Panel Tamiri Hakkında Bilmek İstedikleriniz, Panel Nasıl Tamir Edilir?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Ekranı kırık tv yi nasıl tamir ediyorlarmış hayret, ben de yeni bir şey buldular sandım. Ne dersin A Adem Helvacı ustam bu işe
Kırık paneli de yapıyorlarsa bu Suriyeli kardeşlerime şimdiden 1500 adetlik ilk kontenjanı seve seve ayırtabilirim :)))) (Tanışmasak da bilirim kendilerini)

Finale yakın sarfettikleri 'Ticari Ahlak Gereği, son kullanıcıya hizmet vermiyorlar'' sözü ne kadar acı.

Anladığım kadarı ile bahsi geçen ticari ahlak, tamircilerin komisyonculuk yapma konusu :)

Al müşteriden tv yi, götür panel tamircisine, 500'e yaptır, tv sahibinden 1000tl al. E oldukça ahlaklı :ok

Bu tiplere inat bu zihniyeti yıkacağım bu ülkede. EMEK ile kazananın ciğerini sever, başımın üstünde tac ederim fakat komisyon çakallarına yem ettirmem bu vatandaşı..

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Kırık paneli de yapıyorlarsa bu Suriyeli kardeşlerime şimdiden 1500 adetlik ilk kontenjanı seve seve ayırtabilirim :)))) (Tanışmasak da bilirim kendilerini)

Finale yakın sarfettikleri 'Ticari Ahlak Gereği, son kullanıcıya hizmet vermiyorlar'' sözü ne kadar acı.

Anladığım kadarı ile bahsi geçen ticari ahlak, tamircilerin komisyonculuk yapma konusu :)

Al müşteriden tv yi, götür panel tamircisine, 500'e yaptır, tv sahibinden 1000tl al. E oldukça ahlaklı :ok

Bu tiplere inat bu zihniyeti yıkacağım bu ülkede. EMEK ile kazananın ciğerini sever, başımın üstünde tac ederim fakat komisyon çakallarına yem ettirmem bu vatandaşı..
Her zaman her platformda ne gelirse elimden ben hazırım. ?

korkutsa Çevrimdışı

korkutsa 

Aktif Üye
6 Kas 2020
65
47
Hay ağzınıza sağlık. İlgimi çekti paylaşayım burada dedim. Konuşma ve şive garip gelse de, cihazları görünce yatırım yaptıkları için sonuna kadar izledim. Panel tamiri derken sanırım cof devre değişimini kastediyor. Kırık panelde de değişim anladım ben.

R Çevrimdışı

Rcdnsn

Yeni Üye
2 May 2021
4
34
Kasıtlı resmi çekmişler izleme almak için
İyi günler. Elimde bir sunny sn32dld12at022 model tv var. 10 yıllık televizyon. Şimdiye kadar 3 defa ledleri patladı kendim değiştirdim. En son standby ışığı yandığı halde tv açılmadı. Okuduğum kadarı ile besleme kart sorunu olduğunu anlayıp besleme kartını kontrol ederken patlattım. Yenisini alıp taktım. Standby ışığı yandı fakat kumanda tv yi açmadı. Düğmasinden açtım tv çalıştı. Bilgisayar modunda açıldı. Kumanda çalıştırmadığı içinde tv maduna geçemedim. Kumandayı kamera yoluyla kontorl ettim. Çalışıyor. Sorun neyden kaynaklıdır acaba bilen varmı. Teşekkür eder iyi günler dilerim. Yani üye olup yazacak yeri bulamadım çık karışık geldi. Bende buraya yazdım.

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
Konuyu doğru yere açtım mi bilemiyorum.
YouTube da şöyle bir video gördüm.bu polerizer katman, LCD TV eski modellerde mi böyle?
Şu an üretilen TV lerde ,panel önünde 3 serbest katman olarak ayrı ayrı bulunan polarizer ile aynı işi mı görüyor videoda değiştirdiği?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt