Regal 49R7020u Kullanıcı Deneyimlerim ve Yorumlarım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
1544199083414538207435.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

15441991695581549520662.jpg

15441992070171842370956.jpg

15441992474971304835981.jpg

herkese slm. yeni tv m az önce geldi ve kuruldu. yeni üretim bir tv ve kutusunda hdr tv yazıyor. F fikoloji bunun yazılımında güncelleme otomatik güncelleme yapmak istediğimde uyarı çıkıyor resimdeki gibi ama güncelleme yapmıyor. birde buna 3.62.30 yüklemek istiyorum. link verirmisin lütfen. 3.62.33 yazılımda bluetototh hatası var çünkü.
https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...b120-mb130-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/
Burda mevcut :sirit

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
İkisi birebir aynı tv
ikisi birebir aynıysa biz niye fazla verdik ki

Tv hdr olmasına rağmen hiçbir yerde hiçbir şekilde bunu göremiyor olmamız gerçekten ilginç. Vestel heralde akıllanmış olacak ki hdr ibaresini kutuya koymuş. Bir de yayınlarda ve menülerde görebilsek iyi olacak.

Yeni tvn hayırlı olsun. Önceki ile karşılaştırmanı bekliyorum.
bundada ışık süzmesi var sağ alt köşede ama diğeri gibi yayın esnasında farkedilmiyor. o nedenle sıkıntı yok.bunun yeni üretim olması ve kutusu dışında fark yok gibi. sadece tv açıkken interneti açarsam bağlanmıyor. ağdan interneti devredışı birakıp tekrar açmak gerekiyor ama internet açıkken tv yi açarsam o zaman bağlanıyor. diğerinde böyle bişi yoktu. F fikoloji TEKNOwest teknovest fikirleri varmıdır acaba.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ikisi birebir aynıysa biz niye fazla verdik ki

bundada ışık süzmesi var sağ alt köşede ama diğeri gibi yayın esnasında farkedilmiyor. o nedenle sıkıntı yok.bunun yeni üretim olması ve kutusu dışında fark yok gibi. sadece tv açıkken interneti açarsam bağlanmıyor. ağdan interneti devredışı birakıp tekrar açmak gerekiyor ama internet açıkken tv yi açarsam o zaman bağlanıyor. diğerinde böyle bişi yoktu. F fikoloji TEKNOwest teknovest fikirleri varmıdır acaba.
güncellemeeyi yaptınız mı ?
gerekirse factory reset yapıp deneyin

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
güncellemeeyi yaptınız mı ?
gerekirse factory reset yapıp deneyin
3.62.33 yükledim. faktory reset nasıl yapılıyor ve sonrasında full yazılımmı yüklemem gerekiyor.

3.62.33 yükledim. faktory reset nasıl yapılıyor ve sonrasında full yazılımmı yüklemem gerekiyor.
faktory reset dediğiniz ilk kurulum mu.yoksa başka menüden mi

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Saçma bir soru olacak ama Tv üzerinde kapatma tuşu yok değil mi, kumanda + fiş çekme imkanınız var sadece 7020
estağfurullah, tv nin ön tarafında değil usb lerin alt kısmında küçük bir tuş var bu nedenle ulaşmazı zor olacağı için 1 tane 3 lü uzatma alın üstünde açma kapama tuşu olan, kafanız rahat olur

O Çevrimdışı

Oguzkzldag

Yeni Üye
7 Kas 2018
31
30
estağfurullah, tv nin ön tarafında değil usb lerin alt kısmında küçük bir tuş var bu nedenle ulaşmazı zor olacağı için 1 tane 3 lü uzatma alın üstünde açma kapama tuşu olan, kafanız rahat olur
Üstad bir de bulunduğum yerde günde ortalama 2 kez elektrik gidip geliyor, bir önceki televizyonumun elektrik kablosunda güç dengeleyici (adaptör gibi olan) vardı laptoplar gibi ama bu tvnin kablosu direk prize bağlı sıkıntı yaşar mıyım, eğer yaşama ihtimali varsa ne gibi önlemler alınabilir

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Üstad bir de bulunduğum yerde günde ortalama 2 kez elektrik gidip geliyor, bir önceki televizyonumun elektrik kablosunda güç dengeleyici (adaptör gibi olan) vardı laptoplar gibi ama bu tvnin kablosu direk prize bağlı sıkıntı yaşar mıyım, eğer yaşama ihtimali varsa ne gibi önlemler alınabilir
https://tavsiyeforumu.com/konu/schneider-p5b-gr-apc-5li-akim-korumali-grup-priz.3081/ dün ado paylaşmıştı. bu şekilde sağlam ve güvenilir akım koruma pirizi alıp sıkıntılardan kurtulabilirsin. vestel servislerinde de mevcut ama vestel bi tık daha pahalı

Geri
Üst Alt