Regal 58R7540UA Tv Hakkında

P Çevrimdışı

palet

Aktif Üye
21 Şub 2020
53
60
Bu aralar bende Tv bakıyorum. 3000-3500 TL aralığında. Malum son günlerin konusu Hi Level 55Uhl 960. Ancak taksit olayı ve kurulum ücretinden dolayı o da 3.000 TL ye yaklaşıyor. Onun yerine 300 daha verip Vestel 55U9500 mi alsam diyordum. Sonra babalar günü için Arçelik-Beko A55L 8900 5A Diamond Pro
4k-uhd-tv
modeli listeye girdi. Ancak bu konuyu görünce alternatifler arasına bu model de girdi. :-)
Aradaki farkları anlayacak kadar tecrübeli birisi değilim. Şuan kullandığım tv Seg 49". Onu da 4,5 sene önce Şok'tan almıştım. Ancak smart özelliği uçtu. Özellikle Netflix için düşünüyorum.
Sonuç olarak bu bahsettiğim modeller ile kıyaslarsak, bu tv daha mı iyidir? Düşünme bunu al der misiniz?
Düşünme bunu al. derim.

T Çevrimdışı

Teknoline 

Aktif Üye
15 May 2020
125
47
Dusunme bunu al, hi level son tercih ama regalin 58rhlo modeli bundan ucuz sebebine gelince hepsiburada icin uretilme ihtimali yuksek o yuzden ucuz yoksa hicbir eksigi veya artisi yok. Gozlemledigim kadariyla va panel cimarsa sansina renkleri cok guzel ve kontrast yuksek. Hayalet ekran ben gormedim

krasafchik1236 Çevrimdışı

krasafchik1236

Yeni Üye
5 Ara 2020
6
31
58rh0lu modelini almıştım hepsiburada dan. Tv kırık çıktığı için iade edicem. Sizce 7540ua modelini mi alayım yoksa farklı markalara mı yöneleyim?
Müşteri hizmetlerinden iki cihazında aynı özellikle olduğu bilgisini aldım ama 7540ua da hmr 1200 olarak yazıyor resmi sitesinde. Burada 1800 yazıyor. Bu durum kafamı karıştırdı. Bu tvnin kutusunun fotoğrafını bisi arabilir mi?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
58rh0lu modelini almıştım hepsiburada dan. Tv kırık çıktığı için iade edicem. Sizce 7540ua modelini mi alayım yoksa farklı markalara mı yöneleyim?
Müşteri hizmetlerinden iki cihazında aynı özellikle olduğu bilgisini aldım ama 7540ua da hmr 1200 olarak yazıyor resmi sitesinde. Burada 1800 yazıyor. Bu durum kafamı karıştırdı. Bu tvnin kutusunun fotoğrafını bisi arabilir mi?
58rh0lu 1800 smr digerin tam modeli nedir ?

krasafchik1236

Yeni Üye
5 Ara 2020
6
31
58rh0lu 1800 smr digerin tam modeli nedir ?
Değişim yaparsam 58r7540ua düşünüyorum ama dediğim gibi yorumlarda 1200 ve 1800 olarak belirtildiği için o konuda kafam karıştı. 58rh0lu 1800 hmr idi. Yazılımsal değerin fazla birşey ifade etmeyeceğini biliyorum fakat yine de almışken daha düşük birşey almak istemem üstelik hemen hemen aynı paraya

krasafchik1236

Yeni Üye
5 Ara 2020
6
31
Diğer alternatif de vestel 58u9400. Ama anlamadığım nokta, Vestel ana markasında düşük yenileme hızları kullanırken, alt markası olan Regal vs de yüksek yenileme hızları kullanıyor. Bunun mantığını çözemedim.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
merhabalar yeni mesaj atmak yerine tekrar düzenleme gereği duydum. bu cihazın bekleme led i var mı acaba? kullanma kılavuzunda bundan bahsediyor ancak ön panelinde hiç bir led yok benim üründe. doğal olarak ta açma kapama veya başka bir komut verdiğimde tepki veren birşey de yok. normal midir acaba?

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
bu cihaza harici hoparlör bağladım kulaklık çıkışından. menüye girip kulaklık çıkışı ayarıdan değil de direk kumandadaki ses ayarından bu kulaklık çıkışının sesini arttırıp azaltmak için birşey yapabiliyor muyuz acaba?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
bu cihaza harici hoparlör bağladım kulaklık çıkışından. menüye girip kulaklık çıkışı ayarıdan değil de direk kumandadaki ses ayarından bu kulaklık çıkışının sesini arttırıp azaltmak için birşey yapabiliyor muyuz acaba?

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
teşekkür ederim.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
çok mu soru soruyorum?:sirit

bluetooth kulaklık bağlayabiliyor muyuz bu ürüne ve nasıl acaba?

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
sizi meşgul ediyorum ama nasıl yapacağımı bulamadım bir türlü:affet

çoğu yerde ses ayarları altında "bağlı cihazlar" kısmı olması lazım deniyor ama benim televizyonda o menü yok.

düzenleme: menüde alt tarafta beyaz arka plan üzerine beyaz şekilde BUL seçeneği varmış ve şimdi görüyorum...

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

Mustafa91

Yeni Üye
18 May 2021
8
33
Arkadaşlar yüzde yüz emin değilim ama çok aradım ve şu bilgiye ulaşamadım. Regal 55r752u 753u ve 754u arasındaki fark nedir ? 2 3 4 şeklinde giden rakam neyi ifade eder. Amazon'un kendisin satıcı olduğu 55r752u tercih ettim çünkü 4 HDMI ve 2usb olunca anakarttan kısmamışlar diye düşündüm. 754te yanılmıyorsam 2 HDMI vardır USB vardı. Mümkün mü bilmem ama bu geceye kadar cevap gelirse çok yanlış bir tercih yaptıysam siparişi iptal edeceğim. Bu arada Amazon Vestel den bağımsız olarak kendisinin de 2yıl garanti verdiğini söyledi. Yani bir sıkıntı yaşadığımda yetkili servis halletmezse amazona başvuracağım. Aynı zamanda Amazon 30 gün koşulsuz iade kuralına uyuyor. Kendisi satıcı ise çok hassas bu konuda. Buna güvenerek deneme şansım olduğu için aldım.
A Adem elektronik F fikoloji

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt