philips 48pfk5500/12

K Çevrimdışı

kadircik

Aktif Üye
11 Haz 2019
59
48
Konu yanlış yerde ama ben yazayım yine de Philips için çok zor bir işlev maalesef bu kanal işi, bir Türk yazılımcı küçük bir program yazmış deneyin bence
teşekkürler birde tvninin açık kalma çalışma süresine nasıl bakarız vestel menü+4725 bunda nasıl

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Konu yanlış yerde ama ben yazayım yine de Philips için çok zor bir işlev maalesef bu kanal işi, bir Türk yazılımcı küçük bir program yazmış deneyin bence
Senden öğrendim sevgili Özgür, Hiç bilmiyordum bak bizim Phılıpsci arkadaşlar da bence bilmiyor bunu :alala

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Senden öğrendim sevgili Özgür, Hiç bilmiyordum bak bizim Phılıpsci arkadaşlar da bence bilmiyor bunu :alala
Benim lakabım Google amca, kısa bir araştırmayla buldum, programı yazan Onur arkadaşımızın eline sağlık diyelim ?
Çalışıp çalışmadığı test edilmeli bence onu bilmiyoruz Philips olmadığı için elimizde

K Çevrimdışı

kadircik

Aktif Üye
11 Haz 2019
59
48
Bilmiyorum maalesef size yazdığımı Google dan buldum ufak bir araştırmayla bulabilirsiniz sanıyorum ki
o işe yaramadı tvden aldığım yedekte xml dosya oluşturmuyor bu tv android şuaradan denedim oda reapir dosyasını seçiyon no found diyor birkaç farklı versiyodada aynı hata

K Çevrimdışı

kadircik

Aktif Üye
11 Haz 2019
59
48
kanal silimedin lakin favori ekleyerek onca kanal gezip oluşturdum bikaç repair dosyası indir ekleyince benim tnnin modelini görüyorum lakin kanal görünmüyor görükenlerde başka model oluyor ondada zaten düzenleme olmuyor tvye atılmıyor pilips be yapmak istemiş bilmiyor almamal lazım bu markadan teşekkürler birde youtebe açılmıyor wifiden nete bağlandım yüklü tarayıcadan nete giriyor googleplayerdan güncelleyim dedim şifre yanlış diyor acaba pilips bunudamı kısıtlamış bikaç kere tvyi sıfırladım Aragorn Aragorn, TEKNOwest TEKNOWEST,

Son düzenleme:
omrdml Çevrimdışı

omrdml 

Aktif Üye
19 Eyl 2019
354
Ben üzülerek söylüyorum ki, gitmiyorum Philips için gelen isteklere. Bu tarz bir menü saçması bir dönem Vestel üretimi Loewe'lerde vardı. Ama ahşap görünümlü detayları vardı, güzeldi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri