F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ekran yansıtma da sorun yok gayet iyi çalışıyor. İp tv ne onu bilmiyorum. Gözüme çarpmadı açıkçası ilk aldığımda kurcalamıştım. Ama görüntü harika panel çok güzel gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum herkese.

A Çevrimdışı

ALP1616

Yeni Üye
11 Kas 2020
8
39
İnceleme yapabilecek olan var mı? Bende almayı düşünüyorum
ürün harika. tüm fonksiyonları çalışıyor. 4k da enfes görüntü var. odam 4,5 x 5,5 metre ve koltukdan izleme mesafem 3,5 metre olduğundan 55 " bana devasa geldi. iade etmeyi düşünüyorum. oda da çok büyük durdu. 3,5 metre mesafe 4k için harika iken hd yayınlarda çoğu yakın çekim olduğu için beni rahatsız etti. tercih ederken bunu gözardı etmeyin. ürünü alırken REGAL türkiyenin N11 den almıştım. ürün servise gönderildi ordan kendileri kurulum için getirdiler. kargolama, servis ve ürün kalitesi benim gibi sıradan kullanıcılar için harikaydı. aynı ürünün 50 ve 49" ni almayı düşünüyorum

G Çevrimdışı

Gordi

Yeni Üye
9 Eyl 2020
32
33
ürün harika. tüm fonksiyonları çalışıyor. 4k da enfes görüntü var. odam 4,5 x 5,5 metre ve koltukdan izleme mesafem 3,5 metre olduğundan 55 " bana devasa geldi. iade etmeyi düşünüyorum. oda da çok büyük durdu. 3,5 metre mesafe 4k için harika iken hd yayınlarda çoğu yakın çekim olduğu için beni rahatsız etti. tercih ederken bunu gözardı etmeyin. ürünü alırken REGAL türkiyenin N11 den almıştım. ürün servise gönderildi ordan kendileri kurulum için getirdiler. kargolama, servis ve ürün kalitesi benim gibi sıradan kullanıcılar için harikaydı. aynı ürünün 50 ve 49" ni almayı düşünüyorum
Hocam üründe oyun modu var mı görüntü ayarları kısmında? Dinamik doğal gibi seçim kisminda çıkıyor mu ?

Y Çevrimdışı

yanal36

Yeni Üye
13 Kas 2020
4
34
ürün harika. tüm fonksiyonları çalışıyor. 4k da enfes görüntü var. odam 4,5 x 5,5 metre ve koltukdan izleme mesafem 3,5 metre olduğundan 55 " bana devasa geldi. iade etmeyi düşünüyorum. oda da çok büyük durdu. 3,5 metre mesafe 4k için harika iken hd yayınlarda çoğu yakın çekim olduğu için beni rahatsız etti. tercih ederken bunu gözardı etmeyin. ürünü alırken REGAL türkiyenin N11 den almıştım. ürün servise gönderildi ordan kendileri kurulum için getirdiler. kargolama, servis ve ürün kalitesi benim gibi sıradan kullanıcılar için harikaydı. aynı ürünün 50 ve 49" ni almayı düşünüyoru

iade etme hocam. bana sat :)

O Çevrimdışı

onurrr

Yeni Üye
16 Kas 2020
13
33
merhaba. bu televizyonu n11den satın aldım. dün kurulumu yapıldı. fakat kurulurken test menüsünde "life time" kısmında 130 saat yazıyordu. kurulumu yapan teknisyen test edilmiştir kart o yüzden dedi. siz ne düşünüyorsunuz bu konuda.

O Çevrimdışı

ozaniskender

Aktif Üye
20 Eki 2020
62
29
Çok sağolun cevap için hocam. Sizde konsolda kullanmak için almıştınız galiba. Nasıl memnun musunuz?
Memnunum hocam valla bu fiyata 100hz bi tv alamıyoruz. 100hz alamadıktan sonra diğer özelliklerin hepsi bunda fazlasıyla var. 3-4 farklı oyunda denedim. Şikayet edebileceğim tek nokta hdr destekli oyunlarda otomatik oyun (hdr) moduna giriyor tv ve parlaklık vs otomatiğe alıyor. Last of us2’de bi tık fazla karanlık geldi bana ama eski tv’de hdr vs yoktu belkş olması gereken karanlık olmasıdır. Bunun dışında F1 2020, asassins creed giib oyunlarda bi sorun yaşamadım.
Bana gelen üründe ölü piksel ve bulutlanma sorunları vardı şuan vestel ile mücadele halindeyim. Onlar panel değişimi yapmak istedi tv değişimi için zorluyorum.

G Çevrimdışı

Gordi

Yeni Üye
9 Eyl 2020
32
33
O ozaniskender, çok sağolun bilgi için hocam. Oyun performansi benim için çok önemli olduğu için verdiğiniz bilgiler onemliydi. Eğer bulutlanma çok fazla değilse hiç uğraşmayın çünkü LCD lerin galiba kaderi bu. Va paneller yine IPS e gore 1 tık daha iyi ama yine de mevcut.Oled dışında tüm tvlerde bu sorun var.
Ölü pikseller de yine göze batmiyorsa onu da görmezden gelin. Neden derseniz eğer aynı TV yi vericek dahi olsa acaba bu modelin üretiminde hala Samsung panel mi kullanılıyor bilinmez. Eğer değiştireceksiniz de mutlaka Samsung panel olan TV yi göndermeyi isteyebilirsiniz. Tabi yapabiliyorlar mi bilmiyorum.

E Çevrimdışı

ewaer1884

Yeni Üye
23 Kas 2020
4
27
Bende bu tv yi almış bulunmaktayım ancak dolby vision ve hdr mantığını anlamadım. Kendi kendine mi açılıyor ? Birde şöyle bir şeyle karşılaştım prime video da dolby vision olan dizileri izleyemiyorum.

O Çevrimdışı

onurrr

Yeni Üye
16 Kas 2020
13
33
Bende bu tv yi almış bulunmaktayım ancak dolby vision ve hdr mantığını anlamadım. Kendi kendine mi açılıyor ? Birde şöyle bir şeyle karşılaştım prime video da dolby vision olan dizileri izleyemiyorum.
aynı şekilde bende anlamadım. netflix de dolby vision bir içerik açtığımda dolby vision logosu çıkıyor ekran parlaklık ayarına girdiğimde dolby vision isimli ayarlar çıkıyor fakat 4k bir içerik açtığımda herhangi bir değişiklik olmuyor.

Geri
Üst Alt