teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Tabii başlığı okuyunca "aha,bir hikaye daha mı" dediğinizi duyar gibiyim,değil mutlaka ama biraz esprili olsun istedim ?
(How to upload your playlist on Ottplayer panel)
Aslında yazılı anlatmama gerek yok,fotolar anlatıyor herşeyi. Önce tarayıcıdan ottplayer sitesine giriyoruz
ottplayer1.md.png

ottplayer2.png

ottplayer3.png

ottplayer4.png

ottplayer5.png

ottplayer6.png

ottplayer7.png

ottplayer8.png

ottplayer9.png

ottplayer10.png

ottplayer11.png

ottplayer12.png

ottplayer13.png

ottplayer14.png

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

Bratan 

Süper Üye
8 Kas 2018
907
43
anlatim icin tesekkürler
resimli hikaye diyince nedens aklima eski fotoromanlar geldi (liselileri birakin üniveriste mezunlari hatta tez yazanlar bile muhtemelen bilmez :P)
daha önce tizen altyapili samsung televizyonda indirdim bu uygulamayi giris bilgisi filan istedi üsendim duruyor öyle bununla ilgili bir kac sorum var bilen varsa yanlitlarsa iyi olur
  1. samsung tvlerde yani tizenlerde sorsunuz calisiyormu
  2. birisi iptv boxlardan hediye getirmis calisma sekli adres verip kullanici adi sifre yaz seklinde degil de adres veriyorsun cihazin mac adresinden aciyorlar örnegin server adresi olarak coklegalyayinlar.com/iptv.... tarzinda bi adres veriyorsun onlar acinca kanal listesi filan ordanmi geliyor ne oluyorsa artik bunu da detayli incelemedim bu uygulamada calisirmi böyle bi yöntem ona göre tv nin mac adresiyle bi hesap actirayim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
anlatim icin tesekkürler
resimli hikaye diyince nedens aklima eski fotoromanlar geldi (liselileri birakin üniveriste mezunlari hatta tez yazanlar bile muhtemelen bilmez :P)
daha önce tizen altyapili samsung televizyonda indirdim bu uygulamayi giris bilgisi filan istedi üsendim duruyor öyle bununla ilgili bir kac sorum var bilen varsa yanlitlarsa iyi olur
  1. samsung tvlerde yani tizenlerde sorsunuz calisiyormu
  2. birisi iptv boxlardan hediye getirmis calisma sekli adres verip kullanici adi sifre yaz seklinde degil de adres veriyorsun cihazin mac adresinden aciyorlar örnegin server adresi olarak coklegalyayinlar.com/iptv.... tarzinda bi adres veriyorsun onlar acinca kanal listesi filan ordanmi geliyor ne oluyorsa artik bunu da detayli incelemedim bu uygulamada calisirmi böyle bi yöntem ona göre tv nin mac adresiyle bi hesap actirayim

Bu uygulama şöyle çalışıyor, kişisel bir hesap oluşturuyorsunuz, hesabınıza bir liste dosyası yüklüyorsunuz; onu da tv üzerindeki uygulamadan giriş yapıp görüntüleyebiliyorsunuz.

Yani kısacası buluta kanal listesi atıp, uygulamaya herhangi bir yerden erişebiliyorsunuz.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Tabii başlığı okuyunca "aha,bir hikaye daha mı" dediğinizi duyar gibiyim,değil mutlaka ama biraz esprili olsun istedim :sirit
Aslında yazılı anlatmama gerek yok,fotolar anlatıyor herşeyi. Önce tarayıcıdan ottplayer sitesine giriyoruz
ottplayer1.md.png

ottplayer2.png

ottplayer3.png

ottplayer4.png

ottplayer5.png

ottplayer6.png

ottplayer7.png

ottplayer8.png

ottplayer9.png

ottplayer10.png

ottplayer11.png

ottplayer12.png

ottplayer13.png

ottplayer14.png
Çok yerinde bir paylaşım oldu.SS ıp tv yi çözmüştüm ama otto playerda bir türlü halledememiştim.Teşekkürler.Aslında garavelli tv yi de deneseniz on numara olurdu.Onu yapamıyorum çünkü :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
1- Çok yerinde bir paylaşım oldu.SS ıp tv yi çözmüştüm ama otto playerda bir türlü halledememiştim. 2- Teşekkürler.Aslında garavelli tv yi de deneseniz on numara olurdu.Onu yapamıyorum çünkü :sirit
1- Açıkçası aşağıdaki konudan dolayı dün gece oturdum farklı bir posta adresine kayıt yaptım ve canlı foto aldım:
,

2- Dediğin olaya gelince,bunu da taaa 8 şubatta belirtmiştim,ama pek umursanmadı maalesef,yapacak bir şey yok,aha da o link de aşağıda. :)

baysui Çevrimdışı

baysui 

Aktif Üye
19 Şub 2019
293
37
Çok eskiden vardı buna da unuttum kullanmıyorum.. ss ip TV daha basitti. Ama bu ara farklı e-posta ile tekrar denerim.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
1- Açıkçası aşağıdaki konudan dolayı dün gece oturdum farklı bir posta adresine kayıt yaptım ve canlı foto aldım:
,

2- Dediğin olaya gelince,bunu da taaa 8 şubatta belirtmiştim,ama pek umursanmadı maalesef,yapacak bir şey yok,aha da o link de aşağıda. :sirit
Aslında otto playerda kanal play listi çıkardım.Tüm kanallar da gözüktü.Ama sıkıntı şurda tv de ki otto player ı açtığımda ( aynı e posta adresini yazdım ) orada listeyi malesefki göremiyorum.Birşeyler eksik ama onu bulamadım.Akşam tekrar bakarım.ıp tv aboneliği düşünüyorum.Yada d smart bu garavelli tv yi en azından kullandığımda bana fikir verir diye düşünüyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Aslında otto playerda kanal play listi çıkardım.Tüm kanallar da gözüktü.Ama sıkıntı şurda tv de ki otto player ı açtığımda ( aynı e posta adresini yazdım ) orada listeyi malesefki göremiyorum.Birşeyler eksik ama onu bulamadım.Akşam tekrar bakarım.ıp tv aboneliği düşünüyorum.Yada d smart bu garavelli tv yi en azından kullandığımda bana fikir verir diye düşünüyorum.
Resimleri takip et kesin yaparsın :ok

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
bunu kullanmasını bir türlü öğrenemedim
ssiptvden daha mı iyi.onda kanallar geçiş sırasında başta 5 sanıye donuyor

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Ne yaptimsa tv ye kanalllaribyukleyemedim.dha once birkez yapmistim sonra kaldirdim
Ssiptvde yuklenek cok kolay

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri