Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
Oppo Realme 10.000 mAh Powerbank 179 TL yerine sadece 54.90 TL!

81kS-9QsCYL._AC_SL1500_.jpg

Dipnot : 2 ürün de 18 Watt çıktı dostlar. Sarı veya siyah fark etmiyor. Editör hatasıymış.

Son düzenleme:
heamvivma Çevrimdışı

heamvivma 

Aktif Üye
21 May 2020
417
33
Bende sabah görmüştüm ve hemen sipariş vermiştim. Dolar kurunun bu denli yüksek olduğu bir zamanda böyle bir ürünü bu fiyata almak güzel oldu.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
İndirimli fiyatı ile indirim öncesi fiyatı düşünen akıllara birden fazla soru getiriyor maalesef.

Ürünün içeriği ve kalitesinden bağımsız bu Fiyatlandırma politikası hoş değil...

Not; bu tarz bir şeye ihtiyacı olanlar kaçırmasın bence.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,609
İndirimli fiyatı ile indirim öncesi fiyatı düşünen akıllara birden fazla soru getiriyor maalesef.

Ürünün içeriği ve kalitesinden bağımsız bu Fiyatlandırma politikası hoş değil...

Not; bu tarz bir şeye ihtiyacı olanlar kaçırmasın bence.

Ürünü takip edenler zaten piyasasını biliyor da, bilmeyenler aldanabiliyor.
Ama yine de Amazon güzel indirim yapıyor o bir gerçek.
Diğer firmalar indirim konusunda bu kadar eli açık değil maalesef.

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ürünü takip edenler zaten piyasasını biliyor da, bilmeyenler aldanabiliyor.
Ama yine de Amazon güzel indirim yapıyor o bir gerçek.
Diğer firmalar indirim konusunda bu kadar eli açık değil maalesef.
İşin güzeli içinden kablo da çıkıyormuş hem de çift başlı bence iyi bir fırsat. Amazon prime da inanılmaz hızlı,geçen gün pazar günü akşam 17 de bir kitap sipariş ettim, İstanbul'dan Bursa'nın İzmir çıkışı en uzak mahallesine ertesi gün saat 10 da geldi küçük dilimi yuttum. 7.90 a prime a üye olup inanılmaz avantajlar kazanılıyor.

B Çevrimdışı

birgecevakti

Yeni Üye
18 Şub 2021
38
39
çift usb giriş olsa hemen alırdım tek usb olmasından dolayı şuan alamayacağım amazon yorumlarından birinde 20000 lik boyutunda demiş normalde küçük olması lazım bence alan bi ön tanıtım yaparsa güzel olur, Qualcomm'dan QC 4.0 yazıyor ama türk video tanıtımına denk gelmedim yabancı tanıtım da eğer izlediğim ürün bu ürüse arkasındaki etikette QC 4.0 diye bir ibare göremedim ayrıca videoda rated capacity 6200 mah olarak görüyorum galiba bu gerçek değeri olabilir mi

Ayrıca
ürünü şuan alırsam 50 tl ye gelecek acaba iki ürün arasında hangisi daha iyi gibi

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
çift usb giriş olsa hemen alırdım tek usb olmasından dolayı şuan alamayacağım amazon yorumlarından birinde 20000 lik boyutunda demiş normalde küçük olması lazım bence alan bi ön tanıtım yaparsa güzel olur, Qualcomm'dan QC 4.0 yazıyor ama türk video tanıtımına denk gelmedim yabancı tanıtım da eğer izlediğim ürün bu ürüse arkasındaki etikette QC 4.0 diye bir ibare göremedim ayrıca videoda rated capacity 6200 mah olarak görüyorum galiba bu gerçek değeri olabilir mi

Ayrıca
ürünü şuan alırsam 50 tl ye gelecek acaba iki ürün arasında hangisi daha iyi gibi
Bir arkadaş iki tane 5000 mah telefon şarj ettim demiş

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bende aldım arkadaş bi gelsin ameliyat masasına yatırıp içindeki pil neymiş ne değilmiş paylaşırım bakalım kaçlık çıkacak içinden :kiskis

Ekran-Alintisibf30aeaed9fa897d.png

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Umarım güven veren bir üründür.
orası bende Umut Barış Umut Barış hocam garanti peşinde değilim 55'TL lik ürün içini açar kullanılan pil tipi amperi vs sarj devresi detaylı inceleme yaparım :kiskis

Moderatör tarafında düzenlendi:
B Çevrimdışı

birgecevakti

Yeni Üye
18 Şub 2021
38
39
Bende aldım arkadaş bi gelsin ameliyat masasına yatırıp içindeki pil neymiş ne değilmiş paylaşırım bakalım kaçlık çıkacak içinden :kiskis

Ekran-Alintisibf30aeaed9fa897d.png

Ürün ekrandaki sol resimlerinde 12w hızlı şarj yazıyor, ürün hakkında bölümünde 18 w yazıyor sayfanın altında üreticiden bölümündeki resimde ise Qualcomm'dan QC 4.0 yazıyor ? ürün incelemenizi merakla bekliyor olacağım yarın büyük olasılıkla sonuçlanır dimi ? umarım sizden inceleme sonuçları gelene kadar fiyatı aynı kalır

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Ürün ekrandaki sol resimlerinde 12w hızlı şarj yazıyor, ürün hakkında bölümünde 18 w yazıyor sayfanın altında üreticiden bölümündeki resimde ise Qualcomm'dan QC 4.0 yazıyor ? ürün incelemenizi merakla bekliyor olacağım yarın büyük olasılıkla sonuçlanır dimi ? umarım sizden inceleme sonuçları gelene kadar fiyatı aynı kalır
aslında ihtiyaç yoktu amazon sattığı için orjinal ürün olduğu için birde youtube detaylı incelemesi yok herkes yüzeysel incelemiş şunun bir içini açında millet içini görsün değilmi ne kullanmışlar bence al stok vs fiyat artabilir bence fiyatı makul birde değerleri yazdığı gibi ise fiyat değişmezse farklı projelerde değerlendirmek adına 3 adet daha alacağım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri