REGAL 49R8560U Ürün İle ilgili mini bilgi başlığı

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Merhaba;

REGAL 49R8560U Ürün ile ilgili bir kaç soru gelmesi üzerine üzerine biraz bilgi paylaşmak istedim.

Daha önce verdiğim kısıtlı bilgilerden haberiniz olduğu üzere ürün üretiminde MB130 anakart ve SAMSUNG HDR10 panel mevcuttur.

Ürün kasa yapısı slimdir. 
Backlıght sistemi ELED dir. Panel ebatı nedeniyle çift bar dır.

Üründe scart bulunmamaktadır fakat buna paralel

3HDMI
2USB

Bulunmaktadır.

DTS TruSurround+DTS HD
CEC_ARC
ETHERNET 
PIXELLENCE
HDR10
POWER SAVE MODE
CI+
CONNECTIVITY
DLNA/AVS
WIRELESS_DISPLAY
HBBTV
OPEN BROWSER
NETFLIX
WI FI
BLUETOOTH
CHROME HOTSTAMP
MAGIC BUTTONS 
2x10W RMS(%10 THD) 
HMR 1800hz

Özelliklerine sahip bir tv dir.

S Çevrimdışı

sizemore

Yeni Üye
23 Ocak 2018
12
Hocam dediginiz tv yi bugün aldım baya estetik bi ürün ancak siyah sahnelerde gri karelenmeler oluyor neden acaba bi ayar mi yapmam lazım bir de HDR menüden mi açılıyor yoksa içerikte otomatik mi ortaya çıkıyor menüde real vision açma kapama yerini de göremedim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
sizemore' Alıntı:
Umut Barış' Alıntı:
Fiyatına göre özellikler iyi. Umarım film algılayıcı vardır.
Film modu var tv de düşünüyorsanız tv yi tavsiye ederim

Bende FHD Vestel televizyon var zaten, teşekkür ederim. 

Film Modu ile Film Algılayıcı farklı seçenekler bildiğim kadarıyla.

Film algılayıcı hareketli sahnelerin görüntüsünü iyileştiriyor.

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Cvp: REGAL 49R8560U Ürün İle ilgili mini bilgi başlığı

Degisimde bana bu regal 49r8560u gonderdiler kendi sitesinde hdr yok diyor servis gelsin kursun bakalim detaylari sonra yazicam

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

halkurt' Alıntı:
Degisimde bana bu regal 49r8560u gonderdiler kendi sitesinde hdr yok diyor servis gelsin kursun bakalim detaylari sonra yazicam

Bu modelin, kullanıcı geri dönüşlerini merakla bekliyorum aslında, bir üyemiz hayal kırıklığı yaşadığını yazmıştı zira.

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

Servisteki arizali tv im regal 49r8560u modeli yle degisti servis getirip kurdular panel samsung va  hdr10  Goruntu bulanik puslu gibi  mozaiklesiyor yanlarda bakilinca renkler beyazlasma flulesme gibi oluyor pixellence 
Real Vision Görüntü İyileştirme Teknolojisi
High var ama ayarlarda yok belkide otomatiktir hd goruntuler berbat s
d kanallar camur gibi tam hayal kirikligi ses olarak DTS TruSurround + DTS HD var ama p atirtili ugultulu patliyacakmis gibi geliyor cok rahatsiz edici  ses sistemini bagliyorum hdmi arc den cok sık sık kesiliyor samsung va hdr10 panel var ama ps4 bagliyorum hdr desteklenmiyor diyor  oyun oynarken titreme cok oluyor regalin bu modelini  boyle gorunce smart internet ugrasmadim bile tv zevkim bununla kayboldu vallahi 
Anakard mb130 
V.3.47.11.00
Musteri hizmetlerini aradim memnun olmadigimi belirtim iade istedim bakalim nasil yardimci olacaklar

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

halkurt' Alıntı:
Servisteki arizali tv im regal 49r8560u modeli yle degisti servis getirip kurdular panel samsung va  hdr10  Goruntu bulanik puslu gibi  mozaiklesiyor yanlarda bakilinca renkler beyazlasma flulesme gibi oluyor pixellence 
d kanallar camur gibi tam hayal kirikligi ses olarak DTS TruSurround + DTS HD var ama p atirtili ugultulu patliyacakmis gibi geliyor cok rahatsiz edici  ses sistemini bagliyorum hdmi arc den cok sık sık kesiliyor samsung va hdr10 panel var ama ps4 bagliyorum hdr desteklenmiyor diyor  oyun oynarken titreme cok oluyor regalin bu modelini  boyle gorunce smart internet ugrasmadim bile tv zevkim bununla kayboldu vallahi 
Anakard mb130 
V.3.47.11.00
Musteri hizmetlerini aradim memnun olmadigimi belirtim iade istedim bakalim nasil yardimci olacaklar

Hayırlı haberler diyelim o halde. Gelişmeleri bilgi verin lütfen. Aslına umutlu olduğum bir model idi. En kısa zamanda kendim de bir fırsat bulup bu modeli detaylı incelemek istiyorum bakalım ne sonuç çıkacak.

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

Ado' Alıntı:
halkurt' Alıntı:
Anakard mb130 
V.3.47.11.00

Hayırlı haberler diyelim o halde. Gelişmeleri bilgi verin lütfen. Aslına umutlu olduğum bir model idi. En kısa zamanda kendim de bir fırsat bulup bu modeli detaylı incelemek istiyorum bakalım ne sonuç çıkacak.

Slm hocam nasilsiniz servis boyle deyip gidiyor musteri hzm servis problem yok deyip gecistiriyorlar
Siz bi ara detayli inceliyecem demistiniz acaba inceleme firsatiniz oldumu yazilimla vs duzelmezmi tesekurler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

halkurt' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Slm hocam nasilsiniz servis boyle deyip gidiyor musteri hzm servis problem yok deyip gecistiriyorlar
Siz bi ara detayli inceliyecem demistiniz acaba inceleme firsatiniz oldumu yazilimla vs duzelmezmi tesekurler

Azizim inanın 24 saat yetmiyor, bir çok şeye frsat bulamıyorum. Ne zaman neyi hangi araya sıkıştırabilirsem o avantaj oluyor benim için. Bu modeli henüz inceleyemedim maalesef.

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

Ado' Alıntı:
halkurt' Alıntı:

Azizim inanın 24 saat yetmiyor, bir çok şeye frsat bulamıyorum. Ne zaman neyi hangi araya sıkıştırabilirsem o avantaj oluyor benim için. Bu modeli henüz inceleyemedim maalesef.

Ilginizden dolayi tesekur ederim hocam belki sayenizde bu tv adam olur inceleme firsatiniz olduysa tabi

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

halkurt' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Ilginizden dolayi tesekur ederim hocam belki sayenizde bu tv adam olur inceleme firsatiniz olduysa tabi

Ado hocam servis atolyeyr aldi 3  gun incelrme yapti sorun yok uretimi boyle  deyip getirdi  oysa tv de ses cok ugultulu gorintuler mozaik vs.yani hacam bize kardes kaldi belki siz bunu şaha kaldirabilirsiniz gercekten boyle izlenmiyor 
Zaten hakem heyetinede basvurucam

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

halkurt' Alıntı:
halkurt' Alıntı:

Ado hocam servis atolyeyr aldi 3  gun incelrme yapti sorun yok uretimi boyle  deyip getirdi  oysa tv de ses cok ugultulu gorintuler mozaik vs.yani hacam bize kardes kaldi belki siz bunu şaha kaldirabilirsiniz gercekten boyle izlenmiyor 
Zaten hakem heyetinede basvurucam

Bir kere daha seri no veririmisiniz rica etsem.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri