REGAL 49R8560U Ürün İle ilgili mini bilgi başlığı

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Cvp: REGAL 49R8560U Ürün İle ilgili mini bilgi başlığı

Ado' Alıntı:
halkurt' Alıntı:
Ado hocam servis atolyeyr aldi 3  gun incelrme yapti sorun yok uretimi boyle  deyip getirdi  oysa tv de ses cok ugultulu gorintuler mozaik vs.yani hacam bize kardes kaldi belki siz bunu şaha kaldirabilirsiniz gercekten boyle izlenmiyor 
Zaten hakem heyetinede basvurucam

Bir kere daha seri no veririmisiniz rica etsem.

Regal49r8560u
101136391711700018
Hocam bu urun kodunda hdr varmi acaba 

SN 7929125 700018
Tesekurler

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

Ado' Alıntı:
halkurt' Alıntı:
Ado hocam servis atolyeyr aldi 3  gun incelrme yapti sorun yok uretimi boyle  deyip getirdi  oysa tv de ses cok ugultulu gorintuler mozaik vs.yani hacam bize kardes kaldi belki siz bunu şaha kaldirabilirsiniz gercekten boyle izlenmiyor 

Regal49r8560u
101136391711700018

SN 7929125 700018
Tesekurler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

halkurt' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Regal49r8560u
101136391711700018

SN 7929125 700018
Tesekurler

Günaydın, HDR var azizim. 
Sizi yeni yazılım çıkana kadar sabretmeye davet ediyorum.
Seri numaranızı bilgisayarıma kayıt ettim, sıklıkla takibini yapacağım mutlaka :ok:

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

Ado' Alıntı:
halkurt' Alıntı:
Regal49r8560u
101136391711700018

SN 7929125 700018
Tesekurler

Günaydın, HDR var azizim. 
Sizi yeni yazılım çıkana kadar sabretmeye davet ediyorum.
Seri numaranızı bilgisayarıma kayıt ettim, sıklıkla takibini yapacağım mutlaka :ok:

Gunaydin Ado hocam bu tv ile ilgili vestelin whatsapp destek hattini soru yagmuruna tutuyirum hicbir sonuc alamiyorum manisa yi ariyorum surekli bu tv de hdr pixellence var ama ben tv de boyle bir perfomans goruntu  neden goremiyorum boyle bir tv olabilirmi diye onlarda tam detayli inceleyip 3is gunu doneceklerini soyluyorlar bakalim sonuc ne cikacak

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

halkurt' Alıntı:
halkurt' Alıntı:
Ilginizden dolayi tesekur ederim hocam belki sayenizde bu tv adam olur inceleme firsatiniz olduysa tabi

Slm nasilsiniz ado hocam vestel hhicbir sekilde yardimci olmadi bende yasal sureci baslatim samimi olarak soyluyorum bu tv boyle asla izlenmiyor regal49r8560u esdeger kardes i gibi vestel den hdr real vision ozeliklerine sahip bir tv nin full yazilimini yuklersek olurmu h ocam

S Çevrimdışı

sizemore

Yeni Üye
23 Ocak 2018
12
Hocam beni de bir aydır oyaliyorlar geri dönüş yapıcaz diye en az 20 kere aradım manisadan size dönecekler diyorlar dalga geçer gibi ben de tüketici mahkemesine gidicem artik

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51

halkurt' Alıntı:
halkurt' Alıntı:

Slm nasilsiniz ado hocam vestel hhicbir sekilde yardimci olmadi bende yasal sureci baslatim samimi olarak soyluyorum bu tv boyle asla izlenmiyor regal49r8560u esdeger kardes i gibi vestel den hdr real vision ozeliklerine sahip bir tv nin full yazilimini yuklersek olurmu h ocam

Bunun için zahmetli ve uzun bir araştırmaya girip, üstüne bir de risk üstlenmek gerekir azizim.

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63

Ado' Alıntı:
halkurt' Alıntı:

Bunun için zahmetli ve uzun bir araştırmaya girip, üstüne bir de risk üstlenmek gerekir azizim.

Duzelsinde hocam ne gerekiyorsa yapalim 
Hayat bu tv yle dewam etmez

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Cvp: REGAL 49R8560U Ürün İle ilgili mini bilgi basligi

Ado hocam mb130 connected 3.62.4.0 yukledim ama goruntulerde birsey farkedilmedi hdr realvision vs.ozellikle mozaiklesme.de farklilik hic yok acaba bu yazilimdaki youtube ve netflix disinda hangi iyilestirmeler iceriyor
Regal 49r8560u bir yorumunuzda detayli inceleyecegim demistiniz bu yogunlugunuzdan inceleme firsatiniz oldumu
Ado hocam bu regallerin coklu uretimi varmi acaba
49r8560u
55r8560u
Smdiden tesekkurler

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Ado hocam mb130 connected 3.62.4.0 yukledim ama goruntulerde birsey farkedilmedi hdr realvision vs.ozellikle mozaiklesme.de farklilik hic yok acaba bu yazilimdaki youtube ve netflix disinda hangi iyilestirmeler iceriyor
Regal 49r8560u bir yorumunuzda detayli inceleyecegim demistiniz bu yogunlugunuzdan inceleme firsatiniz oldumu
49r8560u
55r8560u
Smdiden tesekkurler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
49r8560u
55r8560u
Smdiden tesekkurler

Çok derin olmasa da ürünü inceledim ben kağıt üzeri verilerinde olduğu gibi gerçek inceleme sonrasında da oldukça beğendim televizyonu. En azından marka model bazında vaat ettiklerini sunabilen bir ürün. Satış politikaları gereği ana markadan daha üstün özelliklerle üretilmemiş doğal olarak.

Her iki modelde de çoklu üretim mevcuttur.

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Hocam bu regal 49r8560u
vestel ud9300 ve vestel ud9400 inceledim kardes gibi duruyor goruntuleri güzel bunlarin full yazilimlarini regal tv ye atarsam hd goruntu lerde iyilesme oulurmu

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Hocam bu regal 49r8560u
vestel ud9300 ve vestel ud9400 inceledim kardes gibi duruyor goruntuleri güzel bunlarin full yazilimlarini regal tv ye atarsam hd goruntu lerde iyilesme oulurmu

Full yazılım işi değişkendir.

Bakınız bir tv de yanlış hatırlamıyorsam 11 farklı yazılım yükleme şekli ve noktası var dı.

Full yazılımlarda her modelde bu 11 unsurun birden örtüşmesi düşük olasılıktır.
Bazı arkadaşlar Komşudan ağrı kesici alır gibi komşu tv nin (Aynı marka olduğu için) yazılım dosyasını alıp yüklüyor, Yüksek oranda çöküyor, Çökmeyenlerin de aslında bazı temel veya yan özellikler artık çalışmamaya veya yarım çalışmaya başlıyor ancak tüketici bunu anlayamayabiliyor ve ''Ben yükledim oldu'' diye beyanda bulunuyor bu sefer de ''Ya yükleniyormuş bir sorun olmuyormuş'' kirli bilgisi ortada yayılmaya başlıyor aynen MB120 lerde benim yayınlamadığım bir 3 serisi çekirdek yazılım gibi. Sonradan bir çok arkadaşımızın canı yanıyor bu mevzulardan.

Elbette ki yasal ve genel anlamda size hiç bir şey engel değil deneyebilirsiniz, ancak ben bunun gereksiz bir risk olduğunu belirtmek isterim.

Full yazılım, Tv deki tüm unsurlara atış yapar, yani Full Software, Core Software, Profile Update, Panel Update, Volume Update, CI+ Credentials Key , HDCP Key, EDID Dosyası, Boot Up Logo, ESNID, MFC Firmware gibi bir çok noktada silimler ve eklemeler yapar.

Ürüne tam uyumlu bir yazılım değil ise bunlardan birisinden birisini mutlaka ya pas geçecek ya yanlış yükleyecektir ve dolayısı ile sistem ya çökecek ya da stabil çalışmayacaktır.

FAKAT

Aynı iş emri olmasa da, aynı anakart aynı panel ve aynı SPI dosyalarının olduğundan emin olabiliyorsanız VESTEL yazılımını REGAL tv ye, REGAL yazılımını SEG tv ye, SEG yazılımını NEXON tv ye yükleyebilirsiniz elbette :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt