Pc ekranını kablosuz baglama sorunu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
Hocam daha önce windows 10 da wireless diaplay çalışmıyordu fakat Sonradan çalışıyor diyen kimseyi duymadım. Benim windows 8 de çalışan şey. İlginç şekilde windows 10 da çalışmıyor. Denemediğim yöntem kalmadı.
Ethernet kartı atheros qualcom yazıyor ondan mı acaba windows 10 da bağlanması. (pc de tv yi görüyorum. Ama bağlanmıyor)

Sürücü güncellemeyi deneyin.

F Çevrimdışı

firok33715

Aktif Üye
19 Şub 2020
231
Sorun kesinlikle win 10 ile alakalı. Bende windows 8 ile bağlanıyordum
Hocam daha önce windows 10 da wireless diaplay çalışmıyordu fakat Sonradan çalışıyor diyen kimseyi duymadım. Benim windows 8 de çalışan şey. İlginç şekilde windows 10 da çalışmıyor. Denemediğim yöntem kalmadı.
Ethernet kartı atheros qualcom yazıyor ondan mı acaba windows 10 da bağlanması. (pc de tv yi görüyorum. Ama bağlanmıyor)

Hocam bende Windows 10'da tv ye bağlanmama sorunu V5.7.20.0 sürümünde oluyordu ama Windows 8.1'de sıkıntısız bağlanıyordu. Sonrasının da çıkan yeni sürümlerde Windows 10'a sorunsuz bir şekilde bağlanıyor. Bu arada pc deki wifi kartı:

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
merhaba
pc veya telefonun herhangi bir ağa bağlı olması gerekmiyor.
modemi kapatınız herzamanki gibi tv den wireless display i açın.ardından pc den yada tv den miracasti açın...iki cihazda tv ve pc yada telefon mevcut wireless donanımı kullanarak haberleşiyor yani herhangi bir köprüye ihtiyaç yok.windows güvenlik duvarı ayarlarını kontrol ediniz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

S Çevrimdışı

sertokus

Yeni Üye
18 Şub 2018
44

buradaki sürücüyü uyumluluk modunda kurdum ve bağlantı başarısız hatası almasasamda tv bir kaç kere bağlanmaya çalıştı. Ekran siyah oldu. Ama tekrar wireless display ekranına düştü. pc mi hiç ekleyemiyordum pc ye. İlk defa ekledim. Aynı zamanda aygıt yöneticisinde miracast cihazlar olarak tv ismim yazdı.

Ama bağlantıyı hala sağlayamadım. Benim wifi kartım atheros qualcom
bilgisayarım acer aspire e-572g serisi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620

buradaki sürücüyü uyumluluk modunda kurdum ve bağlantı başarısız hatası almasasamda tv bir kaç kere bağlanmaya çalıştı. Ekran siyah oldu. Ama tekrar wireless display ekranına düştü. pc mi hiç ekleyemiyordum pc ye. İlk defa ekledim. Aynı zamanda aygıt yöneticisinde miracast cihazlar olarak tv ismim yazdı.

Ama bağlantıyı hala sağlayamadım. Benim wifi kartım atheros qualcom
bilgisayarım acer aspire e-572g serisi

Bu teknoloji en iyi Intel işlemci ve Intel ağ kartları ile yapılmıyor muydu zaten?
Intel'in teknolojisiydi Wi-Di, geliştirmeyi bıraktı tabi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt