PS/2 ve Numpadsiz Mini Slim Ufak Tefek Klavye Arıyorum

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Merhaba

ASRock dan gelen resmi yanıtla yıkıldım, H310M anakart a yükleme yapılamıyormuş,

H310C model anakart olması gerekiyormuş, zaten H310C için resmi USB Patcher vardı forumlarında, sitelerinde;

ASROck dan gelen orjinal mesaj;

O zaman yapabileceğiniz birşey yok.
Neden Windows 7 kullanmak istiyorsunuz? 2020 Ocak'ta güncelleme desteği bitecek zaten.

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
O zaman yapabileceğiniz birşey yok.
Neden Windows 7 kullanmak istiyorsunuz? 2020 Ocak'ta güncelleme desteği bitecek zaten.
Aynen hiçbir yolu yordamı kalmadı, vay benim emeklerim heba oldu.. :)

Arkadaş için kuracaktım bir uygulama deneyecekmiş kendisi, ona da ilettim olmadığını üzerimden de büyük bir yük kalkmış oldu :) yapamamış gibi olmaktan çıktı konu artık...

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Aynen hiçbir yolu yordamı kalmadı, vay benim emeklerim heba oldu.. :)

Arkadaş için kuracaktım bir uygulama deneyecekmiş kendisi, ona da ilettim olmadığını üzerimden de büyük bir yük kalkmış oldu :) yapamamış gibi olmaktan çıktı konu artık...

Virtualbox ile sanal sisteme kursun uygulamasını. Ya da uyumluluk modu var, o yetmiyor muymuş? :alala

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Yav,yazmayacaktım ama dayanamadım yine, hadi dedim gençlerin işine karışma.
Çünkü bazen bizim oğlan "baba ya,anlamıyorsun fikir yürütüyorsun(window$ konusunda) der durur :)
Ama sanal makine kurmasını şiddetle tavsiye ederim,bende bile kuruludur,uygulama da ne ile alakalısa ,kesin sonuç alır bence ...dedikten sonra hadi sustum :)

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Yav,yazmayacaktım ama dayanamadım yine, hadi dedim gençlerin işine karışma.
Çünkü bazen bizim oğlan "baba ya,anlamıyorsun fikir yürütüyorsun(window$ konusunda) der durur :)
Ama sanal makine kurmasını şiddetle tavsiye ederim,bende bile kuruludur,uygulama da ne ile alakalısa ,kesin sonuç alır bence ...dedikten sonra hadi sustum :)
Eyvallah :clap2

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Merhaba

ASRock dan gelen resmi yanıtla yıkıldım, H310M anakart a yükleme yapılamıyormuş,

H310C model anakart olması gerekiyormuş, zaten H310C için resmi USB Patcher vardı forumlarında, sitelerinde;

ASROck dan gelen orjinal mesaj;

Asrock sıkıntı kimseye almayın aldırmayın

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri