Philips 50pus7805 Ve Hayal Kırıklığı (görüntü karşılaştırmalı)

U Çevrimdışı

Utkusazli

Yeni Üye
9 Nis 2021
23
34
Bir tespitimi daha aktarmak istiyorum. 65u9500 ile bunu yanyana koydum ve aynı videoyu aynı çözünürlükte ikisinden de aynı anda açtım ve geçtim karşıya.

İkisi de aynı yenileme hızına sahip olmasına rağmen Vestel'de oldukça doğal ve pürüzsüz akan görüntü bu tv'de resmen seke seke ilerliyor.

Kötü taraflarını yazmaya devam edeceğim. Arada bir açıp baktıkça karşıma muhakkak bir şey çıkıyor.

Ha bi de saçmalığın dik alası var. Siyah ekranda ambilight ışıkları kabak gibi bembeyaz yanmaya devam ediyor.

IMG_20210506_011832.jpg

sardemir Çevrimdışı

sardemir 

Yorumsuz bir hayat..
Aktif Üye
13 Şub 2021
80
36
Bir tespitimi daha aktarmak istiyorum. 65u9500 ile bunu yanyana koydum ve aynı videoyu aynı çözünürlükte ikisinden de aynı anda açtım ve geçtim karşıya.

İkisi de aynı yenileme hızına sahip olmasına rağmen Vestel'de oldukça doğal ve pürüzsüz akan görüntü bu tv'de resmen seke seke ilerliyor.

Kötü taraflarını yazmaya devam edeceğim. Arada bir açıp baktıkça karşıma muhakkak bir şey çıkıyor.

Ha bi de saçmalığın dik alası var. Siyah ekranda ambilight ışıkları kabak gibi bembeyaz yanmaya devam ediyor.

IMG_20210506_011832.jpg

karşılaştırma sitelerinde philipsin puanları neden yüksek diğerlerine göre hocam. Bu kadar berbat mı gerçekten

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
594
Hocam ben teknolojinin şans işi olduğunu savunuyorum. Hele Hele televizyon alınırken dua edilip okunup üflenerek alınmalı :hihi

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
162
49
philıps olarak 55pus7805 kullanıyorum mükemel vestel kullandım 9500 serisi chot panelli berbattı phılıps gerçekten güzel uyanık olmak lazım yeni yazılımla amblgt duvar kağıdı mevcutur ayarlaya bilirsin cihaznı güncelle yazılım mevcut görüntü kalitesi süper vestel iyi televizyon yapsın ürünün arkasında olsun onu alalım adamlar fabrika var ama yerli malı değil kanmasın kimse fabrika her markayı çakıyor montaj fabrikası 5000tl phılıpse verdim aldım neflix smart kısmı güzel

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
philıps olarak 55pus7805 kullanıyorum mükemel vestel kullandım 9500 serisi chot panelli berbattı phılıps gerçekten güzel uyanık olmak lazım yeni yazılımla amblgt duvar kağıdı mevcutur ayarlaya bilirsin cihaznı güncelle yazılım mevcut görüntü kalitesi süper vestel iyi televizyon yapsın ürünün arkasında olsun onu alalım adamlar fabrika var ama yerli malı değil kanmasın kimse fabrika her markayı çakıyor montaj fabrikası 5000tl phılıpse verdim aldım neflix smart kısmı güzel
CHOT zaten iyi bir panel üreticisi değil diye biliyorum.
Keşke Samsung veya AUO panelli bir Vestel baksaydınız.

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
162
49
halkı sizler aydınlatıyorsunuz tavsiye formu olarak ama vestel mağzaları olsun vatan teknosa gibi mağzalar panel konusunda bilgi deneyim yok günü kurtarmak mağza vestel 58u9500 paneli samsung panel dedi sattı ervis kurdu giti ssonra sizlerle irtibat kurdum chot panel dediniz 5 gün sonra mağza değişim istedim değişim olmadı hakem heyetide red verdi bende sattım ondan öncede awox 5600 vardı berbat sattım onuda vestel awox yanlarından geçmiyorum param haram olsun tüketci kullanıcılar dikkat ettsin tasviye formu iyiki var burdan ustalara teknik arkadaşlara selam olsun

U Çevrimdışı

Utkusazli

Yeni Üye
9 Nis 2021
23
34
Buradan öğrendiğime göre Samsung panelli bir 65u9500 kullanıyorum ve 50pus7805'e göre fazlasıyla ileride bi tv. Vestelin smart tarafı hele Philipsten çok ileride.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
halkı sizler aydınlatıyorsunuz tavsiye formu olarak ama vestel mağzaları olsun vatan teknosa gibi mağzalar panel konusunda bilgi deneyim yok günü kurtarmak mağza vestel 58u9500 paneli samsung panel dedi sattı ervis kurdu giti ssonra sizlerle irtibat kurdum chot panel dediniz 5 gün sonra mağza değişim istedim değişim olmadı hakem heyetide red verdi bende sattım ondan öncede awox 5600 vardı berbat sattım onuda vestel awox yanlarından geçmiyorum param haram olsun tüketci kullanıcılar dikkat ettsin tasviye formu iyiki var burdan ustalara teknik arkadaşlara selam olsun
Orada işte kutu üzerindeki seri numara devreye giriyor.
Mağazadaki yetkili bu detaylarla ilgilenmez.
Seri numaraya göre forumdan öğrenip alsaydınız denk getirebilirdiniz.
Neyse geçmiş olsun diyelim, yine bekleriz. :ok

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
162
49
geçmişe mazi ..
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

geçmişe mazi ..
geçmişe mazi ..
vestelin ali cengiz oyunlarınımı takip edlim dürüst satıcılık anlayışını mı takip edelim bir atasözü var deveye demişler niye boynun eğri nerem doğru ki demiş yani vestelin hangi işi doğru sizler olayı benden daha iyi biliyorsunuz vestelin yeni ürettiği televizyonların kumandasına bakın pil kapağının açıldığı bölüm de vida yuvası var fakat vidasını vermez neden reklamlardan sonra söyleyecem

Son düzenleme:
U Çevrimdışı

Utkusazli

Yeni Üye
9 Nis 2021
23
34
Hızlı akan bi görüntünün videosunu çekip aynı yerde durdum sonucu aktarıyorum.

58pus7805

IMG_20210506_172404.jpg

Vestel 65u9500 (samsung panel)

IMG_20210506_172348822b832798ee039c.jpg

Philips'te acayip ghosting var. Açıkçası 65u9500 50 hertz ise, 50pus7805'in gerçek yenileme değeri 25 hertz falan olsa gerek.

A Çevrimdışı

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
162
49
geçin bu ayakları phılıpsın 55 pus 7805 menüden uzman ayarı var gir oraya görelim vestelin neyini savunuyon ikiside çin malı neyi savunuyorsun tarafsız olalım vestelin sonuçta 55 9403 olsa tamam 9500 serileri yorumlarına bakınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt