• Merhaba Ziyaretçi, (Arıza,Tavsiye,Yazılım) ilgili talepler için Bize Ulaşın panelini kullanmamanız rica olunur.

Ottplayer kayıt olma / oynatma -Resimli hikaye-

teraspy

The Emmi
Emektar
26 Kas 2018
1,686
113
59
Tabii başlığı okuyunca "aha,bir hikaye daha mı" dediğinizi duyar gibiyim,değil mutlaka ama biraz esprili olsun istedim 🙂
Aslında yazılı anlatmama gerek yok,fotolar anlatıyor herşeyi. Önce tarayıcıdan ottplayer sitesine giriyoruz

Son düzenleme:

Bratan

Bronz Üye
8 Kas 2018
135
43
38
anlatim icin tesekkürler
resimli hikaye diyince nedens aklima eski fotoromanlar geldi (liselileri birakin üniveriste mezunlari hatta tez yazanlar bile muhtemelen bilmez :P)
daha önce tizen altyapili samsung televizyonda indirdim bu uygulamayi giris bilgisi filan istedi üsendim duruyor öyle bununla ilgili bir kac sorum var bilen varsa yanlitlarsa iyi olur
  1. samsung tvlerde yani tizenlerde sorsunuz calisiyormu
  2. birisi iptv boxlardan hediye getirmis calisma sekli adres verip kullanici adi sifre yaz seklinde degil de adres veriyorsun cihazin mac adresinden aciyorlar örnegin server adresi olarak coklegalyayinlar.com/iptv.... tarzinda bi adres veriyorsun onlar acinca kanal listesi filan ordanmi geliyor ne oluyorsa artik bunu da detayli incelemedim bu uygulamada calisirmi böyle bi yöntem ona göre tv nin mac adresiyle bi hesap actirayim

Umut Barış

Sadece Forum
Yönetici
Süper Moderatör
23 Kas 2017
4,713
113
anlatim icin tesekkürler
resimli hikaye diyince nedens aklima eski fotoromanlar geldi (liselileri birakin üniveriste mezunlari hatta tez yazanlar bile muhtemelen bilmez :P)
daha önce tizen altyapili samsung televizyonda indirdim bu uygulamayi giris bilgisi filan istedi üsendim duruyor öyle bununla ilgili bir kac sorum var bilen varsa yanlitlarsa iyi olur
  1. samsung tvlerde yani tizenlerde sorsunuz calisiyormu
  2. birisi iptv boxlardan hediye getirmis calisma sekli adres verip kullanici adi sifre yaz seklinde degil de adres veriyorsun cihazin mac adresinden aciyorlar örnegin server adresi olarak coklegalyayinlar.com/iptv.... tarzinda bi adres veriyorsun onlar acinca kanal listesi filan ordanmi geliyor ne oluyorsa artik bunu da detayli incelemedim bu uygulamada calisirmi böyle bi yöntem ona göre tv nin mac adresiyle bi hesap actirayim
Bu uygulama şöyle çalışıyor, kişisel bir hesap oluşturuyorsunuz, hesabınıza bir liste dosyası yüklüyorsunuz; onu da tv üzerindeki uygulamadan giriş yapıp görüntüleyebiliyorsunuz.

Yani kısacası buluta kanal listesi atıp, uygulamaya herhangi bir yerden erişebiliyorsunuz.

nctemiz

Bronz Üye
15 Ocak 2019
96
18
41
Tabii başlığı okuyunca "aha,bir hikaye daha mı" dediğinizi duyar gibiyim,değil mutlaka ama biraz esprili olsun istedim :sirit
Aslında yazılı anlatmama gerek yok,fotolar anlatıyor herşeyi. Önce tarayıcıdan ottplayer sitesine giriyoruz

Çok yerinde bir paylaşım oldu.SS ıp tv yi çözmüştüm ama otto playerda bir türlü halledememiştim.Teşekkürler.Aslında garavelli tv yi de deneseniz on numara olurdu.Onu yapamıyorum çünkü :sirit

teraspy

The Emmi
Emektar
26 Kas 2018
1,686
113
59
1- Çok yerinde bir paylaşım oldu.SS ıp tv yi çözmüştüm ama otto playerda bir türlü halledememiştim. 2- Teşekkürler.Aslında garavelli tv yi de deneseniz on numara olurdu.Onu yapamıyorum çünkü :sirit
1- Açıkçası aşağıdaki konudan dolayı dün gece oturdum farklı bir posta adresine kayıt yaptım ve canlı foto aldım:
,

2- Dediğin olaya gelince,bunu da taaa 8 şubatta belirtmiştim,ama pek umursanmadı maalesef,yapacak bir şey yok,aha da o link de aşağıda. :sirit

baysui

Aktif Üye
19 Şub 2019
37
18
32
Çok eskiden vardı buna da unuttum kullanmıyorum.. ss ip TV daha basitti. Ama bu ara farklı e-posta ile tekrar denerim.

nctemiz

Bronz Üye
15 Ocak 2019
96
18
41
1- Açıkçası aşağıdaki konudan dolayı dün gece oturdum farklı bir posta adresine kayıt yaptım ve canlı foto aldım:
,

2- Dediğin olaya gelince,bunu da taaa 8 şubatta belirtmiştim,ama pek umursanmadı maalesef,yapacak bir şey yok,aha da o link de aşağıda. :sirit
Aslında otto playerda kanal play listi çıkardım.Tüm kanallar da gözüktü.Ama sıkıntı şurda tv de ki otto player ı açtığımda ( aynı e posta adresini yazdım ) orada listeyi malesefki göremiyorum.Birşeyler eksik ama onu bulamadım.Akşam tekrar bakarım.ıp tv aboneliği düşünüyorum.Yada d smart bu garavelli tv yi en azından kullandığımda bana fikir verir diye düşünüyorum.

teraspy

The Emmi
Emektar
26 Kas 2018
1,686
113
59
Aslında otto playerda kanal play listi çıkardım.Tüm kanallar da gözüktü.Ama sıkıntı şurda tv de ki otto player ı açtığımda ( aynı e posta adresini yazdım ) orada listeyi malesefki göremiyorum.Birşeyler eksik ama onu bulamadım.Akşam tekrar bakarım.ıp tv aboneliği düşünüyorum.Yada d smart bu garavelli tv yi en azından kullandığımda bana fikir verir diye düşünüyorum.
Resimleri takip et kesin yaparsın :ok

teraspy

The Emmi
Emektar
26 Kas 2018
1,686
113
59
Ne yaptimsa tv ye kanalllaribyukleyemedim.dha once birkez yapmistim sonra kaldirdim
Ssiptvde yuklenek cok kolay
Büyük ihtimal alışkanlıktan dolayıdır,yoksa gerçekten kolay, ama sanırım ott de yoğunluk daha fazla gibi,ssipye nazaran,çünkü dosya bile zor yükleniyor,ama resimleri takip etsen kesin yaparsın sevgili beyzabetül,bence tarayıcıda diğer sekmede resimleri açıp da denesen,birde neyi yüklüyorsun acabai , garaveliyi deme sakın,çünkü kodlama uyumsuz garavelinin,o yüzden yüklenmiyor,bilgin olsun.

Üst Alt