teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ottplayer11.png

Burayı uygula tekrar,ottplayer.es girip en iyisi.

N Çevrimdışı

nctemiz

Aktif Üye
15 Ocak 2019
312
46
Haydaaa,acaba widgetten iki tane device eklemiş olmayasın,aklıma bu geliyor sadece,ottplayer.es sitesine login olup,devicelerine bak bakalım,belkide yüklediğin listeyi kaydettiğin device ile ilişkilendirememişindir,oradan listeni bulup ,kaydettiğin (tvde görünen) device ile ilişkilendir.

Başka bişey başka bişey, ben yazdım ott'ye,sakın fikolojiyi almayın,iki saat bekletin dedim :gul

Bunu köyden dönünce bir inceliyeyim bakayım,peki başka dosyayı açıyormu acaba,denedinmi?

hosbulduk,bende ikinciyi yandex ile aldım,sorun olmadı ama hemende olmadı yani ,fikoloji gibi bekledim kapılarında ?
Evet denedim otto player ile izleyemedim.Birşeyler atlıyorum ama nereyi

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
OK yazısı her zaman çıkmaz,ama tvde widget.ottplayer.es girdiğinde karşında zaten device listesi gelecek tek tek ,kumandanın sağ < ve sol > tuşlarıyla seçiyorsun deviceyi,birde dediğim gibi device ile ilişkiledir listeni yoksa göremezsin :ok
En kötü ihtimal ,tüm deviceleri silip,tek bir tane ekleyip iptv listeni onunla ilişkilendirirsin olur biter.
widget .ottplayer .es sitesınde bilgisayardan giriyordum.tvden mı girmem gerek
ssıptv uygulaması da açılırken donup kalıyor.kaldırıp yüklüyorum ancak düzelıyor.bunun da nedenini anlamış değilım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
ssıptv uygulaması da açılırken donup kalıyor.kaldırıp yüklüyorum ancak düzelıyor.bunun da nedenini anlamış değilım
Fark etmez,istediğini kullanabilirsin,pc daha iyi tabii :) ,ssıp konusunu inan bilmiyorum,test aşamasındayım henüz ssip ile.

T Çevrimdışı

turan56 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
54
68
bir iptv url sini aynı anda 2 yerde kullanamazsınız proğram kaldırmaya gerek yok birinden birini kapatınız yani ya ssıptv veya ott.player'den izleyebilirsiniz

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
bir iptv url sini aynı anda 2 yerde kullanamazsınız proğram kaldırmaya gerek yok birinden birini kapatınız yani ya ssıptv veya ott.player'den izleyebilirsiniz
galiba yanlış anladınız.iki yerden ızlemıyorum.ssıptv yı bazen açarken sımgesı ekranda donup kalıyor .bende kaldırıp tekrar kuruyorum düzeli,yor.yani otplayer ıle alakası yok

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42
Alakası yok ama yeni konu açıp kirlilik yapmak istemedim.

Ott player hata veriyor, açılmıyor.
ssip tv ile ihtiyacımı gideriyorum.
Sizde de böyle mi ?

Son düzenleme:
mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
Ott player'ın sitesi telefon numaramızı onaylatmamızı istiyor fakat bir türlü telefonumu kaydettiremiyorum ''send sms error try again later'' diyor.
90 ve devamında telefonumu yazıyorum ama kabul etmiyor.

mightythor Çevrimdışı

mightythor 

Aktif Üye
6 Tem 2018
499
49
E-maille giriş olmuyormu acaba :alala
Ben 1-2 senedir kayıtlı üyeyim zaten ama telefon doğrulatması istiyor ne yaptıysam olmadı hatta telefonun mesaj ayarlarını kontrol ettirdim,mesaj alıp vermede hiçbir sorun yok ama ott.es sitesinde telefonu kaydedemiyorum.İsterseniz sizde bir deneyin bakalım sonuç ne olacak.

S Çevrimdışı

sanalkanka

Yeni Üye
16 May 2019
14
50
ottplayer M3U veya M3U8 dosya yüklediğim halde çalışmıyor mp4 yüklendinmi açılıyor anlamadım gitti ss-iptv.com yüklediklerim açılıyor bu konu hakkında bilgisi olan varmıdır

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt