REGAL 49R8560U Ürün İle ilgili mini bilgi başlığı

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Ado Hocam daha onceki hilevel 48uhl950 tvim mb100 sm va panel vardi renklerde dagilm a goruntuler puslu duman sisi var gibi gosteriyordu titreme vardi lisans patent vs. Satis politikalari Yazilmlar hepsi kisitli yada kapaliydi
Bende vestel 48au9300 abisi gibi duruyordu anakart panel vs ayniydilar bende bu vestelin full yazilimini riski goze alip yukledim kanal gecisleri goruntuler inanilmaz derecede degisti core uptadeler yapiyordum
Cokta memnundum
Mb 130anakartlarda bu isler nasil isler bilmiyorum siz daha iyi bilirsiniz riske girmeyin diyorsaniz bizde oyle yapariz
Hocam bilgilendirmeleriniz icin size cok tesekur ediyorum iyi gunler

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ado Hocam daha onceki hilevel 48uhl950 tvim mb100 sm va panel vardi renklerde dagilm a goruntuler puslu duman sisi var gibi gosteriyordu titreme vardi lisans patent vs. Satis politikalari Yazilmlar hepsi kisitli yada kapaliydi
Bende vestel 48au9300 abisi gibi duruyordu anakart panel vs ayniydilar bende bu vestelin full yazilimini riski goze alip yukledim kanal gecisleri goruntuler inanilmaz derecede degisti core uptadeler yapiyordum
Cokta memnundum
Mb 130anakartlarda bu isler nasil isler bilmiyorum siz daha iyi bilirsiniz riske girmeyin diyorsaniz bizde oyle yapariz
Hocam bilgilendirmeleriniz icin size cok tesekur ediyorum iyi gunler

Azizim benim öncelikli görevim sizi riske atmamak, elbette olabilirlikleri ben de yazıyorum size anbcak teşvik etmiyorum dikkat ederseniz.
Yukarıdaki satırlarımda beirttiğim üzere OLUR, fakat nekadar olur, ne kadar iyi olur, ne kadar kötü olur sorularının cevabı hem yükleyeceğiniz ürüne, hem de yükleyeceğinizx yazılıma göre inanılmaz büyük ölçüde farklılıklar gösterir.

Hep söylediğim gibi, Risk faktörü yüksektir, maceraya atılmayınız. Yine de yüklemeye cesaret ederseniz sonuçları bizlere paylaşırsanız seviniriz en azından üyelerimiz de bu tecrübelerden hareketle karar alabilirler :)

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Hocam haklisiniz riske ve macerayA gerek yok iyilestirmeleri ve sizin bu tv yi bir firsata detayli incelemenizi bekliyecegiz tesekurker

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
Slm ado hcam nasilsiniz bu tv nin mb130 full yazilim atamadik aynen yazdiginiz gib i yapiyorum yuklemeye gecmiyor bi el attin hocam

H Çevrimdışı

halkurt

Yeni Üye
19 Şub 2018
63
kardeşim senin eski mesajlara baktım nedense bulamadım ya da gözümden kaçıyor, Senin MB130 lu tv nin seri numarasını verirmisin rica etsem.

Aynen uzanantilari eksiksiz yapiyorum stby normal yanip sonuyor yuklemeye gecmiyor acaba dosyalar buna ait olmayabilirmi hocam

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt