Regal 55R7550UA Televizyonu bu fiyata satanların piyasa koşullarından haberi yok bence.

E Çevrimdışı

ertugrulcelebii 

Yeni Üye
18 Haz 2020
25
28
Screenshot_20200909-110201__01.jpg

Bir üst modelini almış olduğum fiyat. Regal indirim yapıldığında çok uyguna gelen bir marka bence. Şuan almış olduğum tvnin indirimi bittiği için aynı satıcıda 3999 tl gözüküyor mesela.

O Çevrimdışı

oneblood

Yeni Üye
20 Ara 2018
7
38
A Adem Helvacı üstadım şu an HB,de Regal halen 3.099TL den satılıyor. Sence 9360 ile aynı donanıma sahip ise en az 600 TL daha ucuza almaya değmez mi?

Screenshot_20200909-112206.png

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Screenshot_20200909-110201__01.jpg

Bir üst modelini almış olduğum fiyat. Regal indirim yapıldığında çok uyguna gelen bir marka bence. Şuan almış olduğum tvnin indirimi bittiği için aynı satıcıda 3999 tl gözüküyor mesela.
İşte videoda da bahsettiğim, BüyükOsmanoğulları distribütörlüğünde fiyatlar zaten hep böyleydi ve elbette ki bu koışullarda alınır zira Bilinçli tüketici olarak aynı kalite üretimlerde belli oranda kısıtlamalar ile bu derece farklı rakamlara ürün satıldığında bu satışları tercih ediyoruz.

Regalin yeni fiyat anlayışında ise tutturabilirsek 3999a satalım, tutturmazsak adına indirim diyerek olması gereken fiyattan satarız mantığı var.

Yahu bu mal zaten eski pazarlama anlayışında bu şekilde satılıyordu ve videoda dikkat ederseniz sizlere ''Biz bu 3600 lük malı yaklaşık 2900 lere alırdık eskiden'' demiştim, Sizin görseldeki durum söylediklerimin ispatı oluyor, aradaki fark şu; Eskiden bu rakam bu malın zaten normalde olan satış fiyatıydı, şimdi ise malın fiyatını tavan yapıp ARA SIRA, indirim adı altında bu fiyatlara satıyorlar.

Bu koşullarda elbette alınır :ok

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
A Adem Helvacı üstadım şu an HB,de Regal halen 3.099TL den satılıyor. Sence 9360 ile aynı donanıma sahip ise en az 600 TL daha ucuza almaya değmez mi?

Screenshot_20200909-112206.png
Eğer 9360 için de indirim yakalayıp aradaki makası 200-300 bantlarına getirebilirseniz 9360 tercihimdir, olmuyorsa elbette ki bu hali ile bu satış rakamı bu ürün için normal. Yukarıdaki mesajda yazan rakama da dikkat edin lütfen.

G Çevrimdışı

Gordi

Yeni Üye
9 Eyl 2020
32
33
Hocam peki regalin 55r7560ua modelinin panel ve anakart bilgileri hakkında bilginiz var mı? Yeni bir model galiba site içinde bilgi bulamadım. Bu arada bahsettiğiniz vestel modelinde wcg desteğinin olduğunu duyunca çok şaşırdım. İyi bir tv gibi duruyor fakat 2019 model bir tv ve nette pek satışı kalmamış. Yine wcg desteği olan 2020 üretimi bir vestel var midir acaba?

C Çevrimdışı

Cenk_33

Yeni Üye
5 Eyl 2020
32
51
Üstadım yaklaşık 1 haftadır size ulaşmaya çalışıyorum ama çok yogunsunuz sanırım hazır sizi bulmuşken TECHWOOD 43 U 902 yi 1899 TL ye Vestel qutlet internet sitesinden almak üzereyim ve sizin son tahlilde söyleyeceğiniz fikrinizi bekliyorum? Bu fiyat aralığında onun yerine şunu al derseniz de alırım....
Saygılarımla

F Çevrimdışı

fallen_

Yeni Üye
9 Eyl 2020
10
44
A Adem Helvacı Merhaba hocam,
Size bir konu hakkında danışmak isterim. Haziran ayında almış olduğum SEG 40SBF500 televizyonum var. TV görüntü geçişlerinde özellikle siyah ekrana geçişte bir önceki görüntünün izi kalıyor. Aydınlık görüntülerde bu görüntü yapışması pek farkedilmiyor ve özellikle az ışıklı ortamlarda daha çok hissediyorum. Bu yaşamış olduğum problem hayalet ekran problemi midir, belirtmiş olduğum panelin kalitesi ile mi alakalıdır. Almış olduğum tv ile ilgili genel bir durum mudur yoksa teknik servis tarafından düzeltilebilecek birşey midir? Servisi telefonla aradım ve bulunduğum yere yakın bir vestel servisine uğradım teknik servisteki arkadaşa da sordum ama maalesef tatmin edici cevap alamadım. O yüzden konunun uzmanı olarak sizden bir fikir almak istedim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Üstadım yaklaşık 1 haftadır size ulaşmaya çalışıyorum ama çok yogunsunuz sanırım hazır sizi bulmuşken TECHWOOD 43 U 902 yi 1899 TL ye Vestel qutlet internet sitesinden almak üzereyim ve sizin son tahlilde söyleyeceğiniz fikrinizi bekliyorum? Bu fiyat aralığında onun yerine şunu al derseniz de alırım....
Saygılarımla
Yoldayım, Eve geçer geçmez kontrol edip cevaplayacağım sorunuzu :ok

A Çevrimdışı

Atesh

Yeni Üye
18 Nis 2020
30
41
A Adem Helvacı hocam merhaba.bende bir süredir size ulaşmaya çalışıyorum.Değişim için Vestel servisi 55u9700 model önerdi.İlgili model ile ilgili hiç bir bilgi bulamadım.Sizin bu model ile ilgili bilginiz var mı acaba?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Saygılarımla
LG ve BOE Disp paneller ve ilginçtir ki MB130E anakart ile üretilmiş bir model.

Wifi Widi var fakat BT yok yani Bluetooth ile ilgili düşünceleriniz var ise (Ses sistemi vs) o konuda eksiği var.
HDR ve DV desteği mevcut. Ultra Narrow bezel dediğimiz oldukça ince bir ön çerçevesi var
Çerçeve ince fakat DLED olması nedeniyle kasa olarak kalın bir tv.

2x10 Watt fakat speakerbox ve dahili sub yok. DTS Surround HD

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri