Deneyim 🔥🔥 Next Start 4K Tv Box ( Özel İnceleme ) Tam Lisanslı Dolby VISION-ATMOS 🔥🔥

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
m. Mi box s gen 2 eskiye göre
Arkadaşımız YouTube üzerinden de ulaştı bana. Yönlendirme yaptım. Mi box s gen 2 eskiye göre tabi ki daha iyi daha stabil Ama 8gb rom yetersiz olduğu gibi xiaomi nin saçma bir güncelleme verip cihazı brick etmeyeceği soru işareti. Önceki cihazda yaptı ve bir çok kişi mağdur oldu. O yüzden xiaomi deyince hep bir adım geri dururum.
Öncelikle mesajınız için teşekkürler sizin görüşünüze istinaden belirtmiş olduğunuz siteden indirim koduyla Next Start sipariş veriyorum.

R Çevrimdışı

Redial78

Yeni Üye
30 Nis 2021
1
46
Merhaba ben de bu cihazı yeni satın aldım bir hafta oldu ama bugün tabii uygulamasını izlerken cihaz bir anda kapandı reset attı baktım cihaz bayağı ısınmıştı ayrıca Bluetooth 5.0 hoparlör bağladım Xiaomi marka baştan onda da iyi sesler çıkıyordu sonradan kopmalar oldu bir türlü düzelmedi bilmiyorum next beni pek mutlu etmedi.

Ayrıca cihazın sitesinde Bluetooth 5.0 yazıyor sitesinde ama parantez içinde 4.2 yazmış acaba kopmalar ondan mı oldu anlamış değilim

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba ben de bu cihazı yeni satın aldım bir hafta oldu ama bugün tabii uygulamasını izlerken cihaz bir anda kapandı reset attı baktım cihaz bayağı ısınmıştı ayrıca Bluetooth 5.0 hoparlör bağladım Xiaomi marka baştan onda da iyi sesler çıkıyordu sonradan kopmalar oldu bir türlü düzelmedi bilmiyorum next beni pek mutlu etmedi.

Ayrıca cihazın sitesinde Bluetooth 5.0 yazıyor sitesinde ama parantez içinde 4.2 yazmış acaba kopmalar ondan mı oldu anlamış değilim
Adaptörünü daha yüksek amper değeri (Watt değeri) olan bir başka cep telefonu adaptörü ile değiştirerek deneyin. Güç yeterli gelmediğinde bu tip hatalar olabiliyor.

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
Arkadaşlar ürün bugün elime ulaştı mehenk.com dan.aldim 1 günde elime ulaştı ilk izlenim.harika TV çok değişti intertten film açıyorum sorun yok sadece 4 k filmlerde en fazla 1080p seçeneği çıkıyor bu konuda ne yapmam lazım ?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
TV bro indirdim Google üzerinden fullfillmizle 4k filmleri denedim en fazla 1080 p görünüyor bunun için Google Chrome indirmem lazım veya farklı program
Lisanslı platformlar dışında browser üzerinden izlenen içeriklerde, içeriğin kaynağının ne olduğunu da tam olarak bilemediğim için net birşey söyleyemiyorum. Youtube ya da netflix gibi bir platformdan 4k içerik açmaya çalıştığınızda çalışıyor mu?

Not: Kontrol ettiğimde söz konusu kaynakta 4k çözünürlükte içerik bulamadım. (Etiketinde 4k yazması içeriğin 4k olduğunu göstermez.) Bana göre cihazla ya da tarayıcı ile bir ilgisi yok.

Son düzenleme:
H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
Cevaplarınız için teşekkür ederim
Örnek link
YouTube denedim 2160 p olarak izliyorum sorun yok normal internet uzerinden böyle filmler izlemek istediğimde demek istedim

Üstadlar birde kumandayı televizyona entegre ettim ses ve açma kapama da sorun yok fakat Giriş düğmesi yani bu TV ye veya hdmı geçiş dugmesi olmuyor TV markası Toshiba bununla ilgili ne yapabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Örnek link
YouTube denedim 2160 p olarak izliyorum sorun yok normal internet uzerinden böyle filmler izlemek istediğimde demek istedim

Üstadlar birde kumandayı televizyona entegre ettim ses ve açma kapama da sorun yok fakat Giriş düğmesi yani bu TV ye veya hdmı geçiş dugmesi olmuyor TV markası Toshiba bununla ilgili ne yapabilirim
Koyduğun filmin sitedeki en yüksek çözünürlüğü 1080p gözüküyor. Yani site içeriği 4K olarak koymamış. O filmi 4K izleyebilmen için, belirttiğin sitenin filmi 4K olarak siteye eklemesi gerekiyor.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Örnek link

Koyduğun filmin sitedeki en yüksek çözünürlüğü 1080p gözüküyor. Yani site içeriği 4K olarak koymamış. O filmi 4K izleyebilmen için, belirttiğin sitenin filmi 4K olarak siteye eklemesi gerekiyor.
Aynı şekilde. Gömülü medya modülü kullanıyorlar. İçerik 4k olsaydı web sitesinde görürdünüz. Aynı içeriği başka bir cihazda izlemeye çalıştığınızda da aynı seçeneği göreceksiniz.

Bu arada linki düzenledim. Yönlendirme yapmamış olalım.

Google TV lisanslı kumandasını hiç kullanmadığım için bilemiyorum. Belki box üzerinden ve TV' den hdmi cec özelliğinin açılması gerekebilir.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,265
Örnek link

Bu program ile yapmak istediğini kumandadan istediğin tuşa atayabilirsin.

H Çevrimdışı

Heredot64

Aktif Üye
14 May 2020
75
28
İlginiz cevaplarınız için teşekkür ederim
Site konusunda dediğiniz gibi öyleyse sorun değil ama görüntü kalitesi yeterli zaten
Kumanda uygulamasi için ayrıca teşekkür ederim
İyi hafta sonları dilerim.

Geri
Üst Alt