NORDMENDE SABA MORİO ONVO Led TV lerde USB den Kanal Listesi Yükleme ve Yedekleme Nasıl Yapılır?

M Çevrimdışı

mzuralls

Yeni Üye
6 Nis 2022
1
31
selam aleykü hayırlı ramazanlar ben bu kanal listelerini neden bulamıyorum acaba ?

M Çevrimdışı

msem42

Yeni Üye
9 May 2022
1
32
Merhaba kendi kanal listemizi nasıl ayarlama yapabiliriz bilgisayar üzerinden bununla alakalı bir detaylı video çekermisiniz rica etsem.
onvo ov42250 cihaz modeli

B Çevrimdışı

baba muslum

Yeni Üye
13 Mar 2022
3
58
Merhaba arkadaşlar, NM50351 50 tv de kendimce hazırladığım listedir sadece Türksat uydusu ve kablo tv listesi vardır kurulum .usb belleği fat32 formatladıktan sonra zip ten cıkan 5 adet listeyi flash belleğe atın,ve usb yi tv ye takın,ayarlar bölümünden otel modunda "usb den geri yükle" seçeneğine basın ve yüklenmesini bekleyin,kısa sürede yüklenecektir iyi seyirler.
Not:)osya denenmiştir kullandığım listedir sıkıntısı yoktur bilmeyen yüklemesin sorumluluk yükleyene aittir Selamlar

E Çevrimdışı

Eziplow

Yeni Üye
24 Tem 2022
1
35
Usta ben Anakart modeline göre indirip video da ki gibi yükleme yaptım fakat Succes yazısından sonra 10 tane kanal gözüküyor sizin video da 55 adet var listeli kanal devamını nasıl çıkartabilirim ? Şimdiden teşekkür ederim.

cnrsbtogll Çevrimdışı

cnrsbtogll

Yeni Üye
3 Ağu 2022
1
36
merhaba, linkler kırık. indirmiyor. düzeltebilir misniz?

KAYIT-OL-Tavsiye-FORUMU.png

T Çevrimdışı

trixer

Yeni Üye
19 Ağu 2022
1
30
sadece trt kanalları geliyor uydu taraması yapıyorum 94 tane kanal geliyor kanallar eksik geliyor nasıl bi tv anlamadım

T Çevrimdışı

tgenc

Yeni Üye
4 Nis 2022
2
45
Arkadaşlar merhabalar,
Morio'nun home tuşuna bastığımda gelen uygulamalarda EBA, Kodi gibi gereksiz olanlar var. Bunları ana sayfadan nasıl kaldırabilirim bilen var mıdır?

A Çevrimdışı

aysecelik

Yasaklı Üye
21 Eki 2022
7
33
Elinize sağlık hocam, güzel bir paylaşım olmuş.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt