Philips 50pus7805 Ve Hayal Kırıklığı (görüntü karşılaştırmalı)

U Çevrimdışı

Utkusazli

Yeni Üye
9 Nis 2021
23
34
geçin bu ayakları phılıpsın 55 pus 7805 menüden uzman ayarı var gir oraya görelim vestelin neyini savunuyon ikiside çin malı neyi savunuyorsun tarafsız olalım vestelin sonuçta 55 9403 olsa tamam 9500 serileri yorumlarına bakınız
Dostum senin zorun ne? Kendini ikna turları mı bunlar. Kafan neyi almıyor anlamıyorum. Bu konu 50pus7805 üzerine. Senin televizyonun 55pus7805 ve panelleri farklı. Senin tv panelin daha iyi olabilir. Git başka yerde kendini tatmin et. Ben bak senin gibi işkembeden sallamıyorum. İnsanlar aydınlansın ve bu çöp tv'yi almasın diye karşılaştırmalı örnekler atıyorum. Sen herhalde beni kendin gibi aldığın malı kutsallaştıran ve iyisini aldığı konusunda kendini kandıran biri zannettin. Bir de reklam diyor aklınca.

IMG20210506194323ef4797fb61752cd3.jpg

Bak bu 3 tv de benim görüyor musun? Herkesi kendin gibi aldığı şeyin fanatiği zannetme. Bırak ben berbat televizyonumu eleştirebileyim müsadenle. Bu tv berbat çünkü. Benim yaptığım hatayı insanlar yapmasınlar diye.

A Çevrimiçi

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
156
49
televizyon phılıps 55 pus7805 gayet başarılı gerçekten güzel bir televizyon ekonomik güzel kullanıcı olarak vestelde 55 9403 derim

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Dostum senin zorun ne? Kendini ikna turları mı bunlar. Kafan neyi almıyor anlamıyorum. Bu konu 50pus7805 üzerine. Senin televizyonun 55pus7805 ve panelleri farklı. Senin tv panelin daha iyi olabilir. Git başka yerde kendini tatmin et. Ben bak senin gibi işkembeden sallamıyorum. İnsanlar aydınlansın ve bu çöp tv'yi almasın diye karşılaştırmalı örnekler atıyorum. Sen herhalde beni kendin gibi aldığın malı kutsallaştıran ve iyisini aldığı konusunda kendini kandıran biri zannettin. Bir de reklam diyor aklınca.

Bak bu 3 tv de benim görüyor musun? Herkesi kendin gibi aldığı şeyin fanatiği zannetme. Bırak ben berbat televizyonumu eleştirebileyim müsadenle. Bu tv berbat çünkü. Benim yaptığım hatayı insanlar yapmasınlar diye.
Biraz daha sakin lütfen siz eleştiride haklı olabilirsiniz ancak bu forumda en çok eleştirilen seri 9500 olduğu için şaşırılması normal, çabamız sizlerin deneyimleri ile daha doğru sonuçlara ulaşmak

U Çevrimdışı

Utkusazli

Yeni Üye
9 Nis 2021
23
34
Biraz daha sakin lütfen siz eleştiride haklı olabilirsiniz ancak bu forumda en çok eleştirilen seri 9500 olduğu için şaşırılması normal, çabamız sizlerin deneyimleri ile daha doğru sonuçlara ulaşmak

Ben tecrübe aktarıyorum ve destekliyorum da bunu. Daha xbox tecrübemi de aktarıcam. Philips orada da gerçekten berbat. 65u9500 o konuda da çok daha ileride. Gerçek bir deneyim yok bu tv hakkında hiç. Ben mesela almadan önce böyle bi konu görsem bunu almazdım. Amacım o yüzden bu konuyu canlı tutmak. Ben bi hata yaptım başkaları yapmasın.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ben tecrübe aktarıyorum ve destekliyorum da bunu. Daha xbox tecrübemi de aktarıcam. Philips orada da gerçekten berbat. 65u9500 o konuda da çok daha ileride. Gerçek bir deneyim yok bu tv hakkında hiç. Ben mesela almadan önce böyle bi konu görsem bunu almazdım. Amacım o yüzden bu konuyu canlı tutmak. Ben bi hata yaptım başkaları yapmasın.
Yani neticede hem siz hem Atakan bey doğruya ulaşmak istiyor kimse marka fanatiği değildir bu forumda müsterih olun, merakla bekliyoruz deneyimlerinizi

A Çevrimiçi

atakan05

Aktif Üye
7 Kas 2019
156
49
bende vestelle mahkemelik oldum ürünün arkasında olmadı tasviye formdan uyandım artık vede vestel ürünü karışık panel sunuyor bende diyorum ustaların deneyleriyle 9500 den uzak dur baktım vestelin diğer serileri diğer markalarla kafakafaya gidiyor hemen sattım araştırdık ve fiat düşünce 55pus7805 aldım çokda güzel çalışıyor maşallah birde yeni yazılım gelince çok güzel oldu ayarlara girecen menüsü zengin neflix üyesiyim 4k fimi izle birde vestelde izle konu televizyonunu yeniden ayarla phıplıs şifre kumandası123654 gir bak tevizyonun güncel olsun yazılım iyi seyirler konu kapanmıştır

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
bende vestelle mahkemelik oldum ürünün arkasında olmadı tasviye formdan uyandım artık vede vestel ürünü karışık panel sunuyor bende diyorum ustaların deneyleriyle 9500 den uzak dur baktım vestelin diğer serileri diğer markalarla kafakafaya gidiyor hemen sattım araştırdık ve fiat düşünce 55pus7805 aldım çokda güzel çalışıyor maşallah birde yeni yazılım gelince çok güzel oldu ayarlara girecen menüsü zengin neflix üyesiyim 4k fimi izle birde vestelde izle konu televizyonunu yeniden ayarla phıplıs şifre kumandası123654 gir bak tevizyonun güncel olsun yazılım iyi seyirler konu kapanmıştır
Ama bak bu da doğru yaklaşım değil, panel tipleri farklı iki modelden bahsediyorsunuz ayrıca hem size hem konu sahibine inanıyoruz yarıştırmaya gerek yok mağduriyetleri, yapılması gereken ayarlar konusunda daha yapıcı bir şekilde yardımcı olursanız belki fayda bile olur

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış
U9500 gerçekten 50pus7805 göre iyise sıkıntı büyük ?
Tabiki 65 te vestelde boe ve LG ağırlığı var iki panel de güzel. Ne güzel memnunsaniz.
Hocam ben napicam ?? 55pus7805 hayalim batti suan bu yorumlar ve gorunce aglicam resmen artik televizyon almak neden bukadar zor ya secemiyorum…

X Çevrimdışı

XYLON

Kayıtsız / Doğrulanmamış

Hocam 7805de spotify varmiydi acaba ? Smart tv icinde spotify varmi diye merak ettimde

CHOT zaten iyi bir panel üreticisi değil diye biliyorum.
Keşke Samsung veya AUO panelli bir Vestel baksaydınız.
Umut hocam paneller hakkinda baya bilgiye sahipsiniz lutfen banada yardim edermisiniz 7kya kadar butcem var va panel bana uygun en iyi va panel ureticisi hangisidir ve 55inc bakiyorum 55-58 inc o civar biraz buyuk olsun istiyorum zorlarsam 65 belki duvar musait buna geceleri izlicem ve tek o yuzden va sectim tam karsidan izlicem ama led secimini yapamadim bana guzel bir panel uretcisi veya model soylermisiniz vestel grundig toshiba hitachi fark etmez bunlardan falan varsa eger bir tercih model cok iyi olur benim icin va olup direct led modeller cok hosuma gitti gecen ama panda panel kullaniyormus galiba toshiba 58inc iyimidir bilmiyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri