M Çevrimdışı

mkenans

Yeni Üye
2 Eki 2020
2
41
Şuan da bu televizyon 3999 tl sizce indirim olur mu yoksa 50 inç modelini mi alsam 2970 tl ye. Ekran boyutu dışında bir fark var mı acaba

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Az önce h.buradadan 55 inç olanını 3550 TL ye aldım. Umarım memnun kalırım. 3550 ye alınabilecek en iyi televizyon bence. İnşallah Samsung panel gelir.

O Çevrimdışı

ozaniskender

Aktif Üye
20 Eki 2020
62
29
Az önce h.buradadan 55 inç olanını 3550 TL ye aldım. Umarım memnun kalırım. 3550 ye alınabilecek en iyi televizyon bence. İnşallah Samsung panel gelir.

Vestel'in kampanyası varmış sanırım bitmiş vestel modeli 4800 tl olunca bende reagli aldım. Zaten özellik olarak regal daha üstündü ama emin olamıyordum. HB'dan siparişi verdim bende hayırlısıyla.

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Vestel'in kampanyası varmış sanırım bitmiş vestel modeli 4800 tl olunca bende reagli aldım. Zaten özellik olarak regal daha üstündü ama emin olamıyordum. HB'dan siparişi verdim bende hayırlısıyla.
Hayırlı olsun hocam.

G Çevrimdışı

Gordi

Yeni Üye
9 Eyl 2020
32
33
Vestel'in kampanyası varmış sanırım bitmiş vestel modeli 4800 tl olunca bende reagli aldım. Zaten özellik olarak regal daha üstündü ama emin olamıyordum. HB'dan siparişi verdim bende hayırlısıyla.Hocam geldiğinde ps4 deneyiminizi yazarsanız çok sevinirim. Bende bu model ile Toshibanin bir modeli arasındayım ve yalnızca sizin gibi konsolda kullanmak için TV arıyorum. Eğer tecrübelerinizi yazarsanız iyi olur

Hocam geldiğinde ps4 deneyiminizi yazarsanız çok sevinirim. Bende bu model ile Toshibanin bir modeli arasındayım ve yalnızca sizin gibi konsolda kullanmak için TV arıyorum. Eğer tecrübelerinizi yazarsanız iyi olur

G Çevrimdışı

Gordi

Yeni Üye
9 Eyl 2020
32
33
Bu TV de micro dimming özelliği var mı acaba? Ekran ayarları bölümünde

G Çevrimdışı

Gordi

Yeni Üye
9 Eyl 2020
32
33
Bu TV yi kullanan arkadaşlar acaba TV nin ekran ayaralari menüsünü çekip koyabilirler mi ? Şuan regalin sitesinde indirimde ve almayı düşünüyorum.

B Çevrimdışı

berdush

Yeni Üye
7 Kas 2020
3
42
ben de dun siparis verdim, gelince yorumlarimi yazarim

buarada siparis vermeden once forumdan cok faydalandim, burada emek verip forumu guncel ve ici bilgi dolu tutan herkese tesekkur ederim

A Çevrimdışı

ALP1616

Yeni Üye
11 Kas 2020
8
39
Memnun musunuz TV den . n11 kupon ile 3400 tl bandında şuan ve almayı düşünüyorum. xbox , netflix için almayı planlıyorum. can sıkıcı bir sorunu var mı ?

F Çevrimdışı

Fatih009

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Memnun musunuz TV den . n11 kupon ile 3400 tl bandında şuan ve almayı düşünüyorum. xbox , netflix için almayı planlıyorum. can sıkıcı bir sorunu var mı ?
Hemen al 3400 e iniyorsa. Hemen ver şiparişi hiç kaçırma. Pişman olmazsın.

A Çevrimdışı

ALP1616

Yeni Üye
11 Kas 2020
8
39
Hemen al 3400 e iniyorsa.
Hemen al 3400 e iniyorsa. Hemen ver şiparişi hiç kaçırma. Pişman olmazsın.
verdim hocam inş memnun kalırız. birde ekran koruyucu siparişi geçtim 2 si toplamda 3600 e mal oldu n11 de kupon ile. geçmiş sayfaları okuduğumda IP TV ile soru vardı. Menude veya mağazada SS IP TV uygulaması bulunuyor mu ? ikincil sorumda telefonu TV ye tyansıtmada sorun yaşıyor musunuz ?

Geri
Üst Alt