraz makara, iyi gelir bünyeye ??
Çok da takılacak bir durum değil.

beyin jimnastiği yapıyoruz işte ne güzel, bizim zamanımızda münazara yapardık edebiyat derslerinde güzel zamanlardı, selam olsun sizlere ve eskinin güzel insanlarına :)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Münazarayı yapmış son nesil benimdir herhalde. :hihi

demek ki o güzel atlara binip gidecek son güzel insanlar senin jenerasyon, sonrası Allah'a emanet :hihi

imagesqtbn3AANd9GcSufr7ULfubEWLUiMmUSZAjrbwVcNY6qL94-9zhuUa9rMCjlkZO.jpg

P Çevrimdışı

Pakito

Yeni Üye
5 Kas 2019
24
40
vestel garantili tv yi eğer sorunluysa ve sorun çözülemezse sıfır tv vererek müşteri memnuniyeti sağlıyor.. bizzat şahit olduk

T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Tavsiyem LG , Samsung gibi markalar.
Bunların servisleri sana zorluk çıkartmıyor ve genelde arıza çıkmıyor ürünlerde

TV'SİNİ bilmem, telefonu berbat LG'NİN almayın nakartları pert.:seytan

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
9 sene önce aldığım seg, 1 hafta sonra cartladı, servis geldi iade formunu hazırladı, gittim birebir değiştirdim aldığım yerden. Tek sinir olduğum nokta neden TV yi servis alıp götürmedi de yenisini alıp getirmedi. Giderken merdivenleri de silseydi bari. Ayacıklarımın altı aşındı eskiyi 4 kat indir, yeniyi 4 kat bindir. Cık cık cık, pis seg, kaka seg.

Yaf 500 liraya aldım, halen kullanıyorum, ölmeye niyeti yok, ölmesin de :) (sesi çörtledi ama harici hoparlöre çıkış vererek idare eder 5 yıl daha ? )

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,622
9 sene önce aldığım seg, 1 hafta sonra cartladı, servis geldi iade formunu hazırladı, gittim birebir değiştirdim aldığım yerden. Tek sinir olduğum nokta neden TV yi servis alıp götürmedi de yenisini alıp getirmedi. Giderken merdivenleri de silseydi bari. Ayacıklarımın altı aşındı eskiyi 4 kat indir, yeniyi 4 kat bindir. Cık cık cık, pis seg, kaka seg.

Yaf 500 liraya aldım, halen kullanıyorum, ölmeye niyeti yok, ölmesin de :) (sesi çörtledi ama harici hoparlöre çıkış vererek idare eder 5 yıl daha ? )

Nazar değecek şimdi, gör bakalım 5 gün daha gidiyor mu? :hihi :kiskis
Anneannemde de Vestel Pixellence var, hala çalışıyor. Tek ihtiyacı paneli söküp temizlemek gerek. :hihi

R Çevrimdışı

rabitelli

Aktif Üye
20 Kas 2019
423
50
Nazar değecek şimdi, gör bakalım 5 gün daha gidiyor mu? :hihi :kiskis
Anneannemde de Vestel Pixellence var, hala çalışıyor. Tek ihtiyacı paneli söküp temizlemek gerek. :hihi

Nıhahahahohohöhuuuu (Erol taş kahkahası)
Regal 32r4020HT aldım kendüceğzimize, Amazon yarın teslim ediyor.
Emektarın yeni yeri Malkaranın bir köyü olacak, eski tv ile kaynana sevindirmece :seytan
Eee, maunbubacığım kel mi, cinsiyetçilik yapıp ona 39FD5050 aldım en HD'sinden.:seytan:seytan:seytan

Abartmıyorum, besleme ile ilgili bir sakatlık olmazsa (yıldırım mıldırım, yüksek voltaj vs, bazan oluyor oralarda) ben 15 yıl ömür biçiyorum.
Şaka değil vestelein 15 yıl (akşamları açılıp belgesel kanallarında 2-3 saat seyir ile)
Segin ise 5 yıl daha gideri var (Bunun ömrü o kaa olmaz, sabahtan cüce yanlı ve çağla aplamızın programları %200 eskitme yapıyor malum, akşama da kelime oyunu üstü arka sokaklar) Yani Non stop açık, olmadı trt türkü açık. E yeter ekstradan 5-6 yıl ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Forumun tekinden alıntı:

Dostum Regal ve bunun gibi markalar almamanı tavsiye ederim.
Eğer ki televizyonda bir arıza çıkarsa yedek parçaları bulunmuyor ya da bulunması çok zor oluyor.
Tavsiyem LG , Samsung gibi markalar.
Bunların servisleri sana zorluk çıkartmıyor ve genelde arıza çıkmıyor ürünlerde.
Sana yaşadığım bir şeyi anlatayım ; Vestel lcd tv almıştık 4 sene önce.
Televizyonu getirdiler ama bağlamadılar o zaten ayrı bir konu.
Biz de televizyoncu bir tanıdığımıza kurdurduk.
Televizyonda sürekli hata var. Kanallar kayboluyor, kumandada bir tuşa basıyoruz tepki süresi 2 saniye falan.
Belki çıkardıkları Tv'leri düzeltmişlerdir ancak gene de bir kullanıcı yorumlarını okumanı tavsiye ederim.

Kanallar kayboluyor dediği TKGS açıktır. Kanallar güncelleniyordur. Sıralama değişiyordur.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bu gün X markanın servisi arkadaşım yanımdaydı, Marka bilerek belirtmedim sanki misilleme yapıyor gibi olmasın diye. Sadece İthal gruplardan birisi diyeyim.

Adam diyor ki ''Ben bu markanın sadece servisiyim, ekmek kapısı. Ama evine sokarmısın diye sorsan Allah .... versin derim'' diyor.

Benim yıllardır forumlarda üstüne basa basa söylediğim bazı mevzuları dile getirdi. Her ne kadar bildiğim konular olsa da belli ki içini dökesi gelmiş ustamızın, ben de dinledim elbette.

Şu VESTEL i cidden çok eleştiririm ama elimde mutlaka eleştiriyi haklı çıkartacak somut veriler vardır, OLMALIDIR. Kaldı ki cidden Vestel'i severim, uygulamalarındaki saçmalığı yerden yere vuruyorum ben. 2012 Yılında çok çok çok ciddi bir ivme almasına karşın artık tam bir gerileme döneminde (Duraklamayı da geçti) İşte eleştiri dozum da bu nedenle artıyor, silkelenip kendisine gelmesini, eski günlerine dönmesini istiyorum.

Konunun özelinde;

Yazıya bakıyorum, bu zat belli ki beden yaşı 17, zekâ yaşı 13 seviyelerinde bir ergen. Hayattan bihaber, eleştirdiği konuya da vakıf değil. Muhtemelen anne babası konuşurken bir şeyler duymuş, duyduklarına kendince yorum katmış ve ''Beni de adam sansınlar'' diye gelmiş klavye delikanlılarının er meydanında atarlanmış.

Şikayetin ne başı belli ne ucu?

Bu nedenle ben şikayeti değil de konuyu ele alarak cevap yazdım sadece.

Konunun espri mahiyetinde olmasına paralel, Değerli hocam @Domestos un kulaklarını çınlatarak, ''Şeytan Rıdvan'ı bu ülkenin başbakanı zanneden nesil gördük biz, bunlar ne ki?'' diyerek bağlayayım bari :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt