A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
Ürün ekrandaki sol resimlerinde 12w hızlı şarj yazıyor, ürün hakkında bölümünde 18 w yazıyor sayfanın altında üreticiden bölümündeki resimde ise Qualcomm'dan QC 4.0 yazıyor ? ürün incelemenizi merakla bekliyor olacağım yarın büyük olasılıkla sonuçlanır dimi ? umarım sizden inceleme sonuçları gelene kadar fiyatı aynı kalır
18w cıkıs sarj yazanı siyah olanı tek usb li type c olan
12w sarı olanı cift usbli olarak resimlerde inceleyiniz .
emsallerine gore aynı sitede aynı fiyatlara farklı markalarda mevcut fakat bundaki guven garantili olması sanırım .

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
İşin güzeli içinden kablo da çıkıyormuş hem de çift başlı bence iyi bir fırsat. Amazon prime da inanılmaz hızlı,geçen gün pazar günü akşam 17 de bir kitap sipariş ettim, İstanbul'dan Bursa'nın İzmir çıkışı en uzak mahallesine ertesi gün saat 10 da geldi küçük dilimi yuttum. 7.90 a prime a üye olup inanılmaz avantajlar kazanılıyor.
Çoğu powerbank'ten zaten kablo çıkıyor.
Prime'ın farkını fazla hissetmedim ben açıkçası.
En büyük avantajı indirimi erkenden öğrenmek.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Ürün ekrandaki sol resimlerinde 12w hızlı şarj yazıyor, ürün hakkında bölümünde 18 w yazıyor sayfanın altında üreticiden bölümündeki resimde ise Qualcomm'dan QC 4.0 yazıyor ? ürün incelemenizi merakla bekliyor olacağım yarın büyük olasılıkla sonuçlanır dimi ? umarım sizden inceleme sonuçları gelene kadar fiyatı aynı kalır

18 Watt çıkış sadece PD, QC protokolleri olan cihazlarda geçerli. (PD = USB Power Delivery, QC = Qualcomm Quick Charge)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Dizi film servisinin gelişmesi lazım. Beni cezbetmemişti.
Teslimat konusu pandemi nedeniyle değişken, bir yorum yapamıyorum.
Diziler içinde çok iyiler var, filmler gelişecektir ama totalde 7.90 a bu kadar çok şeyi yapacak başka bir babayiğit yok, kargo yakın iller için gerçekten şok edici hızda pandemiye rağmen, aynı anda hb ve amazon dan verilen sipariş arasında 2 tam gün fark oluyor bende

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Prime in avantajı kargo bedava, çok kısa sürede teslimat ve 7 90 a bir sürü film ve dizi daha ne olsun
Ben prime üyesi değilim benim kargoda bedava :hihi bursa, ya kargoya teslim edildikten sonra ertesi gün teslimat oluyor yarın kargoya verilirse çarşamba bende ürün fazla türkçe içerik olmadığı için tercih etmiyorum primeyi

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Diziler içinde çok iyiler var, filmler gelişecektir ama totalde 7.90 a bu kadar çok şeyi yapacak başka bir babayiğit yok, kargo yakın iller için gerçekten şok edici hızda pandemiye rağmen, aynı anda hb ve amazon dan verilen sipariş arasında 2 tam gün fark oluyor bende
Ben Gebze'ye o kadar yakın değilim işte. Amazon TR Gebze'de. :hihi

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Finans bank kampanya yapmış bir ay amazon,dan 1ay, da finans bank'tan bedava 2 ay bi kullanayım çoğu film dizinin tr dublajı yok prime Türkiye, yi görmezden geliyor daha gelişmesi lazım bize yönelik içerik vs nette tr dublajı olan dizi filmler için dahi tr dublaj ses seçeği yok boşuna 7,90 niye vereyim adamlar bizi takmıyor :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Finans bank kampanya yapmış bir ay amazon,dan 1ay, da finans bank'tan bedava 2 ay bi kullanayım çoğu film dizinin tr dublajı yok prime Türkiye, yi görmezden geliyor daha gelişmesi lazım bize yönelik içerik vs nette tr dublajı olan dizi filmler için dahi tr dublaj ses seçeği yok boşuna 7,90 niye vereyim adamlar bizi takmıyor :kiskis
Ben tr dublaj izlemediğim için sıkıntı yaşamadım o konuda ama 7.90 dünyanın en ucuz amazon prime fiyatı, zamanla gelişecektir tr edisyonu ama bir netflix beklememek lazım bakış açısı ve mantığı farklı amazonun

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Ben prime üyesi değilim benim kargoda bedava :hihi bursa, ya kargoya teslim edildikten sonra ertesi gün teslimat oluyor yarın kargoya verilirse çarşamba bende ürün fazla türkçe içerik olmadığı için tercih etmiyorum primeyi
Ben yukarıda yazdım pazar 17 sipariş ettim pazartesi saat 10 da kapıya dayandı kargo, prime üyesi olunca böyle oluyor ?

Galiba sen de Bursa'dasın ben Akçalar da oturuyorum düşün ona rağmen 1 günde geliyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt